Şimdi Ara

Emekli maaş promosyon & fırsatları (İlk mesaj güncel) Mart 2020 [8 banka 1000+₺] | Tüm bankalar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.213
Cevap
317
Favori
450.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 15 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1014
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 94
  • Ortalama Mesaj Aralığı 12 saat 57 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 63
  • Favoriye Eklediklerim 318
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Papirus (157 mesaj) GoGoBaBa (127 mesaj) 1234Rambo (95 mesaj) basturkemin (94 mesaj) dede06 (93 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2053 mesaj) Mobil (1637 mesaj) Tablet (143 mesaj) (1 mesaj) Mini (402 mesaj) Uygulama (369 mesaj) (2 mesaj) (9 mesaj)
  • @
34 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Emekli maaş promosyon & fırsatları (İlk mesaj güncel) Mart 2020 [8 banka 1000+₺] | Tüm bankalar
Giriş
    790 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mexalon

Tabi bunlar emekliler için özel dimi. Herkese değildi.

1000 liraya faiz işlese kaç yazar   Dişe değer bişey olması lazım.

|
    |
  • Yüzbaşı
    337 Mesaj

Dikkat etmeye çalıştığımız miktar değil faiz olması 👍

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    790 Mesaj
    quote:

Dikkat etmeye çalıştığımız miktar değil faiz olması 👍

Hocam o kadar miktarı kredi kartları yapıyor zaten daha fazlasını bile yapıyor, emekli olmaya gerek yok faydalanmak için. Peşin fiyatına taksit olayı ile. Rakam 10 binden aşağı ise kredi demek yakışmıyor ona yani.

• Yüzbaşı
    790 Mesaj

Axess kredi kartı otomatik ödeme talimatı kampanyası varmış. 1 faturaya 15, 5 faturaya 100 çip para axesi olanların dikkatine.

Denizbanktan daha önce hiç kredi kartı almamış olanlara da emekli deniz bonusa başvurmalarını tavsiye ederim, 77 lira aidatı var, temmuz ağustos eylül boyunca da netten yapılan 400 liralık harcamaların 200 lirasını indirim yapıyor. Tek seferde olmak zorunda değil ay içinde parça parça 400 liralık alışveriş yapmak yeterli, 400 liralık altın alsanız bile yarısı hediye yani üç ay boyunca : )

Kampanyaların son tarihi 31 temmuz.

NOT: Maaş müşterisi olma zorunluluğunuz yok, kampanyaya bütün vatandaşlar katılabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hayatı Tespih Yapan Adam -- 16 Temmuz 2021; 22:5:0 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    337 Mesaj

Bu ay araç alacağım ne paraf yaptı ne bonus yaptı taksit. Yoksa her sene 3 4 taksit yaparlardı 8 10 bin. Bu sene denk gelmedi kısmet.

|
    |
    Hayatı Tespih Yapan Adam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    790 Mesaj
    quote:

Bu ay araç alacağım ne paraf yaptı ne bonus yaptı taksit. Yoksa her sene 3 4 taksit yaparlardı 8 10 bin. Bu sene denk gelmedi kısmet.

Valla hocam ben bonusla kombi aldım 8+2 taksit yaptı, taksit yapmasa peşin peşin 4 bin ateşleyecektik. Demek istediğim bu, kredi kartı bile 1 2 bin civarı tutarlar için kredi vermiş oluyor böyle. O yüzden 10 bin altı tutarlara kredi denmez diyorum kendimce : )

Eski güzel günlerde 2002 model ford focus sedan bile almıştım kredi kartına peşin taksitle : ) Vay anasını arkadaş nereden nereye geldik, şimdi limitim 4 lastiğine anca yetiyor : ))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hayatı Tespih Yapan Adam -- 16 Temmuz 2021; 22:15:52 >
  • Teğmen
    203 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: GoGoBaBa

Tosla ne olaki dedim .

İndirdim üye oldum parada yolladım kart talebinde yaptım 10tl ödeyip

Ama 2000TL limit tam bir hayal kırıklığı, fiyasko oldu.

Yani emekli maaş + ikramiyeyi yoluyacaksın Tosla ya , sonra,sana 2bin TL Limite takıl diyecek

Canlı destekten azönce yazdım , parayı başka banka eft yapsana, çeksende limitin kadar dedi, artıralım dedim maalesef dedi. Pratik gelmedi

Alıntıları Göster

İlk Alışverişte 10 TL İade Olur. Davetle Gelseniz 3 TL de Hediye Verirdi.

Limit Konusunda ise Öyle Değil. Ben Bu Ay Binlerce TL Gönderdim ve Yükledim. Tahmini Yüklemem 18 Bin. O Kadarda Çekmişimdir. 50 Bin Limit Var. Tosla Bir Örnekti. Fastpay Var. Seçenek Çok.

|
    |

• Yüzbaşı
    337 Mesaj

İşte taksit her sektöre olmuyor maalesef ve dediğiniz gibi alım gücü bitti. Allah sonumuzu hayretsin

|
    |
    Hayatı Tespih Yapan Adam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    664 Mesaj

hiçbir şey bedava verilenden daha pahalı değildir 

Zaten yukarda açıkça yazdım size sembolik bir maaş bile etmeyen para verip faizsiz demeleri sizin ilk 12 ay bitimine yakın KREDİ KARTINIZDAN sunmaları manidar, başka banka promasyonuna kaçmayın diye esizi kendilerine bağlıyorlar, kredi kartına genelde ilk yıl yıldat almadıklarından sizi ilk yılın bitimine doğru SİZE ÖZEL diye faizsiz 1000TL veya günceli belki en fazla 1 maaşınıza yakın bir para veriyorlar, onuda kredi kartınıuzdan sunuyorlar sizde kredi kartınızı kapatamıyorsunuz.

