Şimdi Ara

Emeklilikte nereye yerleşsek? Yazlık arsa alsanız nerden alırdınız?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şimdi bir yerde yazlık yaptırma amacıyla bir arsa almak istiyorum ileriye dönük bir yatırım olacak öncelikle araştırıyorum...

istanbula yakın olsun istiyorum bütçemde 25 bin Tl ye kadar... Şuanda Tekirdağ Yeni çiftlikte buldumbir tane 20 bin Tl dediler... ama iyice araştırmadan karar vermek istemiyorum... bir arkadaşım çanakkale gelibolu'da 8 bin tlden başlayan fiyatlarla var dedi ama gelibolunun ortamını bilmiyorum gitmedim o sebepten mesafeli kaldım...

burdan bilgisi olan yazlıgı bulunan ve yazlıgının ortamını öneren olursa sevinirim...

• güncel
  • dostum bende mühendisin yaşım 27. aynı senin gibi düşünüyorum. güney ve ege sahillerini tarıyorum ucuz arsa için. mesela mersin-anamur sahillerinde araziler ucuz hemde deniz manzaralı ama yol henuz yapılmadı. yapılmadıgı içinde değerlenmedi. dik yamaçlardan bir arazi alınırrsa güzel bir villa dikilebilir.
    öte yandan kemerdede güzel mevkiler var ama pahalı.
    muglada ölü deniz koyunun doğu tarafında güzel bir köy var, tepenin üstünde doğrudan deniz manzaraşı. arazi satışları başlamış. 100bin TL bütçe ayırdım. bu üç yerden hangisi mantıklı gelirse araziyi alıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: marinerocyp

dostum bende mühendisin yaşım 27. aynı senin gibi düşünüyorum. güney ve ege sahillerini tarıyorum ucuz arsa için. mesela mersin-anamur sahillerinde araziler ucuz hemde deniz manzaralı ama yol henuz yapılmadı. yapılmadıgı içinde değerlenmedi. dik yamaçlardan bir arazi alınırrsa güzel bir villa dikilebilir.
    öte yandan kemerdede güzel mevkiler var ama pahalı.
    muglada ölü deniz koyunun doğu tarafında güzel bir köy var, tepenin üstünde doğrudan deniz manzaraşı. arazi satışları başlamış. 100bin TL bütçe ayırdım. bu üç yerden hangisi mantıklı gelirse araziyi alıyorum

Evet o bölgelerde güzel yerler var ama fiyat olarak pahalı oralar ve ayrıca İkamet ettiğim istanbula biraz yakın olsun istiyorum ben arabama bindiğimde öyle 8 9 saat gitmek istemiyorum 5 saat kafi ve artar bile :D fikri olan başka arakadaş varmı Erdek tarafıda çok güzel bu arada balıkesir...

• Alanya Gazipaşa havaalanı açıldı Pegasus Haftada 9 seferi var.Anamura gidecekler için güzel bir fırsat 4 saatte İstanbuldan Anamura gidebilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.