Şimdi Ara

Emekli maaş promosyon & dayanışma & tartışma (İlk mesajda en yüksek 5 banka olacaktır)25.09.23) (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.889
Cevap
639
Favori
1.538.075
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
174 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Finansbank da gayet iyimiş, 36 yerine 24 ay olsaydı düşünülebilirdi.
    Finansbank, maaşın ödendiği hesaptan hesap işetim ücreti kesmiyormuş, kredi kartından kesiyor mu acaba bir bilginiz var mı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alaçatı

Finansbank da gayet iyimiş, 36 yerine 24 ay olsaydı düşünülebilirdi.
    Finansbank, maaşın ödendiği hesaptan hesap işetim ücreti kesmiyormuş, kredi kartından kesiyor mu acaba bir bilginiz var mı.

Denizbank da iyi aslında. İki banka da Türkiye'deki tüm ATM'lerden ücretsiz para çekme avantajı sunuyor. İlaveten yazmayı da unutmuşum ama PTT ATM'leri de Denizbank'a ait. Onlardan da maaş çekilebiliyor.

Denizbank'ın Emekli kartının 28 TL bir ücreti var ancak Finansbank'ta ücretsiz olan Fix card var. Üstelik Finansbank otomatik ödemeye 15 TL puan veriyor vs. gibi bu aralar kampanyaları mevcut.
  • bu arada bilmeyenler için söyleyeyim ;

aslında anlaşmaya yanaşmayan bankalar değil, sgk.

mutemetlik yapmış olanlar bilirler ,banka maaşları en az bir hafta yada 10 gün öncesinden hesaba yatmasını ister ve zaten asıl bundan kazanır

bu durumda sgk emekli maaşlarını bir hafta yada 10 gün önceden hesaba yatırma işine yanaşmıyor ,çünkü paranın erken elden çıkmasını istemiyor ,hatta emekliler çok talep ediyor ayağına 3 aylıkları isteyen aylık olarak alabilir diye belirttiler ve uyguladılar (bu durumda 2 ay emekli aylıkları ellerinde kalmış oldu)

yoksa bankalar promosyon işine niye hayır desinler ?

ve bu durumda bankanın değil sgk. nın zararı olacağı için vatandaşın lehine bile olsa bu işe girmiyorlar ,ayrıca suçu bankalara atarak işin içinden sıyrılıyorlar
  • DH de ne çok emekli adam varmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: basturkemin

quote:

Denizbank da iyi aslında. İki banka da Türkiye'deki tüm ATM'lerden ücretsiz para çekme avantajı sunuyor. İlaveten yazmayı da unutmuşum ama PTT ATM'leri de Denizbank'a ait. Onlardan da maaş çekilebiliyor.

Denizbank'ın Emekli kartının 28 TL bir ücreti var ancak Finansbank'ta ücretsiz olan Fix card var. Üstelik Finansbank otomatik ödemeye 15 TL puan veriyor vs. gibi bu aralar kampanyaları mevcut.

Fix kart fatura ödeme başına 1 TL ücret alıyor, ekleyeyim dedim

• quote:

Orijinalden alıntı: Be_Yourself

quote:

quote:

Ben fix card kullanıyorum. Puan kampanyaları kapsamında otomatik ödemeleri verdim. Hiç birinden masraf kesmiyor, şu anda 7 adet talimatım var. Bugün yine kampanya girdi yine Mart ayı için, 3 adet daha vereceğim talimat.

Puan kampanyasına dahil verilen talimatlardan ücret kesilmiyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Be_Yourself

quote:

quote:

Ben fix card kullanıyorum. Puan kampanyaları kapsamında otomatik ödemeleri verdim. Hiç birinden masraf kesmiyor, şu anda 7 adet talimatım var. Bugün yine kampanya girdi yine Mart ayı için, 3 adet daha vereceğim talimat.

Puan kampanyasına dahil verilen talimatlardan ücret kesilmiyor

Anladım, bilgilendirme için sağolun (:

• quote:

Orijinalden alıntı: JouLex

DH de ne çok emekli adam varmış

Delikanlı merhaba sen hep genç kalacaksın galiba bulmuşun ilacını
  • Babam 3,aylik aliyor basvursak hemen gecmiyormu mart alacak deniz banka

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aktif emeklilerde başvurabiliyormu başvurabiliyorsa önerebilceğiniz banka hangisi? babam için soruyorum
  • Kayinpeder emeklilik dilekcesini verdi. Ona soyliyem bari denizbanki

• Bu kampanya tüm emeklilere oluyor mu babam yeni Bağkur emeklisi oldu yararlanabilir mi

• aradabir soruyorum ama,

Bu emekli maaş taşınmasıyla ilgili bir kanun yürürlüğe girecekti , maaiş ikramiyesi mi ne oalcak deniyordu,
    ne oldu o bilen var mı?
  • babam ı denizbank a geçirdim.ancak bu kurtaran hesap başvuru olayı nedir bi açıklarmısınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: serce5

babam ı denizbank a geçirdim.ancak bu kurtaran hesap başvuru olayı nedir bi açıklarmısınız

kredinin değişik adı :)

http://www.denizbank.com/bankacilik/bireysel-bankacilik/bireysel-krediler/kurtaran-hesap.aspx

özellikle bilmeyen kişilerin yanlışlıkla çekim yapması ve faiz ödemesi için kurulmuş bir tuzak diyebiliriz ve başka bankalarda da (adı değişik olmakla birlikte) benzerleri vardır

• quote:

Orijinalden alıntı: JouLex

DH de ne çok emekli adam varmış

Bi o kadar da komik olduğunu sanan adamlar varmış...
  • Ben yazdığım mesajı unuttum adam alıntı yapmış İşsiz misin ?
  • basturkemin B kullanıcısına yanıt
    kısa zaman da inceleyeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fds14 -- 9 Mart 2014; 4:31:39 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • paranın yaptıramayacağı bir şey yok, bu gibi fikirler daha önceki bir zaman diliminde ortaya çıksaydı emekli olan insanlarımızı bankamatik kuyruğunda görmezdik; şekerbank ın eve teslim emekli maaşı iyi fikir gibi geldi ama her kes e zamanında emekli maaşını götürebilecekler mi ? biraz uçuk bir reklam gibi geldi
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.