Şimdi Ara

Emekli maaş promosyon & fırsatları (İlk mesaj güncel) Mart 2020 [8 banka 1000+₺] | Tüm bankalar

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
4.535
Cevap
319
Favori
392.270
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Emekli maaş promosyon & fırsatları (İlk mesaj güncel) Mart 2020 [8 banka 1000+₺] | Tüm bankalar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    259 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    cemmkosse

Emekli maaş promosyonlarında fatura ve kart şartı kaldırıldı.https://www.google.com.tr/amp/www.cnnturk.com/amp/ekonomi/turkiye/emekli-maasi-promosyonlarinda-fatura-ve-kart-sarti-kaldirildi?client=safari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: efem-35

son dakika........
    Bakanlık açıkladı! Emekli çiftler için promosyon kolaylığı...
    Evli çiftler eğer aynı bankadan aylık ödeme alıyorsa sadece birinin promosyon için talimat vermesi yeterli oluyor. Açıklama bakanlıktan geldi.....
    Bakanlığın açıklamasına göre, eşlerden her ikisinin de emekli olması ve aynı bankadan aylık alması halinde, sadece birinin iki otomatik ödeme talimatı vermesiyle banka promosyonu alınabilecek.
    http://www.cnnturk.com/ekonomi/turkiye/bakanlik-acikladi-evli-ciftler-icin-promosyon-kolayligi

Bu ne zaman geçerli olacak hocam? Bugün babam kendine otomatik ödeme taahhütü vermiş. Annem de aynı bankadan alıyor söyleyim faturayla uğraşmasın.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >

• Yarbay
    2568 Mesaj
    Mayısa kadar kim İyi teklif verirse oraya geçeriz.. Şart şurt kaldırıldığı İyi oldu

|
    |

Orijinalden alıntı: Le Citoyen

quote:

Orijinalden alıntı: efem-35

son dakika........
    Bakanlık açıkladı! Emekli çiftler için promosyon kolaylığı...
    Evli çiftler eğer aynı bankadan aylık ödeme alıyorsa sadece birinin promosyon için talimat vermesi yeterli oluyor. Açıklama bakanlıktan geldi.....
    Bakanlığın açıklamasına göre, eşlerden her ikisinin de emekli olması ve aynı bankadan aylık alması halinde, sadece birinin iki otomatik ödeme talimatı vermesiyle banka promosyonu alınabilecek.
    http://www.cnnturk.com/ekonomi/turkiye/bakanlik-acikladi-evli-ciftler-icin-promosyon-kolayligi

Bu ne zaman geçerli olacak hocam? Bugün babam kendine otomatik ödeme taahhütü vermiş. Annem de aynı bankadan alıyor söyleyim faturayla uğraşmasın.

bakan hergün farklı açıklama yapıyor bugünde otomatik ödemelerin hepsini kaldırmış bankalardan açıklama görmedim en iyisi şubeden sormak....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yüzbaşı
    593 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sakurek

Nasil yani, simdi denize tasirsak maasi hem 300 ü, hem de 375 promosyonu mu aliyoruz anlamadim

300 tl. bu promosyon miktarları belirlenmeden önceki bankanın kendisinin yaptığı kampanyada belirlenen miktardır. yeni promosyon miktarlarını hala güncellememişler herhalde.
    ben 2-3 m.temsilcisi ile görüştüm devlet ne veriyorsa biz aynısını veriyoruz diye teyit ettiler. zaten aksi mümkün değil promosyon miktarları en alt limit olup bütün bankalar en düşük bu miktar üzerinden sözleşme imzaladılar. isteyen miktarları artırmakta serbest.
    |
    |
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

Hocam ücretsiz eft için bahsettiğiniz günlük paket hesabı nasil oluyor maaşı ing ye taşımak yetmiyor mu?

|
    |
    Qantas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    kasvet-efza kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    ya arkadaş bir şeyi de tam yapsalar olmaz sanki
    normal vatandaşın dahi düşündüğü konuları uzmanlarının düşünmemiş olması akıl alır gibi değil
    illa isyanlar olacak ondan sonra düzeltecekler (gerçi bu durum bankalara iletildi mi o da ayrı bir konu)

Aynen bende . Daha salı günü Garanti ile imzaladım, gerçi benim o bankadan hem otomatik ödeme, hem de kredi kartım vardı, ama bu yapılan ne.. Fatura ve kredi kartı olayı kaldırılmış. İyi de biz imzaladık..Devlet yönetimi acemilere kalırsa bankalar da istediği gibi at oynatır.
    |
    |
    Cemal CEMİL kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    acaba 1 sene önce 3 yıllık sözleşme imzalamış olup promosyan alanlar, iptal yada yeni bir işlem yapabiliyorlar mı?
    Kredi kartı ve ödeme talimatının kalkacağı belliydi, acele etmişsiniz. Şu anda ATM'si yaygın olan ve başka bankaların ATM'lerinden ücretsiz para çekme imkânı sunan bankaları tercih etmek lâzım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Degerli musterimiz emekli maas promosyon odemeniz hesabiniza yatirilmistir.Odemenizi ATMlerimiz araciligiyla cekebilirsiniz.Iyi gunlerde harcamaniz dilegiyle
    Diye SMS geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mur37 -- 25 Şubat 2017; 16:32:46 >

Ben kahin değilim, bakan ve SGK Gn.Md. konuştu ona göre ben de sözleşmeyi yaptım. Ben yaygın atm den çok hizmete bakarım. Emekliyim yıllardır maaşımı aldığım banka personeli çay dağıtırken bana da veriyor mu, ona bakarım. Zaten tüm işlemlerimi yıllardır internetten hallediyorum, banka sadece kredi için lazım oluyor.
    |
    |
    Paramedik 112 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sorun değil hocam, zaten kredi kartı ile kendimiz ödüyorduk, şimdi de otomatik olsun.
    Nasıl olsa masrafsız
    |
    |
    Cemal CEMİL kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: sakurek

Nasil yani, simdi denize tasirsak maasi hem 300 ü, hem de 375 promosyonu mu aliyoruz anlamadim

Babam o 300 lirayı almıştı hocam şimdi o 375 lirayı vermiyorlar kampanya değil sözde promosyonmuş.
    |
    |

Orijinalden alıntı: mur37

Dün internet üzerinden müracaat ettim bugün

Degerli musterimiz emekli maas promosyon odemeniz hesabiniza yatirilmistir.Odemenizi ATMlerimiz araciligiyla cekebilirsiniz.Iyi gunlerde harcamaniz dilegiyle
    Diye SMS geldi

İnternet üzerinden nasıl başvuru yapılmakta ?

Hangi banka bu arada
Bey Azura
Mobilya Takımları
kolayoto.com
192.168.1.1
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,563
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.