Şimdi Ara

emekliye hangi samsung m31s -a52 yada 3500 civarı tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba, emekli anneme foto çeksin,candy crush vs oynasın hızlı bir cihaz almak istiyorum.

a52 256 hafıza 8 ram 48mp kamera

m31s 128 hafıza 6 ram 64 mp kamera

gözüküyor.

Hangisini tercih etmeliyiz yada 3500 civarı tavsiyeniz var mıdır?

• A52 olabilir.

• A52 al geç. Fazlasıyla yeterli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • a52 ve a51 farklı telefonlar hocam ona göre karşılaştırın

• brsyls kullanıcısına yanıt

256 olan a51 mi hocam , a52 diye tikladigim linklerin bazilarindan a51 cikiyor.

• cem_23 C kullanıcısına yanıt

Eyvallah hocam

• A52

• A52 hiç dusunme

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ben de eşim için telefon arayışı içindeyim bu 2 telefon gözüme çarpıyor.

A52 bataryası 4500mah iken

M31s bataryası 6000mah

Bunlara ilave bir de Redmi Note 10 pro gözüme çarpıyor. Hanım kamerası iyi olsun diyor. Redmi Note 10 Pro'da 108mp kamera var. Yaklaşık

4 yıldır J7 Prime 16gb hafıza 16mp kamera kullanıyoruz ikimiz de. Artık program yüklemeye alanı kalmıyor 16gb hafızanın.

M31s biraz kalın telefon Xiaomi de biraz kalın gibi özellikle kamera çıkıntısı. Baya uzak kalmışım telefonlara kararsız kalıyorum.

Bu arada fiyatlar 4000 ve üzerine doğru gidiyor. Yine buralara yakın 4500'e kadar telefon tavsiyesilerine açığım.

Aslında kendime de lazım bir telefon ama bu kadar büyük telefonlar istemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fractal design -- 31 Temmuz 2021; 13:7:30 >
  • fractal design kullanıcısına yanıt
    Redmi note 10 pro vatanda deneme fırsatım oldu ekranı super kameraları orada ışıklı ortamda iyiydi alacaksanız değerlendirebilirsiniz. Forumda konusu var ayrıca epey ve hepsiburada kullanıcı yorumlarına bakiniz

• Emekliyim ve M31 sıfır almıştım birkaç ay kullanıp sattım.

Çamur gibi fotoğraf, kısık ses ve teknolojik olarak biraz hantal geldi bana.

Ama PİLİ Çok iyi ona sözüm yok. Çok aktif kullandığım halde 1,5 gün gidiyor.

Yıllardır Note serisi kalemli cihaz kullandığım için teknik olarak M31’i beğenmemiş olabilirim.

Belki herkes benim gibi düşünmeyebilir. Benim çocuğa A51 almıştık. A51 hem daha uygun fiyat ve hem de daha iyi bir cihaz.

A51’İN Tasarımı daha zarif, sesi daha güçlü.

Şahsi fikrim Samsung M serisi alınmaz. Şu an Note 7 FE kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mustakil_Yazar -- 21 Ağustos 2021; 17:10:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mustakil_Yazar

Emekliyim ve M31 sıfır almıştım birkaç ay kullanıp sattım.

Çamur gibi fotoğraf, kısık ses ve teknolojik olarak biraz hantal geldi bana.

Ama PİLİ Çok iyi ona sözüm yok. Çok aktif kullandığım halde 1,5 gün gidiyor.

Yıllardır Note serisi kalemli cihaz kullandığım için teknik olarak M31’i beğenmemiş olabilirim.

Belki herkes benim gibi düşünmeyebilir. Benim çocuğa A51 almıştık. A51 hem daha uygun fiyat ve hem de daha iyi bir cihaz.

A51’İN Tasarımı daha zarif, sesi daha güçlü.

Şahsi fikrim Samsung M serisi alınmaz. Şu an Note 7 FE kullanıyorum.

A51 batarya performansı nasıl,a71 kullanıyordum şarj konusunda hiç memnun değildim,m31s aldım batarya çok iyi,yoğun kullanan biriyim

• Yogun kullanimda (sabah 8.00 de pil %100) bol video izlendiğinde bile günü çıkarıyor.
    Yani A51 pil performansı iyidir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.