Şimdi Ara

Emekli maaş promosyon & dayanışma & tartışma (İlk mesajda en yüksek 5 banka olacaktır)25.09.23) (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.841
Cevap
639
Favori
1.534.852
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
174 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: burakoral

quote:

Orijinalden alıntı: EXUBERT

quote:

Orijinalden alıntı: burakoral

Finansbankın Faizsiz 1200 TL Kredisi kampanyası sona mı erdi bilen var mı?

devm ediyor.

az önce aradım o kampanyanın sona erdiğini söylediler. onun yerine 1000 TL verip 78 TL vergi ödeniyormuş 5 aylık taksitlerle temmuzda ödenmeye başlıyormuş taksitler.az önce aradım o kampanyanın sona erdiğini söylediler. onun yerine 1000 TL verip 78 TL vergi ödeniyormuş 5 aylık taksitlerle temmuzda ödenmeye başlıyormuş taksitler.

Sanırım yanlış anlaşılma olmuş.bahsettiğiniz kredi kartından taksitli nakit avans işlemi büyük ihtimal.emekli 1200 tl devam ediyor.yakn bir şubenin bireysel miy ile görüşüp teyit alabilirsiniz.

• Konu günce kalsın varmı yeni önerebileceğiniz kampanya arkadaşlar. dün ing ile görüştüm annem için ama 4 sene çok fazla geldi
  • -Maaşını Şekerbank’a Getiren Emekliler Çeyrek Altın Kazanıyor!
    06 Aralık 2013 – 30 Haziran 2014 tarihleri arasında emekli maaşlarını Şekerbank’a getiren emeklilere maaşlarını 12 ay boyunca almak koşuluyla 1 çeyrek altın karşılığı 1,60 gr altın hediye!

1 yıl maaş karşılığı 140 tl civarı bir promosyon vermesi sebebiyle avantajlı bir kampanyadır.

Şekerbank’ta Emeklilerimizin Yeri Ayrı!
    Emekli maaşını Şekerbank’tan alan emeklilerimiz, sunduğumuz özel hizmetler ile bankacılık işlemlerini artık zahmetsizce gerçekleştirebilecek.
    Emeklilerimize özel ayrıcalıklı hizmetlerimiz;
    - Şubede İşlem Önceliği
    Şubelerimize gelen emeklilerimiz numaratöre eklenen ‘‘Emeklilere Özel’’ tuşu ile sıra beklemeden, öncelikli hizmet alma şansına sahip olacaktır.
    - Eve Teslim Emekli Maaşı Uygulaması
    Artık emeklilerimizin maaşları adreslerine teslim edilecek! 20 şehir merkezimizde vermeye başladığımız bu hizmet sayesinde, kalıcı rahatsızlığını veya engelini belgeleyen emekli müşterilerimiz, evden çıkmalarına gerek kalmadan maaşlarını kapılarından teslim alabilecek.
    - Emekli Destek Hattı: 444 0 344
    Emekli müşterilerimiz için hayata geçirdiğimiz özel destek hattı sayesinde, emeklilerimiz sesli yanıt sistemini dinlemelerine gerek kalmadan ve herhangi bir tuşlama yapmadan direkt müşteri temsilcisine aktarılacak.
    - Hediye Sigorta Poliçesi
    Emekli maaşını bankamıza transfer eden yeni müşterilerimize; Ferdi Kaza Teminatı, Acil Sağlık Teminatı, ATM Hırsızlık Teminatı, Tıbbi Yardım, Konut Yardım, Hukuki Danışma gibi çeşitli hizmet ve ayrıcalık içeren sigorta poliçesi hediye edilecektir.
    Kampanya Detayları:
    Emekliler müşteriler maaş devir işlemleri gerçekleşene kadar Emekli Destek Hattı ve şubelerimizdeki numaratör avantajından faydalanabilecektir.
    Emekli maaşı Bankamızdan ödenmeye başlandıktan sonra sigorta hediyesi geçerli olacaktır. Altın Emeklilik kapsamında altın hediye edilen müşteriler hediye sigortadan faydalanamayacaktır.
    Eve teslim maaş uygulamasından şimdilik; İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Kocaeli, Kayseri, Konya, Eskişehir, Denizli, Afyon, Muğla, Samsun, Trabzon, Kastamonu, Zonguldak, Çanakkale, Balıkesir, Edirne, Tekirdağ şehir merkezlerinde yaşayan müşterilerimiz faydalanabilecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: dede06

-Maaşını Şekerbank’a Getiren Emekliler Çeyrek Altın Kazanıyor!
    06 Aralık 2013 – 30 Haziran 2014 tarihleri arasında emekli maaşlarını Şekerbank’a getiren emeklilere maaşlarını 12 ay boyunca almak koşuluyla 1 çeyrek altın karşılığı 1,60 gr altın hediye!

