Şimdi Ara

Emekli maaş promosyon & dayanışma & tartışma (İlk mesajda en yüksek 5 banka olacaktır)25.09.23) (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: teknokolik35 , teknokolik35 , STMUS , B.Tanrıver Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 18 Misafir (11 Mobil) - 9 Masaüstü13 Mobil6 Android
5 sn
19.853
Cevap
622
Favori
1.478.881
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
174 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ogameci

aylık 8 liraya fırsatmı deniyor artık

emekli olunca anlarsın :)
    aylıklara gelen zamlar ne kadar oluyor biliyor musun ?
    30-50 tl. gibi ,tabi yüksek emekli maaşı alanlar 70-100 tl. gibi zam alabiliyor

dediğinizde haklısınız ama diğer türlü hiç alamıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flagyy

İyi günler babam emekli de yakınımızda da daha çok iş bankası ve ziraat var ...

Yıllık kart ücreti olmayan ne önerirsiniz ...

ziraat bankasında durduğu hata ,hatta bir şeyler verse dahi durulmaz
    bende devlet kazansın diye yıllarca oradan maaş aldım ,geçte olsa uyandım
    ziraat bankamatik hariç her şeyden ücret kesiyordu ,iş bankasına taşıyınca insanca davranış görmeye başladım
    keşke daha önce taşımış olsaydınız ,maaş taşıyanlara taahhütsüz 50 maxipuan veriyordu
  • Ziraat ten alıyor babam bugün baktım 2 adet ödeme talimatı ve kredi kartı veya khm istiyor ohoo çok sıkıntı abi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam zaten is bankasindaydi hep ...

Sadece yakinimizda is ve ziraat in atm leri var demek istemiştim

• quote:

Orijinalden alıntı: serden

O zaman şu an en mantıklı teklif denizbank oluyor,hemde açık ara,özellikle 2 ayrı bankadanda para çekebilmek (eğer sınır yoksa) kredi kartı aidatının olmaması,eft-havalenin ücretsiz olması süper.

Bende finanstayım ama denize taşıyacağım böyle giderse.

ben de öyle düşünüyorum. bu promasyon işi 2 yıldır gündemde çıktı çıkıyor derken sürem bittikten sonra da 2 yıl kadar bedavaya Finasbankta kaldım.olay netleşsin sonra gereğine bakalım derken bu günlere geldik.
    ben Finansbankla anlaştığımda emekli maaşlarını istediğin bankamatikten istediğin kadar ücretsiz çekebiliyordun. bir süre sonra ayda yanlış hatırlamıyorsam 2 defa ile sınırladılar.
    bazen abuk subuk uygulamalar yapıyorlar m.h. den düzelttirinceye kadar anam ağlıyor.
    Finastan günlük para çekme limiti 1.500 tl. Denizbankta maaşın tamamı olabilir onu tam hatırlayamadığım için yazmadım.
    tüm bankalar açıklasın diye biraz oyalandım ama daha iyi bir teklif olmazsa ben de Denizbanka geçmeyi düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fabialife

yaklaşık 4 yıl önce maaşımı Finasbanka taşımıştım o zamandan beri Finansbanktan maaş alıyorum.
    havale, eft parası almıyor, hesap işletim ücreti almıyor, ücretsiz emekli k.kartı değil Gold kart muadili k.k. kullanıyorum. kredi kartı aidatı alıyor her yıl kavga dövüş iptal ettiriyoruz.
    kredili hesap mecburi olduğu için açmışlardı, hiç kullandım. 7-8 otomatik ödeme talimatı var.
    yalnız 2 yıl önce şartlar değişti şu anda nedir bilmiyorum.

geçende Denizbanktan aradılar, bir kaç defa görüştük.
    promosyon miktarı bildiğiniz gibi tüm bankalarda standart, bu durumda diğer hizmetler ön plana çıkıyor.

yaptığımız görüşmelerde;
    havale ve eft ücretinin olmadığı,
    kredi kartı aidatının olmadığı,
    hesap işletim ücretinin olmadığı,
    maaş müşterilerine düşük faizli kredi imkanı,
    Ziraat bankası ve yanlış hatırlamıyorsan PTT bankamatiklerinden ücretsiz olarak maaş çekilebileceği,
    getireceğiniz her kişi için 100 tl. hediye edileceği,
    en avantajlısı ise; vereceğiniz otomatik ödeme talimatlarından 3 ay boyunca ödenen miktarın %10 nu kadar (max 250 tl olmak üzere) miktarın banka tarafından ödeneceği belirtildi.

Bir başkası Deniz'de bütün atm'lerden ücretsiz çekilebileceğini söylemişti???
  • Bir de Deniz'in sitesinde "emekliye 300 TL" diye yazıyor. Maaş 1000 TL'nin üstündeyse bile mi 300 TL? Yasaya aykırı. Bence bunda bir sorun var.
  • Şubelere gitmeden başvuru yapılabiliyor
    Ziraat sitesinden alıntı
    ##

Emekli Maaş Promosyon Ödemesi

SGK (Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur) emekli maaş ödemelerini Bankamız aracılığı ile alan müşterilerimize Bankamızca;

1.000 TL altında emekli aylığı alanlara 300 TL,

1.000 TL ila 2.000 TL arasında emekli aylığı alanlara 375 TL,

2.000 TL üzerinde emekli aylığı alanlara 450 TL tutarında olmak üzere,

3 yıllık peşin promosyon ödenmesi yapılacaktır.

Müşterilerimizin promosyon ödemesinden faydalanabilmesi için;

Emekli maaş ödemelerini 3 yıl boyunca Bankamız aracılığı ile alması,

2 adet Ödeme Talimatı (fatura, kredi kartı, düzenli kira/aidat/havale/EFT ödeme talimatı vb.) bulunması

Kredili Mevduat Hesabı veya Kredi Kartı ürünlerinden en az birine sahip olması gerekmektedir.

