Şimdi Ara

Emekli maaş promosyon & dayanışma & tartışma (İlk mesajda en yüksek 5 banka olacaktır)25.09.23) (256. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: chaplinn
1 Kayıtlı Üye ve 8 Misafir (2 Mobil) - 7 Masaüstü2 Mobil
5 sn
20.890
Cevap
639
Favori
1.538.124
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
174 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: özket

yeni mi geçtiniz bana hiç vermedi böyle bir şey..

Emeklimisiniz? Yeni promosyana katılıp kart çıkarttıranlara market harcamalarında 250 TL ye 50 TL indirim yapıyor 6 ay boyunca. Emeklilere özel ilk kart çıkartmada yalnız bu promosyon.

30 haziran son günmüş kredi kartı kampanyası için. Hiç dikkat etmemiştim. Bu haliyle yapıkredi daha avantajlı duruyor.

Ancak TEB Bonus kampanyalarida yabana atılır kampanyalar değil, bonusu bol. Şöyle kampanyalar var ve bunlar birbiri ile birleşiyor. Mesela opetten 200 liralık benzin alınca hem 200 TL harca kampanyası hemde OPET kampanyasi bonuslari karta yükleniyor. Bir taşla iki kuş yani.

Emekli maaş promosyon & dayanışma & tartışma (İlk mesajda en yüksek 5 banka olacaktır)25.09.23)
    Emekli maaş promosyon & dayanışma & tartışma (İlk mesajda en yüksek 5 banka olacaktır)25.09.23)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sinirli ve Süratli -- 8 Temmuz 2021; 20:55:6 >

• bir seneyi aşkındır tebdeyim :)

• quote:

bir seneyi aşkındır tebdeyim :)

Bende 2 seneyi aşkındır tebdeyim. Ancak kredi kartını şubat ayında çıkarmıştım. Şubatta başlamış zaten o kampanya. Şubat ayında halihazırda kart sahibi olanlara yok yani.

• Yapı krediye taşıyan var mı yakın zamanda? Hangi kk almak mantıklı?

• quote:

Yapı krediye taşıyan var mı yakın zamanda? Hangi kk almak mantıklı?

Önümüzdeki maçlara bakacağız artık, kampanya sezonu kapanmış. Deniz emekli bonusa haziran sonuna kadar başvuranlara 3 ay boyunca 200 er TL indirim kampanyası yapmış. Netten 400 liralık alışverişin yarısı iade kampanyası. Ayın 30 unda beni aradılar iyi hadi gönderin dedim geldi kart. Sadece 2 aylık kısmından yararlanabileceğim ama. Yani tam zamanında sordun arkadaşım : ) Daha önce sorsaydın ya : )

Hali hazırda kartlara bakınca yine en avantajlısı teb bonus gibi duruyor. Bu ay 95 TL bonus hakettim, ay sonuna kadar 175 TL falan olur gelecek bonus.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sinirli ve Süratli -- 9 Temmuz 2021; 1:43:12 >
  • aylardır takip ediyorum maaşlar 1600-2000 civarı gidiyor ,bu millet bu maaşla kredi kartı alıp nasıl alışveriş yapsın🤔

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu yapı kredi 2500 üstüne 1750 demiş 2540 tl verirlermi acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilyada İ kullanıcısına yanıt

müşteri olman yeter

• quote:

Orijinalden alıntı: Easy Ice

Bu yapı kredi 2500 üstüne 1750 demiş 2540 tl verirlermi acaba

Kesinlikle verirler. Ama olurda sıkıntı olursa Temmuz 14-15 inde Maaş yattığında başvurursun.

ekleme :

https://www.turkiye.gov.tr/4a-emekli-aylik-bilgisi

https://www.turkiye.gov.tr/4a-emekli-odeme-bilgileri

şu anda Haziran maaş bordroları en son gözüküyor. GENELDE ayın 1 inde yeni maaş isim bilgisi BANKALARA yollanır , TAM MAAŞ RAKAMI ise her ayın 15inde LİSTE olarak BANKALAR yollanır. Verdiğim linkten tam rakamı görebilirsiniz.