1 yıl maaş karşılığı 140 tl civarı bir promosyon vermesi sebebiyle avantajlı bir kampanyadır.

Şekerbank’ta Emeklilerimizin Yeri Ayrı!
    Emekli maaşını Şekerbank’tan alan emeklilerimiz, sunduğumuz özel hizmetler ile bankacılık işlemlerini artık zahmetsizce gerçekleştirebilecek.
    Emeklilerimize özel ayrıcalıklı hizmetlerimiz;
    - Şubede İşlem Önceliği
    Şubelerimize gelen emeklilerimiz numaratöre eklenen ‘‘Emeklilere Özel’’ tuşu ile sıra beklemeden, öncelikli hizmet alma şansına sahip olacaktır.
    - Eve Teslim Emekli Maaşı Uygulaması
    Artık emeklilerimizin maaşları adreslerine teslim edilecek! 20 şehir merkezimizde vermeye başladığımız bu hizmet sayesinde, kalıcı rahatsızlığını veya engelini belgeleyen emekli müşterilerimiz, evden çıkmalarına gerek kalmadan maaşlarını kapılarından teslim alabilecek.
    - Emekli Destek Hattı: 444 0 344
    Emekli müşterilerimiz için hayata geçirdiğimiz özel destek hattı sayesinde, emeklilerimiz sesli yanıt sistemini dinlemelerine gerek kalmadan ve herhangi bir tuşlama yapmadan direkt müşteri temsilcisine aktarılacak.
    - Hediye Sigorta Poliçesi
    Emekli maaşını bankamıza transfer eden yeni müşterilerimize; Ferdi Kaza Teminatı, Acil Sağlık Teminatı, ATM Hırsızlık Teminatı, Tıbbi Yardım, Konut Yardım, Hukuki Danışma gibi çeşitli hizmet ve ayrıcalık içeren sigorta poliçesi hediye edilecektir.
    Kampanya Detayları:
    Emekliler müşteriler maaş devir işlemleri gerçekleşene kadar Emekli Destek Hattı ve şubelerimizdeki numaratör avantajından faydalanabilecektir.
    Emekli maaşı Bankamızdan ödenmeye başlandıktan sonra sigorta hediyesi geçerli olacaktır. Altın Emeklilik kapsamında altın hediye edilen müşteriler hediye sigortadan faydalanamayacaktır.
    Eve teslim maaş uygulamasından şimdilik; İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Kocaeli, Kayseri, Konya, Eskişehir, Denizli, Afyon, Muğla, Samsun, Trabzon, Kastamonu, Zonguldak, Çanakkale, Balıkesir, Edirne, Tekirdağ şehir merkezlerinde yaşayan müşterilerimiz faydalanabilecektir.

Sizce nasıl 1 sene olması güzel diye düşünüyorum

• artık bir sene kampanya yapmaz oldular o sebeple avantajlı.seneye duruma göre tekrar başka bankaya geçebilirsiniz,bu sebeple avantajlı gördüm.
  • kopyakalpler K kullanıcısına yanıt
    Acaba hesapişletim ücreti KK aidatı havale eft ücreti varmı. Bunlarıda sormak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kasai -- 8 Haziran 2014; 13:45:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kasai

Acaba hesapişletim ücreti KK aidatı havale eft ücreti varmı. Bunlarıda sormak lazım.

Evet yarın bankayla görüşeceğim buraya da yazarım gerekli bilgileri
  • kopyakalpler K kullanıcısına yanıt
    Bekliyoruz merakla hocam.

• şekerbank emekli maaş ödemelerinde ,hesap işletim ücreti yok.kk aidatı yok internet ve mobil kanallardan havale eft ücreti yok.yanlız bankadan yaparsanız havale eft ücreti var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kopyakalpler

quote:

Orijinalden alıntı: kasai

Evet yarın bankayla görüşeceğim buraya da yazarım gerekli bilgileri

Arkadaşlar internet sitesinden incelediğimde, 1,60 gr çeyrek altın'ın KREDİ KULLANILMASI DURUMUNDA ödeneceği gibi bir izlenimi var. "Altın Emeklilik Kredisi” kullanmaları durumunda 1 çeyrek altın karşılığı 1,60 gr altın hediye edilecektir. " diyor.

http://www.sekerbank.com.tr/bireysel/altinemeklilik.jsp adresinden siz de bakın. Sanki 1 yıl maaşı alacağınıza söz verip sonra kredi kullanırsanız altını veririz gibi bir izlenim var. Ayrıca her ATM'den maaş çekimi yapılamadığı için Bank Asya daha avantajlı görünüyor, ama yine de altın ödemesi yaptıkları kesinleşirse anasayfaya eklerim tabii ki. Açıkça belirtilmemiş gibi görünüyor, bana öyle geldi.

