Şimdi Ara

Emekli maaş promosyon & fırsatları (İlk mesaj güncel) Mart 2020 [8 banka 1000+₺] | Tüm bankalar

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
4.529
Cevap
317
Favori
391.535
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Emekli maaş promosyon & fırsatları (İlk mesaj güncel) Mart 2020 [8 banka 1000+₺] | Tüm bankalar
Giriş
    899 Mesaj
    finansbank 1250 tllik kampanyası devam ediyor mu ?
    Rezil finansbank,1 nisan maaş,4 nisan promosyon yattı 1.5 aydır hala önerme(125 tl) parasını yatırmadı,bugün yarın oyalıyorlar,telefonlara cevap vermiyor şubeler
    |
    |

• Çavuş
    47 Mesaj
    Garantiye geçtim bugun promosyon ne zaman yatar?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    4956 Mesaj

Bu konuda maaş gününüz önemli bir etken.Çünkü SGK'ya geçiş süreci ile maaş gününüzle de alakalı biraz.Eğer SGK'ya geçiş süreciniz aybaşına kadar yetişirse bundan sonraki ilk maaşınızı Garanti'den alabilirsiniz.Çünkü SGK tüm maaşları ay'ın 10'una kadar gönderiyor bankalara.

Kısaca şöyle diyebiliriz : Büyük bir ihtimalle bundan sonraki maaşınız Garanti'ye yetişmeyebilir.Eğer yetişmezse , bir sonraki ayda maaşınızı Garanti'den almaya başladığınızda bir iki gün içinde yatar promosyonunuz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    suaybdeniz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhaba,
    Ben 2 hafta önce MH sordum. Kaldırılmış, devam etmiyor.
    Sağlıcakla

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    ririii kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    899 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ring

Merhaba,
    Ben 2 hafta önce MH sordum. Kaldırılmış, devam etmiyor.
    Sağlıcakla
    Ehh be yarın garantiye sorayım ben de madem

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Maaşı zaten Halkbank'tan alıyordum. 3 sene taahhütü onayladım,anında 625 TL.hesaba geçti..korona günlerinde taşıma vs.işlerle sinirimi zıplatmak istemedim.(yok kart'tı yok şart'tı) Zaten ahım şahım bir kampanya da yok..ilerde 1500 tl.üzeri bi fırsat açılırsa ,kalan miktar hesap edilip geçiş imkanı(kıstel yevm) herzaman mümkün zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefer33 -- 22 Mayıs 2020; 5:26:13 >
    |
    |

Vikings
    Hail Earl Ragnar!
  • Binbaşı
    1941 Mesaj
    E-devletten aldığım hata.
    ''Aylığınızda bloke bulunduğundan dolayı, sadece şube değişikliği yapmanıza izin verilmiş olup, banka değişikliği yapmanız engellenmiştir.''

Halkbank'tan alıyor babam maaşı, promosyon anlaşması Eylül'de bitecek diye hatırlıyorum, halkbanktaki sözleşmeden dolayı mı bu bloke acaba? Kalan ayların cayma bedelini ödeyip taşıyamıyor muyduk maaşı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Khalasar -- 22 Mayıs 2020; 5:46:27 >
    |
    |

• Binbaşı
    1056 Mesaj
    Merhaba,

Finansbank maas sozlesmesini mart ayinda yapmistik. Bu ay maasimiz yatti. Ikramiyemiz (1250 TL) ne zaman yatar?
    |
    |
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
canlı radyo dinle
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.