Şimdi Ara

Emekli maaş promosyon & dayanışma & tartışma (İlk mesajda en yüksek 5 banka olacaktır)25.09.23) (508. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: truvacity , WT1243 , meraklı06 , nanochemist
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 5 Misafir - 7 Masaüstü2 Mobil2 Android
5 sn
20.826
Cevap
639
Favori
1.533.274
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
174 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 506507508509510
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • incebellicambardak İ kullanıcısına yanıt

Bugün baktım ödenecek yazıyordu az önce baktım yatmış 7250 TL. Promosyon güncellemesini 2 Ağustos ta yapmıştım. SMS gelen bir arkadaş vardı promosyon farkı yatacak diye ona da yattı mı acaba fark olarak görüyorsa mesajı cevap iyi olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Antinatalizm A kullanıcısına yanıt

yada paparaya aktarıp oradan istediğinizz bankaya aktarabilirsiniz ben öyle yapıyorum havalede para kesmiyor oradanda enparaya yolluyorum.

• teacher3584 T kullanıcısına yanıt

Ben de 2 ağustosta garantiye taşıdım maaşı. Önceden ing den alıyordum 1 ağustosta iptal ettim onu sonra garantiye taşıdım. Mobil uygulamada sgk dan güncel maaş bilgisi bekleniyor yazıyor henüz yatmadı benim promosyon hala. Siz mevcut müşteri olduğunuz için yattı sanırım. (Maaşı ayın 1 inde alıyorum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asgardlı Thor -- 12 Ağustos 2022; 19:57:55 >
  • Asgardlı Thor A kullanıcısına yanıt

Haziran ayında taşıma yapmıştık, bu 2. güncelleme oldu. Temmuz ayında 5000 e çıkınca güncelleme yaptım aynı gün yeni promosyon yatmıştır. Bu ay ki 10 gün gecikmeli yattı.

• ali222 A kullanıcısına yanıt

ziraat hala 750 lira veriyor. ziraatı iptal edip diğer bankalara taşımanızı tercih ederim.

• cboy60 kullanıcısına yanıt

aradaki farkı alabilirsin bizim arkadaş 5000 aldı 3 gün sonra 7500 çıkınca arada farkı aldı

• Emekli maaşını garantiden taşıdık ama garantiye verdiğim davet kodunu görevli sisteme giremedi olmuyor dedi telefon bankacılığından halledin dedi ama telefondan olmadı banka yapacak dedi tekrardan bankaya gidip davet kodunu düzeltmeye çalışssak yeni davet kodu versek görevli halledebilir mi?

• crashris kullanıcısına yanıt

Telefondan olmayan kısmı nedir? mobilden giriş yapıp emekli bankacılığına girdikten sonra 3 seçenek var zaten maaşımı taşı, promosyon istiyorum ve referans kodu

kod doğruysa kolayca halledersiniz, hata mı veriyor?

• aragonReddevils A kullanıcısına yanıt

Aldığı promosyonun kalan aylarını iade etmeden mi yani? E çok iyiymiş.

• ManuaL kullanıcısına yanıt

Hocam görevli becerememiş ptesi babamla gitsem açılmış hesap ve verilen promosyon sözüne rağmen davet kodunu ekleteBilir miyiz yoksa yandı mı

• Akbank Promosyon iptali yaptık, hesaptan promosyon iptali diye para çekti. Görevliye bloke ne zaman kalkıyor sorduğumda hemen kalkar demişti. Akşam ev gelince yapı krediye uygulamadan başvurmak istedim blokeli diyor. Görevli blokeyi mi kaldırmadı, yoksa bloke kalkması bir kaç günü buluyor mu bilgisi olan var mı?

• E-devlet üzerinden banka değişikliği yaparken hesabımızın olmadığı bankayı seçersek ne olur?

Otomatik hesap açıp, kart yollarlar mı? Hesabımız olmadığı halde her banka seçiliyor.

• harun1111 kullanıcısına yanıt

Teşekkürler

• Garanti 1 yıl kaldı önceki sözleşme bitimine, iptal ve tekrar yenileme için bankaya gitmek şart mı?

• Arkadaslar Yapikrediden hali hazirda emekli maasi aliyoruz. 1500 lira promosyon odemesi yapmisti. Sözleşmeyi iptal edip yeniden sözleşme yapinca 7 bin i alabilir miyiz ? Bunun yaninda fesih icin subeye gitmeye gerek var mi ? Tesekkur ederim simdiden

• oo

• güzel konu hıcam

• Mrmikda kullanıcısına yanıt
    Hocam öğrenince buraya da yazarsanız sevinirim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • lucid dream kullanıcısına yanıt
    Mobil bankacılığına varsa uygulama üzerinden promosyon iptali ve yeni başvuru yapabiliyorsunuz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bu ykb sinir etti beni. Mobilden hesap actirdim. İslemler tamamlandiktan sonra, bir turlu mobil subeye giris yapamiyorum, hata veriyor, subeye gitmeniz lazim diyor. Müşteri hizmetlerini ariyorum, hangi tuşu tuslasam bir insan evladina baglanmadan tek sifrenizi mobilden alabilirsiniz deyip otomatik bağlantıyı sonlandiriyor, sesli sistem. Çözüm anlaminda önerisi olan var mi?

• 
Sayfa: önceki 506507508509510
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.