Şimdi Ara

Emekli maaş promosyon & dayanışma & tartışma (İlk mesajda en yüksek 5 banka olacaktır)25.09.23) (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: TolgANL , arifas
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.884
Cevap
639
Favori
1.537.262
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
174 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu akşam annem teyzeme söylüyordu, denizbank 400tl veriyor diye, yanlış duyum mu acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alaçatı

yapmaz olurmuyum, sgk ya dilekçeyi verdikten hemen sonra maaşın yatacağı şubeye gittim, emeklilik hesabı açtırdım. maaş yatar yatmaz otamatikman hesabınıza geçiyor. 10 güne kadar da kartlar geldi.

Yani maaş ödeme günü hangi tarihse o tarihte mi yoksa bankaya erken ödendiği tarihte mi yatıyor?İş bankası kredi kartı aynı zamanda bankamatik kartı olarak kullanılıyormuş size kredi kartı tek olarak mı geldi yoksa bankamatik kartı da geldi mi?Anlamadığım bir nokta emekli maaş hesabı açtırdığınız halde nasıl hesap işletim ücreti kesiliyor hesap bilgilerinden emekli maaş müşterisi olduğunuz sistemden görünmüyor mu?
  • jujuuu kullanıcısına yanıt
    Hemen sileyim ayıp ettin. :)
    Banka bölümüne yazsam 1 ayda cevap alırdım...
    Burda bu fırsattan yararlandık
    Bu fırsattan sorun yaşadık tabiki burada yazcammm.Hemde cevap alana kadar.
    Ben yaşadım bi daha kimse yaşamasın diye uğraşıyoruz.
    Yaşıyan varsa yol göstersin ne yapmış diye...

Ben PC alcam ne önerirsiniz diye konu mu açmışım acaba :)
    Burda yardımlaşıyoruz, yardımda ediyoruz.
    BAzıları geyik yapıyor bazıları egoistlik benyaşadım sende yaşa tarafındada oluyor bazılarıda iyi niyetli cevaplar veriyor.
    Senin niyetin kötü :)
    Okuma kardeşim benimi takip ediyorsun derler :)
    Buraya yardım etmek ve yardım istemek için giriyorum.
    Kime yardım etmişin bir cümleyle...
    Ben görmedim...
    Konuşmaya hakkın yok bu forumda...

İşine bak sennn derler...
    İşin mi yok beni takip ediyorsun.

NOT: Sen JUUU adını kıskandın bence :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ju3x -- 22 Ocak 2014; 1:29:41 >
  • Adalet mülkün temeli kullanıcısına yanıt
    maaşımın yattığı tarih hiç değişmedi, ptt de 21 de alıyordum, iş bankasında da 21, aynı gün. görevliye ilk müracaatımda kredi katı istemediğimi söylesem de her hangi bir ücreti olmadığı için almamı tavsiye etti ben de kabul ettim. şimdi bende 2 tane kart var, bir maaş kartı, bir de maximum kart. ikisi bir birinden bağımsız.

müşteri temsilcisinin dalgınlığımıdır nedir bilmiyorum sisteme tam tanıtmamış, ilk maaşımda benden 50 tl. işletim ücreti kesmişler, ertesi günü bankaya gidip durumu düzelttirdim kesilen mebla hemen geri iade edildi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesuthaksoy

Bu akşam annem teyzeme söylüyordu, denizbank 400tl veriyor diye, yanlış duyum mu acaba?

doğru.

http://www.denizbank.com/gunluk-bankacilik/ihtiyaclariniz/emeklilere-ozel-kampanyalar.aspx

Emekli maaşını DenizBank’a transfer eden emeklilere hoş geldin hediyesi olarak 400 TL.

Üstelik fastPay uygulamasının indirilmesi ve kayıt olunması durumunda ek olarak fastPay cüzdanına 50 TL daha hediye ediyoruz. Emekliler böylelikle toplamda 450 TL tutarında nakit ödül kazanma fırsatı yakalayarak Deniz’de ayrıcalıklı olmanın keyfini yaşıyor.

