Şimdi Ara

Emekli maaş promosyon & dayanışma & tartışma (İlk mesajda en yüksek 5 banka olacaktır)25.09.23) (229. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
20.889
Cevap
639
Favori
1.538.081
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
174 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Stereo Palma

Merhaba
    Bende bu bonus alışveriş sözüne katılmak istiyorum 2000 lira olana. Bu sizin aldığınız 100 lira bir defaya mahsus mu yoksa her ay yatan bir paramı? Eğer bir ay 2000 TL olmazsa cezası vs var mı? Tüm harcamalar sayılıyor mu yani ekstre ne gelirse o mu? Teşekkürler.

Alıntıları Göster
    https://www.teb.com.tr/sizin-icin/teb-bonustan-sozunuze-500-tl-bonus/

• Link için tesekkurler. Uygulamada da aynı maddeler yazıyor göz gezdirmistim ama anlamadığım maddeler var yada anlasamda işleyişi nasıl deneyim edinen birinden duymak istiyorum. Kafamı karıştıran şunlar.

İlgili bonus tutarları kampanya süresince 1 defaya mahsus olarak kartınıza yüklenmekte olup her ay aynı bonus tutarı yatmayacaktır.
    Kampanya sona ermeden kapatılan kartlar ve taahhüt edilen harcama tutarı gerçekleşmediği taktirde kazanılan bonus tutarı borç olarak yansıtılacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stereo Palma

Link için tesekkurler. Uygulamada da aynı maddeler yazıyor göz gezdirmistim ama anlamadığım maddeler var yada anlasamda işleyişi nasıl deneyim edinen birinden duymak istiyorum. Kafamı karıştıran şunlar.

İlgili bonus tutarları kampanya süresince 1 defaya mahsus olarak kartınıza yüklenmekte olup her ay aynı bonus tutarı yatmayacaktır.
    Kampanya sona ermeden kapatılan kartlar ve taahhüt edilen harcama tutarı gerçekleşmediği taktirde kazanılan bonus tutarı borç olarak yansıtılacaktır.
    Cümleler çok açık, neyi anlamadınız.
    1. cümlede 1 yıllık harcama sözünüze istinaden 1 defa bonus yükleneceği,
    2. cümlede de söz verdiğiniz 1 yıl dolmadan kartı kapatırsanız veya aylık harcama sözünüzü yerine getiremezseniz yüklenen bonusun geri alınacağı yazıyor.
    Bunun sebebi de kampanya detayları 2. satırda şöyle açıklanıyor; Aylık harcama taahhüdü ile karta bonus yüklenir. Kartınıza peşin yüklenen bonus tutarı, 12 ay boyunca her ay kartınızla yapacağınız düzenli harcama taahhüdüne karşılık yüklenmektedir.

• Ege.. kullanıcısına yanıt
    Anladım teşekkürler aylık harcama istediği için benimde kafam aylık bonusa gitmiş.

• Stereo Palma kullanıcısına yanıt
    Örneğin, 12 Ay boyunca aylık 2000 TL harcarım sözü verip bir defaya mahsus 100 TL bonus alıyorsunuz. Bu 12 Aylık süreçte herhangi bir ay 2000 TL lik harcama yapmaz iseniz; 100/12 = 8.33 TL kredi kartınıza borç düşülüyor. Yoksa 100 TL yi geri almıyor. Gerçekleşmeyen ay başına 8,33 TL . Bu kadar...

• quote:

Orijinalden alıntı: den

Şekerbank devletin verdiğine ek olarak 2 adet ödeme talimatına +150 TL veriyor. Ayrıca 1000 TL kredi kartı harcamasına 200 TL bonus veriyor. Ve davet edilen her emekli için ekstra 150 TL veriyor. Kampanya yıl sonuna kadar devam edecek. İlk sayfaya eklerseniz iyi olur.
    Toplam promosyon ne kadar olmuş oluyor? Detayları nerden öğrenebiliriz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Papirus

Bu kadar beklemeye rağmen taşıma gerçekleşmediyse eski banka ile görüşün derim ben.Blokeyi kaldırmamış olabilirler yada oyalıyor olabilirler.

Çünkü aynı sıkıntıyı bende yaşamıştım ve SGK'ya gidip sorduğumda " Bizde sıkıntı yok , eski bankanızda hâlâ bloke gözüküyor " demişti.Bunun üzerine eski bankaya gidip söylediğimde " Ekranda tekrar bir kontrol edelim " demişlerdi ve ne hikmetse ertesi gün bloke kalkmıştı.

