Şimdi Ara

Emekli maaş promosyon & dayanışma & tartışma (İlk mesajda en yüksek 5 banka olacaktır)25.09.23) (258. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
20.889
Cevap
639
Favori
1.538.080
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
174 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 256257258259260
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kontrol edin demiyorum BANKA DEĞİŞTİRİN DENEYİN diyorum. Bankayı 2-3 yerden Kontrol edip görebilirsiniz.

Verdiğim linkten DEĞİŞTİRİN . Değişiklik yaptırmıyor ise BLOKENİZİ denizbank hala kaldırmamış dedim,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk maaş yatırılmasında sgk hesap no ne zaman istiyor? e-devlet tenmi giriliyor.bu sekilde promosyona dahil mi ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • GoGoBaBa kullanıcısına yanıt

Hesap bilginiz başarıyla GÜNCELLENDİ !

Bankayı değiştirdim promosyon ile sıkıntı olmasın sonra bana?

• quote:

Orijinalden alıntı: özket

Denizbank promosyonunu hesaba yatırdım ve geri alım gerçekleşti bloke göründü şubeye gittim kaldırttım sonradan kalkıp kalkmadığını kontrol etmedim.

Yk referans verdim sonucu arandım hesabı açtırdım

Referans onaylandı 4b den kontrol ettiğimde hala denizbank görüntüleniyor.

Eldeki 1 kuş daldaki 2 kuştan iyidir.

Siz bu işlemi yapmasaydınız promasyon blokesi kalmış ama gala eski bankada kalmış olup zaten promosyon alamayacaktınız

Alıntı yaptığım yazdıklarınıza istinaden YENİ BANKA, YENİ PROMOSYON BAŞVURMUŞSUNUZ ZATEN, temmuz maaşınız ve ikramiye kesin eski bankaya yatar, inşallah 1ağustosta yeni isim listesi sgk san gider, 1ağustosta maaş rakamınız YENİ BANKA HESABINA bildirilir ve işte o anda promasyon hakkınız doğar. YKB bazen maaşınız yatmadan 1 hafta önce promasyonu emekli maaş hesabının olduğu şubeye yolluyor, askıda kalmamış ise yeni emekli hesabınıza yatıyor. Mobil bankacılık programı ve Internet vankacılığından takip edin.

Küçük bir ihtimal temmuz maaşınız yapıkredite yatabilir, bu işlemi ayın 1 inden önce yapsaydınız çok büyük ihtimal yapıkredi den maaş , bayram ikramiyesi ve bankpromasyonunu alırdınız

• quote:

Orijinalden alıntı: özket

Hesap bilginiz başarıyla GÜNCELLENDİ !

Bankayı değiştirdim promosyon ile sıkıntı olmasın sonra bana?

Yapı kredi Mobil kurun akıllı cep telinize

Mobil programdan şuralarda kontrol edin tada promasyon kendiniz başvurun

sıkıntı olmaz, olursa şube, veya MH Telefon açın hemen hallederler, HAYIRLI OLSUN

Emekli maaş promosyon & dayanışma & tartışma (İlk mesajda en yüksek 5 banka olacaktır)25.09.23)
    Emekli maaş promosyon & dayanışma & tartışma (İlk mesajda en yüksek 5 banka olacaktır)25.09.23)

• quote:

Orijinalden alıntı: GoGoBaBa

eğer FAST 'ı kastedi,yorsanız aslında bazı bankalarda ücretsiz. Normalde EFT ile aynı mantıkta , tek farkı 24saat anında geçiyor hesaba.

YKB mesai saatleri dışında ücret alıyor

FAST hakkında resmi : https://fast.tcmb.gov.tr

EFT / FAST ücretleri : https://www.tcmb.gov.tr/wps/wcm/connect/332f25f1-5824-449d-95bd-810c3373d3ce/2021+Yılında+Geçerli+Olan+Tarife+Cetveli+Hakkında+Talimat.pdf?MOD=AJPERES&CACHEID=ROOTWORKSPACE-332f25f1-5824-449d-95bd-810c3373d3ce-nqPvSXW

Alıntıları Göster

YKB EMEKLİ MAAŞ MÜŞTERİLERİNE SADECE HAVALE DEĞİL , SINIRLI ŞEKİLDE BAŞKA BANKAYA HAVALE KISMINDAN ÜCRETSİZ ( DOLAYLI EFT )

AMA ister FAST, istersen başka bankaya HAVALE, ister EFT olsun, MESAİ SAATLERI DIŞINDA ÜCRET ALIYOR

Kontrol ediyorum 7 sinde başvurdum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Oktaymese

dul veya yetim maaşı alanlara ne kadar veriyo promosyon bankalar, hangi bankayı önerirsiniz

kaç hisse varsa, herkes ayrı ayrı promosyon alır. promosyonun tamamını alır her hisse

yapı kredi 1500tl ye kadar maaşlarda 1200tl veriyor.