Emeklilere hayat Deniz’de güzel!
    *Kampanya avantajlarından 01/05/2014 tarihine kadar Kurtaran Hesap başvurusu yapıp başvuruları onaylanan ve 01/05/2014 tarihine kadar SGK emekli maaşını DenizBank’tan almaya başlayan emekliler faydalanabilecektir.
    Kampanya Detayları:
    Kampanya 22 Ocak 2014 –28 Şubat 2014 arasında geçerlidir.
    Kampanya avantajlarından 01/05/2014 tarihine kadar Kurtaran Hesap başvurusu yapıp başvuruları onaylanan ve 01/05/2014 tarihine kadar SGK emekli maaşını DenizBank’tan almaya başlayan emekliler faydalanabilecektir.
    Kampanya öncesinde Kurtaran Hesap sahibi olan emekliler, 01/05/2014 tarihine kadar maaş aktarımını gerçekleştirmeleri durumunda nakit ödülden yararlanabilecektir.
    Kampanyaya katılan emeklinin ilk maaşının DenizBank hesaplarına yatmasını takip eden ay içerisinde maaş hesabına 400 TL nakit hediye tutarı yatırılacaktır. Ödül kazanan bu emeklinin ayrıca fastPay uygulamasını indirmesi ve kayıt olması durumunda ise fastPay cüzdanına ek 50 TL daha ödül yatırılacaktır.
    Kampanyadan sadece SGK emekli maaşı alan emeklinin kendisi ve emeklinin vefatı nedeni ile maaş bağlanan müşteriler faydalanabilecektir.
    Mevcutta Emekli Maaşını DenizBank’tan alan veya bu kampanya öncesinde düzenlenen emekli maaş aktarım kampanyalarından birine başvurmuş olan emekliler bu kampanya kapsamında dahil edilemeyecektir.
    Belirtilen taahhüt süresinden önce müşterinin herhangi bir sebeple maaşını farklı kuruma taşıması, maaşının herhangi bir nedenle kurum tarafından kesilmesi veya acil nakit ihtiyaçları için açılacak olan Kurtaran Hesabını kapatması durumunda yazılı bildirime gerek kalmaksızın verilen nakit ödül tutarı müşteri hesaplarına borç olarak yansıtılacaktır. Hesap bakiyesinin müsait olmaması durumunda Kurtaran hesabına veya banka nezdinde ki açık kredi kartlarından birine borç olarak yansıtılacaktır. 3 yıllık sürenin başlangıcı için nakit ödülün hesaba yatırıldığı tarih esas alınacaktır.
    Kampanyaya katılan ve ödül kazanan emekli müşterilere toplam ödül tutarı ile sınırlı olmak üzere ayrı bir kurtaran hesap limiti (Proje KMH) tahsis edilecektir. Söz konusu bu limit sadece emeklinin taahhüdünü yerine getirmemesi durumunda verilen ödülün geri alınması aşamasında kullanılabilecektir.
    Müşterinin ödüle hak kazanabilmesi için maaşını 3 yıl taahhüt ile (36 ay) DenizBank aracılığı ile alması gerekmektedir.
    DenizBank, avantaj kriterlerinde değişiklik yapma, usul ve esaslarını tek taraflı olarak yeniden belirleme hakkına sahiptir. Kampanyaya katılan müşteri işbu kampanya şartlarını kabul ettiğini kabul, beyan ve taahhüt eder.
    Kampanya müşteri bazlıdır. Bir müşterinin SGK’dan birden fazla maaş alması halinde sadece bir defa kampanyadan faydalanabilecektir.
    Banka, kendi usul ve mevzuatı çerçevesinde kurtaran hesap tahsis edilmesini uygun gördüğü müşterilere kurtaran hesap açma, kefil ve ek belge isteme hakkına sahiptir.
    DenizBank, avantaj kriterlerinde değişiklik yapma, usul ve esaslarını tek taraflı olarak yeniden belirleme hakkına sahiptir. Kampanyaya katılan müşteri işbu kampanya şartlarını kabul ettiğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

• Bu yaşanan işletim ücreti, aidat, yada yanlış işlem pardon demeler biraz taktik...
    İtiraz ettin ettin, etmedin alıyorlar.Banka Kasasına, kısaca soygun...
    Müşteri hizmetleri maaş taşımışız kredi kartı aidatı ne oluyor dedim.
    6 ay aktif kalırsa dedi.Ücreti iptal edeyim.
    Zaten biz ilk geldiğinde iptal için aradık dedim.Ücret yok dendi.
    Maaş aldığımız şube ise direk öyle şey olur mu diyip iptal etti...
    Müşteri hizmetleri lanetmiş Finansbank'ın başına gelince anlıyorsun.
    Türkçe konuşuyorsun ama karşı taraf türkçe anlamıyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ju3x -- 22 Ocak 2014; 1:34:45 >
  • Ju3x kullanıcısına yanıt
    finans bankın emekli paketini okursan orda maaşın ödendiği hesaptan hesap işletim ücreti kesilmez deniyor, kredi kartı için bir şey söylemiyor, tam bir muamma.
    ama iş bankasının sitesinde hem hesaptan hem de kredi kartından hesap işletim ücreti kesilmez diye açık açık yazmış.
    eğer ilerde oyun sezersem banka değiştirmek çok mu zor, sadece bir dilekçeye bakar.
  • Sözleşmede de olsa illa yansıtıyorlar, itiraz etmez, belki uğraşmaz diye.
    Şanslarını deniyorlar.
    Aynen başka bankaya taşırız.
    Dilekçeye bile gerek yok :)
    E-Devlet ten Denizbank a taşır 450 alır.Geri 300 ünü veririm.Öyle baka kalırlar...
  • Surekli emekli maaslarina promosyon anlasmasi adi altinda bazi gorusmeler oldugu haberlere yansiyor. Denizbankin bu firsatindan yararlanan bir kisi (ya da baska bankanin), kendisini zarara sokmadan 3 yil tasima yapamayacagi icin su an beklemeli mi ? Yoksa bu ikisi apayri olaylar mi ?

