Şimdi Ara

Emekli maaş promosyon & dayanışma & tartışma (İlk mesajda en yüksek 5 banka olacaktır)25.09.23) (254. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir (2 Mobil) - 7 Masaüstü2 Mobil
5 sn
20.889
Cevap
639
Favori
1.538.022
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
174 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yapıkredi referans ile taşımayla ilgili süreci anlatiyim

Yapıkredi mobile girin hesaplar menüsünde emekli referans başvurusu var. Oraya emekli tanıdığınızın tc ve tel no girin, yapıkredinin emekliyi aramasını bekleyin. Yapıkredi arayıp bir şeyler söylüyor, mail adresi falan istiyor yedekte tuttuğunuz mail varsa onu verirsiniz.

Bu sırada başka bir bankada promosyon taahhütünüz varsa onu iptal ettirin. Biz promosyon taahhütümüz varken başvurduk. Taahhütü kaldırdıktan 1 gün sonra devlette maaş bankası olarak yapıkredi gözükmeye başladı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • victoribarbo kullanıcısına yanıt
    Biz TEB'den Y.Krediye geçmek için gittik TEB'e.

Kalan ayları hesapladı vs. borcumuzu ödedik ve telefona msj geldi - Taahhütname iptali kistelyevm esasa göre iade alınmıştır diye.
    Ama sanırım ayın 10una kadar işlem yapılamıyor. TEB, ayın 10'undan sonra SGK'ya belgenin gönderileceğini söyledi.
    Bu dediğim işlemi 1 temmuzda yaptık.

Biz şimdi 10 temmuza kadar beklesek mi yoksa Y.kredi mobilden başvuru yapsak mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nike35 -- 3 Temmuz 2021; 14:5:41 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • nike35 kullanıcısına yanıt

müşteri hizmetleri başvuru için bizi aradığında ister mobil uygulamadan hesap açıp ister bekleyin dediler. biz taşıma işlemini haziranın son günü tamamladık. e devlette yapıkredi olarak görebiliyoruz

Bu sonraki adım, önceki bankanızdan nasıl ayrıldınız?

bizdeki süreç yukarıda yazdığım şekilde oldu. hatta önce yapıkredi aradı "taahütünüzü ziraatten kaldırdığınızda bankamıza taşınmış olacaksınız" dediler. yapıkrediyle görüştükten bir gün sonra ziraat şubesine gidip kalmadığımız günlerin parasını geri ödedik, ertesi gün e devletten baktım maaş bankası yapıkrediye dönmüş

Y.krediye geçerken, emekli kişinin hesabı var mıydı?
    Ref olan kişi emeklinin bilgilerini yazdıktan sonra mı hesabını açtınız?
    Şubeye gitmeye gerek kaldı mı? İmza-evrak vs için?
    Sizi görüntülü mü aradılar hesap açmak için?

emeklinin hesabı yoktu.

ref oldum, aradılar, taahhütü kaldırın ok dediler

hesapla ilgili henüz dönüş olmadı ancak yapıkredide online olarak hesap açılabiliyor görüntülü görüşmeyle. 4-5 gün daha bekleyip duruma göre hesap açabilirim online olarak

ancak maaş için siz hesap açsanız bile o hesabın sgk tarafından oluşturulması gerekiyormuş. emekli vadesiz hesabı ayrı

• Ben QNB taahütümü kalan 1.5 yılı ödeyip kaldırsam yapı krediye görüntülü arayıp maaşımı taşıyabilirmiyim.

Bilgiler için teşekkürler.

• evet, yukarıda yazdığım adımları uygulamanız yeterli. evde davet edecek kimse yoksa davet edebilirim sizi :D

• quote:

Orijinalden alıntı: victoribarbo

evet, yukarıda yazdığım adımları uygulamanız yeterli. evde davet edecek kimse yoksa davet edebilirim sizi :D

Bir iptal edeyim QNB 250 kırışırsak neden olmasın 

• Olur hocam 150 size bırakırım 100 ben alırım 😅

• quote:

Orijinalden alıntı: victoribarbo

Olur hocam 150 size bırakırım 100 ben alırım 😅

Bendemi geçsem napsam 

• quote:

Orijinalden alıntı: Sinirli ve Süratli

Bendemi geçsem napsam 

Alıntıları Göster

Vay redmi 10 procu arkadaşım :) sendemi emeklisin. vallahi hesap yaptım QNB iptal 600 tl bu ayda maaşım 2500 tl aşıyor limit var galiba bu devirde 1150 tl güzel para koç grubunuda seviyorum. bayramdan önce taahüt kaldırıp geçecem kimse kimseye 1150 tl vermez bu devirde.

• Ben pococuyum arkadaşım :) Bir iki tane xiaomi düşmanı farkedince dayanamadım müdahil oldum konuya: )

Redmi 10 proya imei atılsaydı alacaktım ancak atılmadığını öğrenince poco m3 pro aldım, geldi bugün onu kurcalıyorum şimdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sinirli ve Süratli -- 3 Temmuz 2021; 19:58:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sinirli ve Süratli

Ben pococuyum arkadaşım :) Bir iki tane xiaomi düşmanı farkedince dayanamadım müdahil oldum konuya: )

Redmi 10 proya imei atılsaydı alacaktım ancak atılmadığını öğrenince poco m3 pro aldım, geldi bugün onu kurcalıyorum şimdi.

Hayırlı olsun. Sagolasın adamların tozunu attın. kaç gündür ugraşıyorum bu samsungcularla o kadar kullanıcı var hepsine özelden genelden yardım ediyorum. bir tane cevap veren yok bunlara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Easy Ice -- 3 Temmuz 2021; 20:1:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Easy Ice

Hayırlı olsun. Sagolasın adamların tozunu attın. kaç gündür ugraşıyorum bu samsungcularla o kadar kullanıcı var hepsine özelden genelden yardım ediyorum. bir tane cevap veren yok bunlara.

Alıntıları Göster

Samsungu oldum olası sevmem, nefretim taaa nokia 3310 zamanlarından kalma, telefon piyasasında nasıl tutundu hala aklım almıyor. Çinli firmalar iyiki varlar, şimdiki gençler bizim zamanımızı yaşasaydı onlarda nefret ederdi samsungtan.

• Denizbank’ta olan maaşımı taşımak için kalan süreyi hesaplatırıp tutarı içinde bıraktım ve geri alım işlemi gerçekleşti. Temsilci kredi blok görünüyor şubeye gidin dedi ben denizden ne kredi çektim ne başka bir şey temsilci yalandan uğraştırıyor mu ?

• Referans olarak bir emekli yakınımı ykb transfer edeceğim. Benim sadece ykb müşterisi olmam yeterli mi? Yoksa ben de mi emekli olmalıyım?

• Tebde maaşı iptal ettirmek için online cayma bedeli ödeme yokmu acaba, YKB referans gönderip taşınacak kişiden mesaj atıldı..Tebdeki kalan ayları ödemesi kaldı

Kampanya katilim talebiniz isleme alinmistir. Emekli maasinizi bankamiza Subelerimiz, Musteri Iletisim Merkezi, Mobil Bankacilik, Internet Bankaciligi veya E-devlet uzerinden tasiyabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senseman62 -- 5 Temmuz 2021; 15:5:16 >
  • 
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.