Şimdi Ara

Emekli maaş promosyon & dayanışma & tartışma (İlk mesajda en yüksek 5 banka olacaktır)25.09.23) (253. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: parsek26 , TSuNaMi_ , ottomanson
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
20.837
Cevap
639
Favori
1.534.757
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
174 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Büyük ihtimal gelecek ay yeni bankaya yatar,bu maaş eski bankaya yatar...

• takibe alayım çift dikiş yakın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • özket kullanıcısına yanıt

Akbank veya Yapı Kredi de herhangi bir şartta yok. TEB te eğerki otomatik ödeme talimatınız ödenmezse geri alınıyor promosyon, talimatı kaldırmamak yeterli olmuyor ödenmeside gerek bizim bu sebeple kesilmişti ve Yapı Krediye geçmiştik.

• yapı kredide 1750 tl maaş limiti varmı örnek 2500 tl üstüne 1750 altına daha az gibi şuan QNB 18 ayım kaldı kapatıp geçsem bile 1100 tl karım var.

• Halkbankası geçen sene pandemiden beri her para çekişimizde 3 Yıl için Tahahhüt uyarısı veriyor. Evet diyorum cep telefonu isitiyor. Şimdi zaten kendileri geçen sene otomatik uzatmışlardı. Neyin tahhüdünü istiyor ki ? Buna onay veremiyoruz, ilerde sorun yaratırmı sizce ?

• Ykb 1750 ye ek emekli getirene 250 veriyor
    https://www.yapikredi.com.tr/kampanyalar/detay/231636

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senseman62 -- 26 Haziran 2021; 14:55:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yapıkredi getirene 250, toplamda en fazla 10 kişi getirebiliyorsunuz. Emekli ücretleri de tavan. İlçe meydan parkında emekli avına çıkasım var.

• Maaş günüm bugün ve maaş yattı şimdi e devletten taşısam promosyonu verir ve yeni bankaya maaşım yatar mı Yapı kredi mi daha fazla kart avantajına sahip yoksa akbank mı ? bütçe:1600 :P

• konuya bakıyorumda genelde maaşlar 1600 tele.sözde emekliler dünyayı gezecekti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yapıkrediye bir kişi taşıdım. güzel oldu 1500 + 250

şu anda en iyileri yapıkredi ve akbank. yapıkredi referans ile getirene 250 daha veriyor. akbankın banka kartına gelen chip para kampanyalarıyla da ekstra kazanım elde edilebilir. aynı durum yapıkredide de geçerli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi victoribarbo -- 28 Haziran 2021; 16:18:0 >
  • Yapı krediye bende taşımak istiyorum ancak eft ye ücret alması beni vazgeçiriyor.

• parayı toslaya veya kassaya yükleyin, oradan istediğiniz yere bedava. kartı kaydediyor zaten. maaş yatınca fast ile 1 dakikalık iş

• quote:

Orijinalden alıntı: victoribarbo

parayı toslaya veya kassaya yükleyin, oradan istediğiniz yere bedava. kartı kaydediyor zaten. maaş yatınca fast ile 1 dakikalık iş

E toslaya göndersende para kesiyor. Pinti olduğumdan değilde böyle saçma bi karara tepki benimkisi.

• Toslaya eft yapmayacaksınız. Banka kartı ile yükleyeceksiniz, ekstradan 30 saniyelik işlem var sadecr. Yapıkredide hızlı onay var 3d işi çok kısa sürüyor

• Hangisinin banka kampanyası daha çok oluyor ona göre seçim yapasım var.

Her iki banka da maaş müşterisinden kk aidatı alıyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi özket -- 28 Haziran 2021; 23:42:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: özket

Hangisinin banka kampanyası daha çok oluyor ona göre seçim yapasım var.

Her iki banka da maaş müşterisinden kk aidatı alıyor mu?

teb 1600 lira veriyor hiç bişeyden de ücret almıyor.

• Teb var yk ya da akbank için soruyorum

• Şekerbank'tan taşıyacaktım yarından itibaren 1.750 TL. vereceklerini söylediler.

• umutbaran kullanıcısına yanıt

Oooo harika olur

• Arkadaşlar bankaların otomatik uzattığını nereden görebiliriz ?

Halkbankası geçen sene pandemiden beri her para çekişimizde 3 Yıl için Tahahhüt uyarısı veriyor. Evet diyorum cep telefonu isitiyor. Şimdi zaten kendileri geçen sene otomatik uzatmışlardı. Neyin tahhüdünü istiyor ki ? Buna onay veremiyoruz, ilerde sorun yaratırmı sizce ?

• 
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.