Şimdi Ara

Emekli maaş promosyon & dayanışma & tartışma (İlk mesajda en yüksek 5 banka olacaktır)25.09.23) (217. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.886
Cevap
639
Favori
1.537.817
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
174 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Babam maaşını finansbanktan alıyor,taahhüt bitmek üzere,tekrar finansbankla anlaşırsa ne kadar promosyon alabilir?Maaşını başka bankaya taşırsa ne kadar alabilir?Konu çok uzun ve karışık geldi,bilen birisi kısaca cevap verebilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • J.sins kullanıcısına yanıt
    iş bankası var 250 fazla veriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: atademir33

iş bankası var 250 fazla veriyor
    Hocam şu an en fazla veren iş bankası mıdır ?

• quote:

Orijinalden alıntı: bbaday

teb öneren için 150 tl promosyon da bugün hesaba geldi önerenin cep telefonuna yattıgına dair sms geliyor
    Dün prosmosyon bugün referans yatti

• quote:

Orijinalden alıntı: pasorcaprazi

Merhaba . Emeklilik müracaatı için hangi tarih daha uygun olur ? Memurum . 32 yılı geride bıraktım . Mayısın başında emekli olursam ilk emekli maaşı ne zaman bağlanır ? İkramiye ile maaş aynı zamanda mı yatar ? Son olarak Mayıs başında emekli olduktan sonra ne zamana kadar daha çalışmak gerekir ? Teşekkürler .
    1 ay içinde herşey halolur.emeklilik dilekçesini verin geçin.hayırlı olsun.

• serden kullanıcısına yanıt
    Aynen 1250 promosyon geldi 125 tl'yi bekliyorum halen. Arasak mı ne yapsak Finansbank'ı?
  • labidu kullanıcısına yanıt
    Sağ olun hocam , teşekkür ederim .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • annem ziraat bankasından ben de pttden,babam üstünden 4A emekli aylığı almaktayız.Geçen gün annemi aradılar bir bankadan 800 lira teklif ettiler sanırım,ziraatle bir taahhüdümüz var mıdır acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metal.lurgist -- 17 Nisan 2020; 1:27:11 >
  • Herhangi bir bankadan taahhüt olup olmadığını e devlet banka - adres değişikliği kısmından görebilirsiniz.

• Bugün teble gorustum suan icin sgk promosyonuna ek promosyon yok dediler. Sebebi ise bu surecte bankada yoğunluk oluşmaması dendi. Büyük ihtimalle sürec gectikten sonra eski kampany devam edecektir dediler. Beklemedeyiz.

Bu arada arkadaşlar babam iki emekli maası alıyo ikisinide tebe tasirsa iki ayri promosyon alabilirmi?

• yaky kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler yanıtınız için.Sadece banka bilgileri görünüyor,açıklama kısmı boş.Yazsaydı orada yazardı sanırım doğru mu düşündüm?

• Bilgi vereyim dedim geçen ay annemin maaşını TEB e taşımistim 150 TL bana 1125 TL onun maaşına ayın 12 sinde yattı .

Taşımayı yaptığım an yeni banka TEB olarak e devletten göründü.
    26 marttaki maaşı eski bankası Şekerbanka yattı .
    16 Mart'ta yapmıştık taşımayı demek ki SGK o kadar erken gönderiyor ki parayi 26 mart maaşı şekere yattı.

TEB güneşli şubesindeki MT çok yardımcı oldu .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanjugunduz -- 15 Nisan 2020; 15:43:57 >
  • Dün garanti bankası için işlemleri halletik cep şubeden promosyon başvurusunda bulundum bugün 875 tl ödeme gelmiş. 1000 tl ödenmesi gerekiyordu maaşı 1500-2500 aralığında. Acaba ek verdiği 125 tl bonus ile mi bin tl olacak geçip bilgi vericek olan var mı? Maaşımız 1500-2500 arası olandır.

• quote:

Orijinalden alıntı: metal.lurgist

Teşekkürler yanıtınız için.Sadece banka bilgileri görünüyor,açıklama kısmı boş.Yazsaydı orada yazardı sanırım doğru mu düşündüm?
    Banka değişikliği yapmayı deneyin, eğer uyarı vermez ise bloke yoktur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zikuvikuzi

Dün garanti bankası için işlemleri halletik cep şubeden promosyon başvurusunda bulundum bugün 875 tl ödeme gelmiş. 1000 tl ödenmesi gerekiyordu maaşı 1500-2500 aralığında. Acaba ek verdiği 125 tl bonus ile mi bin tl olacak geçip bilgi vericek olan var mı? Maaşımız 1500-2500 arası olandır.
    Hocam islemden kastiniz nedir?ben de annem icin garantiye basvurdum ama hesap yok.kart vs gelmedi e devlette de garantide gorunuyor ama
    Surecle
    İlgili pek bir sey anlamadim acikcasi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Zikuvikuzi kullanıcısına yanıt
    Garanti şartları değiştirdi nisan ayında. 1500-2500 aralığına 875 veriyor. 2500 üzeri 1000 tl oldu
  • netroshine N kullanıcısına yanıt
    Hocam şubeye gidiyorsunuz kimlik ile durumu anlatıyorsunuz belgeleri imzalayıp size verilen kartı alın ek olarak internet ve mobil bankacılıkta açtırcaksanız söylemeniz lazım.

Şubeye gitmeden kart veya hesap açılmıyor telefonla olmuyor yani.

• ep07 E kullanıcısına yanıt
    Hocam ek 200 tl promosyon yatmayacak mı yani 1500-2500 arası 125 tl bonus vermesi gerek.

''Promosyon ödemesi, müşterinin “Emekli Bankacılığı Promosyon Taahhütnamesi”ni imzalaması sonrasında, bankamıza ilk maaşın yatmasına istinaden 3 iş günü içinde gerçekleştirilecektir. Taahhüt süresi boyunca promosyona konu olan maaş için banka değişikliği gerçekleştirilemeyecektir.'' garantinin sitesindeki açıklamaya göre maaşın yatmasını izleyen 3 gün içinde diyor hocam. maaş gününden sonra ödenecek bu durumda.
    Hocam aynı durum bizde de mevcut. Garanti bi ara kampanyasını revize etti. Ben revize etmeden önce sizin gibi cep şubeden başvurmuştum. 1500-2500 arası 1000 tl nakit, 125 tl de bonus puan verecekti. Aradan zaman geçti bekle bekle promosyon gelecek diye. Nihayet bugün yattı ama güncel kampanyadan yani size yatan miktar yatırılmış. Ben promosyona başvurduğumda miktar daha da yüksekti. Bu konuda ne yapabiliriz?
  • 
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.