önümüzdeki hafta pazartesi veya salı günü Temmuz 2021 için bakılabilinir. Kimbilir belki bu rakam gözükür, zaten siz YapıKredi ye başvurunca doğal olarak TEMMUZ 2021 den sonraki maaş yani AĞUSTOS 2021 maaşı yatar en erken. Oda 2500 ü geçmiş olur 1750TL promasyonu hak edersiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoGoBaBa -- 9 Temmuz 2021; 11:6:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Akhenatonnn

aylardır takip ediyorum maaşlar 1600-2000 civarı gidiyor ,bu millet bu maaşla kredi kartı alıp nasıl alışveriş yapsın🤔

Parayla vermiyorlar bedava Emekli maaş promosyon & dayanışma & tartışma (İlk mesajda en yüksek 5 banka olacaktır)25.09.23)  Market yeme içme alışverişini yapsa kafi zaten. Kredi çekecek değil.

• 22 haziranda babamın maaşını taşımıştık. 1 temmuzda maaş eski bankaya yattı. Bu ay emekli maaşlarını 15 temmuzda yatıracaklarmış. Yine mi eski bankaya yatar acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Cirrus-

22 haziranda babamın maaşını taşımıştık. 1 temmuzda maaş eski bankaya yattı. Bu ay emekli maaşlarını 15 temmuzda yatıracaklarmış. Yine mi eski bankaya yatar acaba?

Hayır yeni bankaya yatar

Edevletten hatta sgk banka kısmından görebilirsiniz

https://www.turkiye.gov.tr/4a-banka-degisikligi

Burdan kontrol edin. Bir önceki mesajımdaki linklere tıklarsanız da göreceksiniz banka değişikliğini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoGoBaBa -- 9 Temmuz 2021; 15:46:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: GoGoBaBa

Hayır yeni bankaya yatar

Edevletten hatta sgk banka kısmından görebilirsiniz

https://www.turkiye.gov.tr/4a-banka-degisikligi

Burdan kontrol edin. Bir önceki mesajımdaki linklere tıklarsanız da göreceksiniz banka değişikliğini

Alıntıları Göster

Bilgi için teşekkür ederim.

24 haziranda e-devletten bakınca hem banka değişikliği kısmında hem de aylık bilgisinde yeni banka görünüyordu. Buna rağmen 1 temmuzda eski bankaya yattı.

Aslında çok önemli değil ama eski bankada babam dolandırıcılık girişimine maruz kaldı. O yüzden apar topar geçtik. Tüm eft/havale limitlerini sıfırladık hatta atm nakit çekimine bile kapattırdık. Bu ayda yatarsa para çekmek sıkıntılı olacak.

• Cirrus- kullanıcısına yanıt

Yeni maaş yeni bankaya yatar.

Eski bankaya yaptmasının sebebi maaş listelerinin daha önceden sgk tarafından bildirilmesi.

• Merhaba Emekli Maaş taahhüt bitmeden YKB taşımayı düşündüm Akbank tan cezası nedir bilen varmı?

Birde YKB de Emekli Maaşı alanlar a EFT ücreti varmı? Havale ücreti varmı? Kredi Kart Aidatı varmı? Hesap işletim ücreti varmı? Bunlar a ücret yoksa Yapı Kredi geçmeyi düşünüyorum. Tabii önce Akbank ta olan Taahhüt halletmem gerek cezası nedir. 24 ay sonra ayrıldığımda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sinirli ve Süratli

TEB e taşı mmaşını arkadaşım. 1600 TL veriyor. Emeklilere özel kredi kartı kampanyaları var. Aylık 150 200 arası indirim+ bonus geliyor. 2 ay bile yararlansan kredi kartı kampanyalarından en kral promosyonu TEB vermiş oluyor.

