Şimdi Ara

Emekli maaş promosyon & dayanışma & tartışma (İlk mesajda en yüksek 5 banka olacaktır)25.09.23) (218. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
20.889
Cevap
639
Favori
1.538.081
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
174 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zaten işbankasından alınıyordu maaş, taahhüt yok bildiğim kadarıyla. Yine iş bankası ile taahhüt imzalamamız mümkün mü bilen var mı?
  • Hocam 65 yaş üstü olan gidemez. Onun yerine de başkası ile işlem yapmazlar. Nasıl olacak? zaten SGK üzerinden banka değiştirmenin mantığı bu değil miydi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bankalar yeni başvuruları kabul etmiyor mu? Qnb finansbanka başvurmayı düşünüyorduk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sefiluzman kullanıcısına yanıt
    Her banka aynı olmayabilir ama garanti ise evrak vs imzalamadan işlem yapmıyor. Şuan maaş taşınmıştır emekli maaşıda garantiye yatar ama çekemezsin gidip öyle bir durum. 65 yaş olayı aklıma gelmedi keşke sorabilseydim. Gidip öğrenmenizde fayda var kurye vasıtasıyla evrak imzalama olabilir yapılabilir.

• Maroon On kullanıcısına yanıt
    Ederler,neden etmesinler...Ama bir çoğu artık sadece devletin verdiği promosyonu veriyor,ekstra promosyon vermiyor...
  • Garantiye martta tasimistik 7 mart falan o civarda.22 martta garantiye yatmadi maas.7 nisanda bayram ikramiyesi yatti 13 nisandada 1000 tl promosyon.Bir sorun olmadi fakat 22 marttaki niye garantiye yatmadi pek anlamadim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hdervisoglu

Hocam mrb. Garanti bankası 3 yıllık dönem içerisinde hesap işletim ücreti, kredi kartı ücreti vs gibi yada otomatik fatura talimatı istedi mi? Bizi bilgilendirebilir misin? Çünkü garanti bankasını aradığımızda bu tür konuları işlem bittikten sonra söyleyeceğini belirtti. Teşekkürler...
    Hicbir sarti yok

• 3 yıllık taahhüt süresinde emekli ölürse verilen ödülü varislerinden geri alır bunlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: pasorcaprazi

Merhaba . Emeklilik müracaatı için hangi tarih daha uygun olur ? Memurum . 32 yılı geride bıraktım . Mayısın başında emekli olursam ilk emekli maaşı ne zaman bağlanır ? İkramiye ile maaş aynı zamanda mı yatar ? Son olarak Mayıs başında emekli olduktan sonra ne zamana kadar daha çalışmak gerekir ? Teşekkürler .
    Izinin yok mu ver emekli dilekcesini 1 ay izne cik o arada zaten evraklarin daireye gelir tatil bitiminde hadi eyvallah dersin.

• 65 yaşüstü sokağa çıkamıyor. e nasıl evrak imzalayacak bu insanlar?saçmalığın daniskası
  • Emekli maaşını başka bankaya taşıdık
    Herşey yapıldı
    Bayram promosyonu da yattı
    ama parayı ne havale edebiliyoruz ne çekebiliyoruz
    Kart ödemesi vs denedim o da olmadı
    Bankayı aradık
    SGK bloke koymuş dediler
    SGK’ı aramamız gerekiyormuş
    Başına böyle bir şey gelen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kikimato -- 17 Nisan 2020; 9:46:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr.spockk

Hocam aynı durum bizde de mevcut. Garanti bi ara kampanyasını revize etti. Ben revize etmeden önce sizin gibi cep şubeden başvurmuştum. 1500-2500 arası 1000 tl nakit, 125 tl de bonus puan verecekti. Aradan zaman geçti bekle bekle promosyon gelecek diye. Nihayet bugün yattı ama güncel kampanyadan yani size yatan miktar yatırılmış. Ben promosyona başvurduğumda miktar daha da yüksekti. Bu konuda ne yapabiliriz?
    bankalar birliği
    tüketici hakem heyetine başvur
    e devlet üzerinden, ss de ekle dosyalara başvuru zamanına dair.