Yani kisaltirsak, maas tasima firsatlarindan yararlananlarin promosyon avantaji noktasinda bir hak kaybi, dezavantaji vs olur mu
  • denizbankın 3 yılı da cok uzun süreymiş.

Peki bakanlıgın bir çalışması var diyorlardı,1 maaş ikramiye verecek kendine geçiş yapanlara bankalar gibisinden..
    nasıl oluyosa.. Oyle dedi birileri.

O olay ne durumda acaba?
  • jujuuu kullanıcısına yanıt
    Hiç bi hak kaybı yok.
    Promosyonunu verisin geri çıkarsın istediğin zaman.
    Öyle olsa bile şuanki verdikleri promosyondan fazla olcak 1 maaşa yakın...
    Seni elde tutmak için illaki o farkı karşılıcaklar.
    Bu arada 2-3 sene bizden alcaz olayları var onun içinde ekstra fark vermeleri lazım.
    Parayı veren düdüğü çalar...

Arada yardım etmek fena dimi...
    Sende soru soruyorsun hayret cevap veren var bak... :)
    Forumun en iyi adamlarından birine akıl veriyorsun.Tavsiye etmem yaniii :)
  • gimmeluck kullanıcısına yanıt
    Hiç bir banka kabul etmedi... :)
    Emekliler 1 gün bile hesabında para tutmuyor diye...
    1 maaşı geç yarım maaşı bile kabul etmediler.
    Kaynak sağlam :)

Ama sürekli bi çalışma var kağıt üstünde ne çıkar artık bilinmez.
    Şapkadan tavşan çıkmasını beklemek gibi haberiniz olsun...
  • Sevmiyorum bu bankayı ama geçin garanti ye alın ilk yıl için 1.75 gram altın. Zaten 150 lira ediyor. Hak kaybı olmamis olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Babam ilk maaşını ptt den aldı. Gecen hafta finansbank dan hesap açtı, maaş günü de 20 şubat da daha bir ay var yani kampanyaya katılmış sayılmayız. Dün de denizbank ın 450 tl sini duyunca yolladım deniz banka hesap açtırmaya :) bundan da yüksek vereceklerini sanmam ama ola ki 1 maaş ikramiye fln olayı olursa veririm 450sini geçerim oraya :D
  • Promosyon muhtemelen 450 den fazla olur.
  • Denizbank iyiymiş ama 3 yıl çok fazla....
  • denizbank ta maaş altlimiti yok herhalde?
  • Denizde hesap işletim ücretinin alınmayacağı yazılmamış eğer hesap işletim ücreti alacaksa bunun fazlasını alır.Kampanya da eksik bilgiler mevcut belirsizlik müşteriye olumsuz yansıyabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alaçatı

maaşımın yattığı tarih hiç değişmedi, ptt de 21 de alıyordum, iş bankasında da 21, aynı gün. görevliye ilk müracaatımda kredi katı istemediğimi söylesem de her hangi bir ücreti olmadığı için almamı tavsiye etti ben de kabul ettim. şimdi bende 2 tane kart var, bir maaş kartı, bir de maximum kart. ikisi bir birinden bağımsız.

müşteri temsilcisinin dalgınlığımıdır nedir bilmiyorum sisteme tam tanıtmamış, ilk maaşımda benden 50 tl. işletim ücreti kesmişler, ertesi günü bankaya gidip durumu düzelttirdim kesilen mebla hemen geri iade edildi.

Peki maaş hesabınıza kmh yani ek hesap açtılar mı?
  • Bankalar emekliyi ne görüyorsa artık anlamadım. Denizbank 450 Lira veriyormuş ama 3 Sene orada kalacakmış bak bak bak. 3 Sene ya
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.