Bu ay bana 145 TL bonus, 55 küsür lira da indirim yansıtmışlar mesela. Ben şimdi niye geçeyim başka bankaya  

Alıntıları Göster

Teb önce o telefona bakan görevlileri bir eğitimden geçirsin

Benim ve eşimin kredi kartı vardı yıllık aidat yansıtmışlardı bende aradım bu aidatı iptal ediniz ben sizin kartı kullanarak sizin reklamınızı yapayım paramda bankanızda üstelik bir miktarı da faizsiz beklesin birde ben size kart kullanma ücretimi ödeyeyim dedim.

Bayan döndü bana kredi kartını zorunan mı kullandırıyoruz birde aidat için yalvarıyorsun gibi şeyler söyledi

Bende öylemi kredi kartımı iptal et ve paramı da çektim başka bankaya gittim

Banka aradı kartınınızı neden kapatıyorsunuz dedi olayı anlattım ses kaydı yapıyorsunuz ya oradan dinleyin sizin kayıt olmamışsa ben size dinleteyim dedim

O kişiye ne yaptınız öğrenmeden ben bankanıza gelmem dedim bu zihniyetteki bir bankaya niye gidiyorsunuz müşterisini insan olarak görmeyen bir banka

Belki iyi tarafları olabilir ama onurlu olmak gerekir.

• xdemir X kullanıcısına yanıt

Bütün bankalar aynı yok param sizde kalıyor vs kimse dinlemez. dinledikleri tek şey kredi kartınla yıllık atıyorum 20 bin+ bir kullanım yapıyorsan o zaman aidatı almazlar yılda 4-5 bin tl harcayanlardan alırlar yarısı kadar puan verirler. yoksa reklamını yapıyorum vs hikaye. garantide böyle çogu bankadada böyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: xdemir

Teb önce o telefona bakan görevlileri bir eğitimden geçirsin

Benim ve eşimin kredi kartı vardı yıllık aidat yansıtmışlardı bende aradım bu aidatı iptal ediniz ben sizin kartı kullanarak sizin reklamınızı yapayım paramda bankanızda üstelik bir miktarı da faizsiz beklesin birde ben size kart kullanma ücretimi ödeyeyim dedim.

Bayan döndü bana kredi kartını zorunan mı kullandırıyoruz birde aidat için yalvarıyorsun gibi şeyler söyledi

Bende öylemi kredi kartımı iptal et ve paramı da çektim başka bankaya gittim

Banka aradı kartınınızı neden kapatıyorsunuz dedi olayı anlattım ses kaydı yapıyorsunuz ya oradan dinleyin sizin kayıt olmamışsa ben size dinleteyim dedim

O kişiye ne yaptınız öğrenmeden ben bankanıza gelmem dedim bu zihniyetteki bir bankaya niye gidiyorsunuz müşterisini insan olarak görmeyen bir banka

Belki iyi tarafları olabilir ama onurlu olmak gerekir.

Alıntıları Göster

Benden daha 1 kuruş ücrette almadılar aidatta almadılar, arayıp müşteri temsilcileri ile görüşecek bir pozisyonum olmadı. Burada teb bankasını önermemin sebebi 1. si tuzak kurar gibi ücretler yansıtmamasından dolayı olan memnuniyetim, 2. si aylık 200 liraya varan indirim ve bonuslar yansıtması. 1600 TL + 36*200 = 8800 lira kadar promosyon faydası sağlamış olacağım. 150 lira farkın peşine düşüp ben niye başka bankaya geçeyim? Aradaki 150 lira farkın fazlasını 1 ay sonra vermiş oluyor zaten bana. Bu hesabı gösterip buradaki arkadaşlarında bu avantajdan yararlanmasını istedim sadece.

• GoGoBaBa kullanıcısına yanıt

kaç günde görünür burada hala eski bankam görünüyor.

• 
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.