Bankamızdan birden fazla emekli maaş ödemesi alan müşterilerimiz için, ödenecek promosyon tutarı; maaş tutarları toplamına göre hesaplanacaktır.

18 yaşını doldurmuş emekli maaş ödemesi alan her emeklimiz uygulamadan yararlanabilecek olup; 18 yaş altında emekli maaşı alanlar için ödeme Bankamızdan maaş almakta olan velilerine yapılacaktır. Veliye ödenecek promosyon tutarı çocuklarının ve kendisinin maaş tutarları toplamına göre hesaplanacaktır.

Promosyon ödemesine ilişkin süreci müşterilerimizin TCKN son hanelerine göre aşağıda belirtilen tarihlerde yapılması planlanmaktadır;

0 - 2 Mart 2017

4 - 6 Nisan 2017

8 Mayıs 2017

Promosyon ödemesine ilişkin başvurularınızı;

Şubelerimiz,

İnternet Şubemiz,

ATM lerimiz,

SMS

aracılığı ile yapabilirsiniz.

4757’ye “PRO” yazıp bir boşluk bırakıp “TC Kimlik Numarasını” yazarak SMS gönderen veya ATM’lerimizden başvuru yapan müşterilerimiz, Müşteri İletişim Merkezimiz tarafından aranarak onayları alınacaktır.

Emekli maaş müşterilerimize sunduğumuz promosyon ödemesi fırsatından hangi tarih itibariyle faydalanabileceğinizi buradan öğrenebilirsiniz.

Detaylı bilgi için 0850 220 00 00 Müşteri İletişim Merkezimiz ile görüşebilirsiniz.

​​​​​

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mur37 -- 24 Şubat 2017; 12:8:38 >
  • http://www.hurriyet.com.tr/milyonlarca-emekliyi-ilgilendiren-son-dakika-aciklamasi-40376169

Bakan Müezzinoğlu, İstanbul'da katıldığı bir toplantıda, gazetecilerin sorusu üzerine, emekliye promosyon ödemesinde fatura ile kredi kartı veya kredili mevduat hesabı şartlarının tümden kaldırıldığını açıkladı.
  • Çoğu banka biliyorsunuz otomatik ödeme talimatına para puan veriyor fatura başına, şuan otomatik ödeme talimatı verip ondan sonra emekli maaşı için başvuru yapsak şartlardaki 2 otomatik ödeme talimatını yerine getirmiş oluyor muyuz ?

• Beyler bütün şartlar kaldırılmış SON DAKİKA !!!

http://www.sozcu.com.tr/2017/ekonomi/promosyon-icin-tum-sartlar-kaldirildi-1697942/
  • quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

Beyler bütün şartlar kaldırılmış SON DAKİKA !!!

http://www.sozcu.com.tr/2017/ekonomi/promosyon-icin-tum-sartlar-kaldirildi-1697942/

Bu karardan önce sözleşme imzalayanlar ne yapacak acaba ?
  • Bu haber iyi oldu olması gerekende buydu ama bir işi de doğru dürüst yapsalar olmuyor illa uğraştıracaklar vatandaşı..
  • Konunun bilgililerine bir sorum olacak, dedem yakın zamanda vefat etti ve maaşı işlemlerden sonra anneanneme geçecek fakat daha öncesinde dedeme verilen banka promosyonu anneanneme verilemeyeceği söylenmiş, nedeni de kendisinin okuma yazma bilmediği olarak gösterilmiş. Bu konunun aslı astarı var mıdır? Buna benzer bir olay yaşamış olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: solam

Konunun bilgililerine bir sorum olacak, dedem yakın zamanda vefat etti ve maaşı işlemlerden sonra anneanneme geçecek fakat daha öncesinde dedeme verilen banka promosyonu anneanneme verilemeyeceği söylenmiş, nedeni de kendisinin okuma yazma bilmediği olarak gösterilmiş. Bu konunun aslı astarı var mıdır? Buna benzer bir olay yaşamış olan var mı?

Düz mantık gidersek eğer, ananen okuma yazma bilmediği için sözleşmeyi okuyup imzalayamaz diye düşünmüşlerdir.
    Siz yanında gidip yardımcı olursanız sorun olacağını sanmıyorum.
    Ben böyle düşünüyorum.
  • solam kullanıcısına yanıt
    Annemde okuma yazma bilmiyor bir güzel promosyonu aldı.

Dediklerini bimere yazacağım deyip şikayet edin ve edip bankayı değiştirin. Banka işlemleri yanında sizde refakat edin.

İşgüzarlığa bak okumayı bilmiyor diye maaşta bağlamasınlar!

• helsloot kullanıcısına yanıt
    Ziraat Bankası, Garanti Bankası şu an için bu kararı tanımıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: USHAKA

Bir de Deniz'in sitesinde "emekliye 300 TL" diye yazıyor. Maaş 1000 TL'nin üstündeyse bile mi 300 TL? Yasaya aykırı. Bence bunda bir sorun var.

O bankanın kendi kampanyası. Bununla alakası yok.
  • Uacellat_62 kullanıcısına yanıt
    Garantiyi bilmemde,ziraat,halk ve vakifbank dike dike tanıyacak,sonrada diğer bankalar.Canları isterse cin olmadan şeytan çarpmak yok .

En az 5-6 özel bankanında devlet bankalarına katılacağını düşünüyorum.
  • Bilgilendirme için teşekkür ederim, başka bankalarla bu mevzuyu konuşmak en iyisi, müşteri kazanmak için böyle bir mevzu gerçekten var ise bile yardımcı olacaklarını düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.