Esl bankanızda blokenin kaldırıldığından emin olun öncelikle...
    1 ay daha bekledim belki düzelir diye ama düzelmeyince ing ile görüştüm. 20 martta sgk nın yaşlılara yardımcı olmak amacıyla mevcut bankaları ile olan anlaşmalarını otomatik olarak yenilemesi uygulaması nedeniyle yenilendiğini ve bu yüzden maaşların ing ye yatmaya devam ettiğini söylediler. Ben de taşıma için başvurumu tam da o tarihte 20 martta yapmıştım.

ing ye promosyonunu geri al artık senle işimiz olmaz deyip teb e gidip durumu anlattığımda bana geçti borun pazarı dediler.. yani temmuzda maaş yatsa bile promosyon yatmaz dediler. bir de teb e yazıp onlara soracam bakalım ne diyecekler, ordan da olumsuz cevap gelirse ing nin 625 tl sine razı olacaz..

salgından sonra teb gene böyle bir kampanya yaparsa emekliler için, 625 ytl i iade edip tebe direk geçebiliriz.. zaten önceden başvuru esnasında hesap açmışlardı, o hesap orda âtıl olarak kalacak

• Şu anki süreçte neyin ne olacağını kimse bilemiyor.Pandemi süreci bankalara gitme kısıtlaması getirince promosyon anlaşmaları da haliyle sekteye uğradı.Dediğiniz gibi süreci takip edip ona göre karar vermek en doğrusu...

• abicim ziraat bankası ayar etti ya. herhangi bir promosyon almadım sözleşme imzalamadım taahhüt vermedim. maaşa bloke koymuş garanti bankasına taşıyamıyorum. ayar etti. nasıl olacak şimdi bu bloke kalkması kaç gün sürer nasıl kaldıracağız bankaya gitmek istemiyorum
  • Selam. Çok yararlı bir konu. Teşekkürler:
    Akbank promosyon uzatmış 625TL yatırmış. 225TL yi de yatırırlar mı?
  • Hay aksi TEB ile herşey güzel derken nazar değdi. Geçen sene taşıdık maaşı bu Temmuz aylığında kesinti yapmış ek promosyon dan sebep olarak otomatik ödeme talimatlarinin TEB tarafından ödenmemesi. Kesinti son derece can sıkıcı 550 TL kismelytvm ye göre yıllık 183 liraya denk. Ama biz sadece 6 ay kalmisiz gibi kesinti yaptı. Herhangi bir bilgilendirme asla yapılmadı tarafımıza sadece sözleşme imzalarken otomatik talimatı kaldırırsak kesinti olacağı söylenmişti biz kaldırmadık sadece manuel ödüyorduk.

Neden bu kadar kesinti yaptı bilmiyorum yani 1 sene sonra kesinti yapsaydı hiç birini saymamis mi olacaktı 6 ay hariç? Ki biz en başından beri manuel ödedik neden bu kadar zaman beklendi kesilse bile.

• Arkadaslar bankadan kredi cekince banka otomatik olarak bloke mi koyuyor?taahut vermedik ama ziraat direk bloke koymus

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Maaşı ING'ye taşıdık. 750 TL nakit promosyon verildi. Her ay 750 TL alış veriş yapılması halinde aylık 50 TL nakit iade yapılmaya başlandı. Sonrasında iki otomatik ödeme talimatı verilmesi halinde 450 TL nakit iade yapılacağı söylendi. Bu kapsamda iki otomatik ödeme talimatı verdim. 450 TL nakit iadesi yapıldı ancak bu kez aylık 750 TL'ye 50 TL iade yapılmamaya başlandı. İlk sorduğumda her iki kampanyadan birlikte faydalanmanın mümkün olduğu söylenmişti. Şimdi ise sadece birisinden faydalanabilinildiği belirtilmekte. Benzer sorunu yaşayan var mıdır?
  • tlgcyln T kullanıcısına yanıt
    eyy sgk emeklisi. aha zam zamanı geldi. çakma enflasyona göre % 6 aylık %5.7 'e hazır mısınız? kalbinize, kendinize hakim olun. böyle koccaman miktar zam elinizi ayağınızı titretmesin.

• silinebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-69AE8D2F6 -- 15 Temmuz 2020; 15:36:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ririii

abicim ziraat bankası ayar etti ya. herhangi bir promosyon almadım sözleşme imzalamadım taahhüt vermedim. maaşa bloke koymuş garanti bankasına taşıyamıyorum. ayar etti. nasıl olacak şimdi bu bloke kalkması kaç gün sürer nasıl kaldıracağız bankaya gitmek istemiyorum
    Mobil bankacılık ve internet şubesinde promosyon iptalini yapıp 1 gün sonra taşıyabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: labidu

Mobil bankacılık ve internet şubesinde promosyon iptalini yapıp 1 gün sonra taşıyabilirsiniz

Alıntıları Göster
    Promosyon almadım.....

• ririii kullanıcısına yanıt
    Hocam benimde aynı durum var. Daha önce kredi vardı ancak kredi bitti. Hala blokeli görünüyor. Sizinde kredi varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: ririii

Promosyon almadım.....

Alıntıları Göster
    Söylediğim menüye bi girip dener misiniz?

• 
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.