Şimdi Ara

EMENİKE BİZE YAKIN GİBİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Uygun bir fiyata alınabilir fakat 8-10 m€ fiyata hayır.

• guizaya 14 milyon vermişiz buna 10 milyon versek çokmu her kuruşunu hakeder bu oyunuyla. ama tabi şuda gi gerçek samandıraya kim girerse huyu suyu değişiyo.
  • Kardeş Guiza İspanya gol gralı olarak geldi. Bazı futbolcular küçük takım futbolcusudur, küçük takımlarda bireysel olarak süper iş yapar.
    Emenike şimdi büyük bir klube gelse ne olur bilinmez;?
  • Oyunuyla 10'dan fazlasını da hakediyor ama büyük takıma gelince nasıl performans verecek o ayrı mesele. Şimdiki gibi oynayabilecekse 10 milyon verelim.
  • Emenike gelirse yobonun da bonservisi alınır
  • Federasyon şu yabancıyı serbest hale getirmeli yoksa kangren olucaz.
  • Bence fenere gelse şuanki oyununu oynar, zaten topu alıp dikin gidiyor, defansı öldürüyor sürekli pozisyon yaratıyor. Alexin tam önünde oynayacağı forvet tipi, niang da sezon başında öyleydi ama adam resmen çöktü
  • Niang-Emenike-Alex

Of of of.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jermaine723

Niang-Emenike-Alex

Of of of.

harika olur çift forvet
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jermaine723

Niang-Emenike-Alex

Of of of.

Dia da eklenmeli bence. Çok yıpratıyor karşı takımı.
    İnşallah gelir.
  • Bu adam değil bize, bu lige fazla.Çok rahat Lyon, Marsilya takımlarında oynar.
  • Dia da ekleyecektim ama onun icin Appiah ayarinda adam lazim orta sahaya. Buyuk maclarda yetmeyebilir bile.

Ben sanmiyorum alinacagini ama isterim FB'de oynamasini. Yabanci siniri sorun her turlu.

Ya da kanatsiz oynayacaksin 3 iyi orta sahayla, ama kolay degil.
  • Niang-Guiza-Emenike-dia
    alex-emre

denenebilir beşiktaş da böyle oynuyor.gerçi yeniliyorlar ama deniyorlar sonuçta
  • Fenerbahçede 25 gol atar deyip kaçıyorum. Keşke gelse. Gelecekteki Drogba.
  • 10milyon aşağı bir fiyata alacağız temenni değil net bilgidir
    bu arada önemli 2 oyuncu ile temaslar var ve son safhaya geldik....
  • quote:

Orijinalden alıntı: K U N

Niang-Guiza-Emenike-dia
    alex-emre

polemik yaratmak istemiyorum
    fakat çok haklısın bjknin sorunlarından biri de bu tek yönlü forvet ve ortasaha adamları ve sağlam oymayan önde oynamayı asla kaldırmayacak bir defans ve kaleci

gs de o sistemi denedi olmadı olmmaz da dünyanın hiç bir yerinde yok bizde sezon başı stoch alex niang diayı denedik rezil olduk
  • quote:

Orijinalden alıntı: K U N

Niang-Guiza-Emenike-dia
    alex-emre

• 6-7 milyona fenerbahçe ayarlar, belki yanında kiralık oyuncu da verir sonra vururuz kırbacı vururuz kırbacı
  • quote:

Orijinalden alıntı: isviçreli bilim adamı

6-7 milyona fenerbahçe ayarlar, belki yanında kiralık oyuncu da verir sonra vururuz kırbacı vururuz kırbacı

6-7 m€ ya ihtimal vermiyorum, en az 10m€. Kiralık oyuncuyu biz mi verecez onlar mı
  • Biz veririz ya yedekten ya da ham oyuncudan olur bir tane10 üstü eder ama Aziz yıldırım artık
    fazla para vermek istemez, Guiza dan çok ağzı yandı Ermenike nin de büyük takım da oynaması kapalı kutu.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.