bana kalırsa sözleşmesinde son maddede promosyon kabul şartlarında değiştirme ve düzenleme hakları .... a aittir maddesi varsa talebiniz reddedilir. yoksa alabilirsiniz belki.
    @mr

• otomatik fatura talimati olmayan , 1500 TL altı en cazip fırsat işbankasında gibi gördüm? (kendi sayfasından bakarak)

kaçırdığım bir husus var mı acaba? finansbank 500 TL yazıyor kendi sayfasında , ama bu konunun ilk sayfasında 750 TL yazıyor tabloda. extra bir ödeme mi var acaba?

aydınlatırsanız sevinirim. teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: profecco

Aynen 1250 promosyon geldi 125 tl'yi bekliyorum halen. Arasak mı ne yapsak Finansbank'ı?
    benim hala yatmadı, m.hizmetleri şubeyi arayın dedi,şube 1 ay içinde yatar diyor.Tam bir saçma sapan iş

• e devletten maaş taşıma yapacam fakat bloke var diyor hesap 11.04.2017 de açılmıştı
    acaba bu maaşı aldıktan sonramı taşımaya izin verir

• arkadaşlar, merhaba
    18.04.2020 tarih itibarı ile denizbank ile maaş anlaşmam sona erdi. Kendileri lütfedip hesabıma 1000 tl yatırıp devam kararı almışlar :)

Maaşım 2500+
    Bana eft ücretsiz olan promosyonu kuvvatli bir banka önerirseniz sevinirim. Bu arada kardeşim emekli maaşını teb üzerinden alıyor. Gönlümde kredi kart promosyonlarının çok olduğu garanti var ama yinede sizlerin önerilerini bilmek isterim.
    Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serden

benim hala yatmadı, m.hizmetleri şubeyi arayın dedi,şube 1 ay içinde yatar diyor.Tam bir saçma sapan iş

Alıntıları Göster
    Aynen hocam ben de üzerine basa basa sordum tekrar tekrar 1250 TL artı 125 TL olacak değil mi diye. Bekleyelim yatmazsa ben de arayacağım ilk önce müşteri hizmetlerini sonra da şubeyi. Yok mok derlerse şubeyi biliyorum, babamın maaşını taşıyanı da biliyorum, sorun yok yani hepsini buluruz :)

• AMOR55 A kullanıcısına yanıt
    Hesabın açıldığı tarih değil yatan ilk maaş tan itibaren 36 ay diye biliyorum.

Misal hesabınız 11.04 te açılmıştır ama maaşınız 01.05 te yatmıştır.

01.05 ten itibaren saymak gerekir.

• Halen iş bankası ile devam eden taahhüdümüz mevcut olduğu için banka değişikliği yapamıyoruz. 30.06.2020 tarihinden önce bitecekler için bittiği tarihte, daha sonra bitecekler için ise bittiği tarihte başvuru kabul edeceklerini söylüyorlar. Malum salgın nedeniyle evden çıkmak istemiyoruz. Taahhüt bitiş tarihinde başvuru yapmamız durumunda aynı promosyon tutarı üzerinden işlem yapılıyordur diye tahmin ediyorum. böyle bir durum var mı eğer öyleyse aynı bankada kalmayı düşünüyoruz yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkürler arkadaşlar.
  • Arkadaş nasıl iştir anlamak mümkün değil. Maaşı Garanti bbva taşıyalım dedik. 1200 tl promosyon için ya müşteri hizmetleri yada mobil mankacılık üzerinden başvuracaksınız diyor. Hesabım olmadan mobile girişi yok iyi mi? Eee ne anladım ben bu işten. Yaw zaten hesap açmaya çalışıyoruz. Müşteri hizmetleri durmadan oraya , buraya atıp duruyor. Ne enteresan banka yaw
  • 
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.