• quote:

YKB EMEKLİ MAAŞ MÜŞTERİLERİNE SADECE HAVALE DEĞİL , SINIRLI ŞEKİLDE BAŞKA BANKAYA HAVALE KISMINDAN ÜCRETSİZ ( DOLAYLI EFT )

AMA ister FAST, istersen başka bankaya HAVALE, ister EFT olsun, MESAİ SAATLERI DIŞINDA ÜCRET ALIYOR

Alıntıları Göster

Mesai saatleri içinde YKB EMEKLİ MAAŞ müşterilerine BAŞKA BANKA HAVALE ve FAST ücretsiz ( mesai saatleri dışında ücret alınıyor) yani MAAŞ günü gece yarısı saat 01de yatar yatmaz eft yaparsanız alınır, sabah mesai başlayınca alınmaz. Bu şimdilik ilerde alabilirler çünkü yazılı değil bir hak ayrıcalık değil. FAST ücretsiz değil ücretli, sadece emekli maaş müşterilerine bir kıyak şimdilik mesai saatleri içinde.

• Maaş için Halkbank’la 3 sene anlaşmış bulunduk geçen sene. Bu sene değişiklik yaparsak promosyon iadesi yaparak başka bankaya geçebilir miyiz ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Ssoc S kullanıcısına yanıt
    Evet geçebilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.bankalar.org/eft-ucretleri

https://www.bankalar.org/havale-ucretleri

Ben halen çözemedim bu ücretleri Promosyon en yüksek Ykb veriyor diye Ykb geçecektim fakat burdan bir arkadaş ykb alır eft ücreti deyince vazgeçtim. Bilen yokmu bu tecrübe eden varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: rodeo65

https://www.bankalar.org/eft-ucretleri

https://www.bankalar.org/havale-ucretleri

Ben halen çözemedim bu ücretleri Promosyon en yüksek Ykb veriyor diye Ykb geçecektim fakat burdan bir arkadaş ykb alır eft ücreti deyince vazgeçtim. Bilen yokmu bu tecrübe eden varmı

• 30 haziranda başvurduğumuz Yapıkredi süreci tamamlandı, maaş yeni bankaya yattı. Dün 1500 promosyon ve benim 250 TL yattı. Bugün de emekli maaşı ve bayram ikramiyesi yattı. Eft havale önemli olmadığı için geçiş yaptım ben. Atm evimize yakın, ister 3. parti uygulamalara yükleyip ücretsiz eft yaparım, ister kendime havale oradan eft yapar kullanırım, istersem de nakit çekerim. Eft havale sorun değil benim için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi victoribarbo -- 13 Temmuz 2021; 13:47:40 >
    Bugün Yapı Kredi E5 Yanyol Avcılar sordum Emekli Maaş taşırsam Eft havale para alıyorlarmı diye, bana Havale den almıyoz ama EFT den alıyoruz dediler. Bende bu soru sormak için boşuna 2 Saat sıra beklemiş olarak çıktım YKB den. YKB elemiş oldum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • rodeo65 R kullanıcısına yanıt

İşte o sebeple üşenmeden buradaki arkadaşlara yazıp, üşenmeden hem gece mesai dışında , hemde gündüz mesai saatlerinde alıntı yapıp ÜCRET ALINMADIĞI BÖRĞNTÜLETİNİ PAYLAŞTIM. dürüst olup mesai saatleri dışında alındığına kadar da yanıltmadım. YKB benim sadece şu anda emekli maaşı aldığım bir banka, işime gelmez ise anında değiştiririm. Banka şubesi haklı çünkü hiçbiryerde yazmıyor, zaten yukarıdaki son mesajlarımı çok uzun ayrıntılı yazdım bunuda dile getirdim. İlerde belki bunu kaldıracaktır, veya benden almıyor mu acaba sadece diye düşündüm, bir başka emekli arkadaşta almıyor ayda 3 adet yazmış, bende paylaştım resimleriyle. Şube dekiler hatta bazen mh dahi bilmiyor diyede yazdım önceki mesajlarımda, yazılı olarak arkasında durmayan bankalar çok,

