Şimdi Ara

Emeklilere Müjde, Bayram İkramiyeleri 100 Lira Arttı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 17
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 58 dakika
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • volcy123 (1 mesaj) Darch (1 mesaj) dekareme (1 mesaj) WILDBOYS (1 mesaj) deleteextra (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (7 mesaj) Mobil (3 mesaj) Mini (5 mesaj) (2 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • https://www.cnnturk.com/ekonomi/aciklandi-2021-emekli-bayram-ikramiyesi-ne-zaman-yatacak-bayram-ikramiyeleri-ne-kadar-kac-tl-olacak

Daha önce hiç zam yapılmayan ikramiyelere reis enflasyon oranında artış gelecek demişti ancak %10 yeter diye düşünmüşler. Emekliyseniz veya ikramiye alan büyükleriniz varsa erkenden bayram kutlamalarına başlayabilirsiniz, böyle jest uzun süre gelmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darch -- 27 Nisan 2021; 21:47:10 >

|
    |
  • Zerre umurumda değil. Onlar yüzünden bu haldeyiz. Lafta Müslümanlıktan başka bir şey bildikleri yok.

Kısa vadeli üç kuruş için, yüzlerce milyar dolarlık yolsuzluğa-israfa-torpile-talana sesini çıkarmadılar. Bu ülkede en temel ihtiyaçlardan bile devasa vergiler alınıyor, neden? Erken emekliler-torpilliler-ihaleciler-sosyal yardım alanlar beslensin diye, parayı diktatörün verdiğini sansın diye, biat etsinler diye.

Lafta ahireti düşünüp, bizi Müslüman adam yönetsin dediler. Seçtikleri bu yüzyılın en büyük Müslüman yoksul düşmanı, zalim zengin dostu oldu. Ülkede en büyük günahları o seçtikleri işliyor yıllardır. Ahirette bu ülkenin en büyük kul hakkı yiyicileri o seçtikleriniz çıkacak.

• Ben c başkanı olsam, 100 liralık zammı milyonların gözü önünde canlı yayında açıklamaya utanır, hiç bahsetmezdim bile.

Emekli amcalarımızın, erdoğanın gözündeki değerlerini öğrenmeleri bakımından çok iyi oldu.. Böylece 3 sene önceki büyük hatayı, 2023te de tekrarlamazlar

• penguen in evet karikatürü (anlayan anladıEmeklilere Müjde, Bayram İkramiyeleri 100 Lira Arttı. )

• Sayısal olarak sahte, devletin ise resmi enflasyon verisinin bile 60 lira altında. Maşallah.

125 dolar bile değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zerre umurumda değil. Onlar yüzünden bu haldeyiz. Lafta Müslümanlıktan başka bir şey bildikleri yok.

Kısa vadeli üç kuruş için, yüzlerce milyar dolarlık yolsuzluğa-israfa-torpile-talana sesini çıkarmadılar. Bu ülkede en temel ihtiyaçlardan bile devasa vergiler alınıyor, neden? Erken emekliler-torpilliler-ihaleciler-sosyal yardım alanlar beslensin diye, parayı diktatörün verdiğini sansın diye, biat etsinler diye.

Lafta ahireti düşünüp, bizi Müslüman adam yönetsin dediler. Seçtikleri bu yüzyılın en büyük Müslüman yoksul düşmanı, zalim zengin dostu oldu. Ülkede en büyük günahları o seçtikleri işliyor yıllardır. Ahirette bu ülkenin en büyük kul hakkı yiyicileri o seçtikleriniz çıkacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birileri damlar şimdi önceden ikramiyemi vardı diye.

• patateslerini veriyo soğanlarını çaylarını veriyo ,her köşe başına cami yaptı emekliler için .reyis daha ne yapsın

• Bide krematoryum yaparsa oyu kapar

• Önceden ikramiye mi vardı.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • huloooooooöooooooooooooooooooooooooooooooooiooooooooooooooooooooooooooooog

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackGhost12

Zerre umurumda değil. Onlar yüzünden bu haldeyiz. Lafta Müslümanlıktan başka bir şey bildikleri yok.

Cok haklısınız hocam, sokak röportajlarında ne kadar boş konuşan varsa 70 yaş üstü insanın tepesi atıyor dinledikçe
    Keske bırak zam yapmayı indirim yapsalar benim ödediğim vergi çoğu akpli boomerlara gitmesin istiyorum

• Zaten hükümette en çok emekliyi magdur ediyor. Biliyor seçim zamanı bunlar bana oy verecek. 100 tl değil 1 tl bile verse oy verdiği parti değişmiyor. Eskiden dogalgaz kuyruğu vardı, hastanede sıra beklerdik konuşmaları var sadece. O yüzden emekli için gayet iyi bir zam bu. Hayırlı olsun. Doya doya harcasınlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deleteextra -- 28 Nisan 2021; 9:15:28 >
  • 2018'de başladı bu uygulama ve o zamandan beri zam almadı. Enflasyon zammı diyebilmek için 2018 yılı baz alınmalıydı.

• 2018 Mayıs Ayı Dolar Kuru 4,43 TL (1000 = 226 Dolar)

226 Dolar Bugün = 226 x 8,23 = 1860 TL

Halkın parasını çalmak böyle olur

NEREDEN NEREYE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 28 Nisan 2021; 9:43:3 >

• Harca harca bitmez, kurbana kadar yeter o para!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jack! -- 28 Nisan 2021; 10:46:25 >
  • Zamcık
    https://www.youtube.com/watch?v=zSbriL2MTAI&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4020D9D24 -- 28 Nisan 2021; 12:31:51 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.