DEDİMYA HEP BİR ÇAKALLIK.

YAPI KREDİ mesela size OTOMATİK ÖDEME FATURA KAMPANYASI sunuyor, KREDİ KARTI ile ödeme yaparsanız her faturaya fahiş bir komisyon fatura işlem bedeli yansıtıyor. MAÇA emekli paranızı hep bankada işlemde tutmak.

Bakın

diyelimki emekli maaşınız 2000TL hadi diyelimki bayram harçlığı 1100TL = 3bin TL yuvarladım.

ZİRAAT gibi çoğu banka emeklilerimiz ( örneğin amcalarım dayılarım , devlet bankası der en düşük promasyona razı olur, faiz almaz , en yüksek komisyona razı olur, DEVLET BANKASI diye. Hatta 3 ay maaş çekmeyen dursun diyen akrabalarım var.

BAKIN getiri örmneklerine.

bunların hepsi BANKALARA KAR KALIYOR.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/09/38/39/093839275d866f3f3421f1080e8ccdd0.jpeg&t=0&width=480&text=1
    https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/51/2d/ff/512dffe1bc48df63dcd54b87571e573c.jpeg&t=0&width=480&text=1
    https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/df/e3/4d/dfe34d3de4eea166e4a06279ca19e9c9.jpeg&t=0&width=480&text=1

Konu başlığımız EMEKLİYE avantaj, fırsat, kampanya , PROMASYON

ama emekliyi çantada keklik gören, yolunacak kaz gören kişi ve krumlarıda iflşa edip uzak durmak lazım.

mesela şu anda normal tüketici kredilerinin neredeyse 2 katına size şatafatlı sözlerle KREDİ teklfi eden bir örnek.

https://www.aktifbank.com.tr/tr/bireysel/emeklilere-ozel-krediler/pttden-emekli-kredisi

Aylık / Yıllık Efektif Faiz Maliyeti Tablosu

Faiz Oranı2,79%

Vade (Ay)36Kredi Tutarı

10.000 TL

Taksit Tutarı482,13 TL

Kredi Tahsis Ücreti

52,50 TLAylık Efektif Faiz

3,38%Yıllık Efektif Faiz

49,09%​​

AYLIK 2.79 oranında FAİZ işleten yani piyasanın 2 katı nerdeyse. Bunun haricinde INSTAGRAM / FACEBOOK gibi yerlerde siz emeklileri hedef alan sanki BEDAVA PARA ( KREDİ ) veriyormuş gibi sizi ağına düşerenlere dikkat.

ASLINDA internetten STALİNİN TAVUĞU DİYE ARATIN OKUYUN , BİZİM DURUM AYNEN BUDUR.

|
    |

• Yüzbaşı
    664 Mesaj
    |
    |

• Yarbay
    10625 Mesaj
    Yapı kredi 1750 tl devam ediyormu bunun için şart varmı kredi kartı otomatik fatura talimatı gibi taşıyan arkadaş varmı.

• Kurmay Yarbay
    20417 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Bori Khan

Yapı kredi 1750 tl devam ediyormu bunun için şart varmı kredi kartı otomatik fatura talimatı gibi taşıyan arkadaş varmı.

Taşıma yapmadım, yenileme yaptım. Faturalarım zaten ykb ödemesindeydi, yenilemeye 1 ay kalmasına rağmen 1.750TL hemen yattı.

|
    |
  • Yüzbaşı
    664 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Bori Khan

https://www.yapikredi.com.tr/bireysel-bankacilik/odemeler-ve-hizmetler/sgk-emekli-maas-odemeleri?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Devam ediyormuş hatta son tarihi bile yazıyor

Özel bir şartı yok. En temeli zaten 3 yıl 36 ay maaşı yapıkredi den alma taahhüdü. İşine gelmezse kıstel ödemeyle taşırsın başka bankaya

Bence link deki detayları incele. Bazen ilave, değişiklik, revizyon yapıyorlar.

Mesela kredi kartı zorunlupu yok. Herhangi bir banka enstrümanı zorunlupu yok, fatura OT.ödeme zorunluluğu yok . Ama değiştirmişler olurlar yanlış bilgi vermiş oluruz

Not: yukarlarda önceki mesajlarda bahsi geçen EFT ücreti ben ve birkaç emekli maaşı alandan ayda 3-5 kez alınmadı. ( alınır denmesine rağmen, yani maaş yatar yatmaz enpara, burganbank, fibabank gibi masraf almayan bankalara aktarıyorum, eft derdim hem yapıkredi de hemde zaten aktardığı bankalarda bana masrsf çıkartmıyor.

|
    |

Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
triple negative breast cancer
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,859
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.