İşinize gelen bankaya gitmek daha doğru. İyi yapmışsınız belki biz eski kampanyadakilere mahsus bir sınırlı ayrıcalıktır. 2 saat bekleten bir şube ile iş yapmam ben de şahsen. Ben banka girişinde kiosk a kartımı veya tc mi girip sırada bekletmeden işlem yapıyorum genelde, 2 saat iyi sabretmişsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoGoBaBa -- 13 Temmuz 2021; 17:28:32 >

• victoribarbo kullanıcısına yanıt

Hayırlısı olsun, bayram sonrası sonbaharda yeni kampanyalar gelip banka,değiştirene kadar bende YKB da renkli maaşı alanlardan olacağım. Yukarıdaki resimlere bakıp Mobil bankacılık uygulamasından BAŞKA BANKAyA HAVALE denermisiniz mesai saatlerinde bakalım sizdende belki ücret almaz. Ben ve birkaç arkadaştan almıyor

• https://www.yapikredi.com.tr/bireysel-bankacilik/odemeler-ve-hizmetler/sgk-emekli-maas-odemeleri

Burda hatta yazıyo Eft düzenli ücretsiz ( Ücretsiz Düzenli Ödeme (EFT ve Havale) avantajı )

GoGoBaBa arkadaşımız haklı, dediği gibi belki çoğu çalışan bilmiyor ama ben yinede tırstım 2 Saat bekleyince çok yavaş çalışıyorlar yada bayram öncesi çoğu erken izinemi ayrıldı nedir bilemedim.

Neyse şimdi TEB dikkatimi çekti aşağıda

https://www.teb.com.tr/emekliye-ozel-promosyon/

TEB de Emekli aylığı alanlar memnunmu TEB den..... Acaba doğrumu anladım 1600TL varan Promosyon veriyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rodeo65 -- 13 Temmuz 2021; 20:40:34 >

• rodeo65 R kullanıcısına yanıt

Herhangi bir havale/eft ücreti vs alınmadı. O TL komisyon masraf ile yolladım maaş + ikramiyeyi yatınca başka bankadaki hesabıma

Ama ne yalan diyeyim Validem şehir dışında YKB maaş kartı bende idi, Kadıköy Acıbademde 3-4 yerde bankamatik var, hiçbirinde para yok, olan yerde en fazla 400 TL verdi , 40adet 10TL. birkaç ardarda işlem yaptım. Yani her seferinde 400TL , 5 adet işlem sonrası 2000TL zar zor çekebildim, ardından 80TL den fazla vermedi PARA ÇEKME kısmını kapattı en yakın ATM diye yönlendirdiklerine gittim, onlarda kart tak lşifre gir bir baktım en fazla 50TL, birinde 80TL vs var. Dilenciye döndüm parayı çekerken 3-5 ATM ye gittim, hatta yönlendirdiği ATM lerden 2si şu anda işlem göremiyoruz yazıyordu , gittik ama ....

Şu anda validenin maaşından 2080TL ancak defalarca parca parca çekebildim. Maaşın kalan kısmı akşam iş bitiminde başka ATM lerden çekeceğim inşallah. Valide şehir dışında cep telefonu yanında, ben burdan internetten de işlem yapamadım onay kodu sebebli. Neyse bu ay YKB üzdü bizi, bayram arifesi yeterli para yok. Yada bilinçli kasıtlı parayı iöç ediyorlar hesapta tutuyorlar.

Bilginize.

Buda YKB emekli mmaş hesabımıdan başka bankaya başka hesabıma para yollerken ücret alıunmnadığı dekontu.Müşteri hizmetleri ve şubedekiler tam bilgi vermiyorlar, kaç adet vs demiyorlar, Düzenli eft düzenli havale ayrı bir ollay. Benim yaptığım emekli maaşım yatınca ücretsiz hale geldi. Mesai saatleri dışında FAST işlemide olsa komisyon ücret alıyor aman dikkat.

• quote:

Hayırlısı olsun, bayram sonrası sonbaharda yeni kampanyalar gelip banka,değiştirene kadar bende YKB da renkli maaşı alanlardan olacağım. Yukarıdaki resimlere bakıp Mobil bankacılık uygulamasından BAŞKA BANKAyA HAVALE denermisiniz mesai saatlerinde bakalım sizdende belki ücret almaz. Ben ve birkaç arkadaştan almıyor

eftden ücret almadı. muhtemelen havaleden de almayacaktır. 2 vadesiz hesap var. birisi sgknın açtığı, birisi de bizim online görüşmeyle açtırdığımız vadesiz hesap. ikisinden de ücret almadı

• 
Sayfa: önceki 256257258259260
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.