• bana bunun altında bir üçkağıt olduğu geliyor bi 1-2 yıl bekliyelim kesin bir dolandırmak gibi birşey vardır banka o altını sizden söke söke geri alır merak etmeyin :D
  • basturkemin B kullanıcısına yanıt
    şekerbank çalışanı arkadaşım var kafada soru işareti kalmasın diye aldığım bilgiler,12 ay maaş almak şartıyla 1.60 gr altın veriliyor.kredi sadece özel fiyatla veriliyor diye lansman yapılmış,altın hediyesi için kredi şartı yok.maaşı belirtilen illerde isterseniz onlar getirip elden teslim ediyor.

Dip Not:Bankalar maaş anlaşmasıyla uzun vadeli uygun kredi vermek isterler, çünkü hediye süresi bitiminde maaşınızı taşımak isterseniz kredi borcu bitene kadar taşımanıza izin verilmez.doğru hareket tarzı kredi çektiğiniz bankadan maaş almamak ve güncel koşulları takip edebilmek için kısa vadeli şartları kabul etmektir.
  • basturkemin B kullanıcısına yanıt
    birde bank asya 2 gr altın veriyor onuda 0.5*4 taksit de altı ayda bir veriyor.24 ayar altının gramı 85 diyelim 85*2=170 yapar neden 1.mesajda 350 tl civarı yazılmış onu anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: barakuda1

quote:

Orijinalden alıntı: fusem

quote:

quote:

yapıkredi emekliye 300 tl veriyor.İst-Maltepe- Altayçeşme şubesinde gördüm.

Bu konu ile bilgisi olan var mı?

web sitesinde kampanyalar kısmına baktım.

bahsettiğin gibi emekli maaşı taşıma kampanyası bilgisi yer almıyor...

http://www.yapikredi.com.tr/kampanyalar/kategori/bireysel/default.aspx

Belki o şubeye özgü olabilir.Gidip soracağım aldığım bilgiyi paylaşırım.

kampanyayı başlattılar hocam:

http://www.yapikredi.com.tr/kampanyalar/detay/22089.aspx

detaylar:

Emekli maaşınızı Yapı Kredi’ye taşıyın, 300 TL puan kazanın!

31.07.2014’e kadar, 36 ay boyunca emekli maaşını bankamızdan almayı taahhüt edin, 300 TL puan kazanma fırsatı yakalayın. Üstelik otomatik ödeme talimatlarınızı getirin, 50 TL’ye varan puan daha kazanın. Yapı Kredi Emeklilik Paketi avantajlarından da faydalanın.

Yapı Kredi Emeklilik Paketi avantajları:

Hesap İşletim Ücreti Muafiyeti

İnternet Şubesi, Telefon Bankacılığı, Mobil Şube ve ATM’lerden ücretsiz havale

Avantajlı Bireysel İhtiyaç Kredisi kullanımı

Yapı Kredi ATM’lerinden 3.000 TL günlük para çekme limiti

Ücretsiz Medline Acil Sağlık Hizmeti Üyeliği (444 12 12)

Kampanya, bankamızdan emekli maaşını alan ya da bankamıza emekli maaşını taşıyacak tüm SSK, Emekli Sandığı, Bağ-Kur emeklileri için geçerlidir.

SSK emeklileri sadece kimlik belgesi ile şubelerimize başvurup maaşlarını Yapı Kredi’den almaya başlayabilirler.

Emekli Sandığı ve Bağkur emeklileri maaşlarını Yapı Kredi’den almak için;

T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu Müdürlükleri'ne şahsen başvurabilir,

PTT'den alacakları e-devlet şifresi ilewww.turkiye.gov.tr adresinden sisteme giriş yaparak "Banka ve Adres Değişikliği" alanından maaşını almak istediği Yapı Kredi şubesini seçerek işlemini başlatabilir.

kampanya şartları:

Kampanyadan faydalanabilmeniz için Yapı Kredi aracılığı ile SGK emekli maaş ödemesini almanız, aylık emekli maaşınızın min. 500 TL olması, 3 aylık ödenen maaşlar için min. 1.500 TL olması gerekmektedir.

Kampanya başlangıç tarihinden itibaren şubelerimizden Kampanya Başvuru Formu'nu doldurmanız, emekli maaş hesabı açılışına ilişkin dokümanları imzalamanız gerekmektedir.

Kampanyaya katılım koşulu olarak “Yapı Kredi Kredi Kartı” ve/veya “Esnek Hesap ve Banka Kartı” sahibi olmanız gerekmektedir. Başvurularınız Bankamızca değerlendirilecek, “Yapı Kredi Kredi Kartı” veya “Esnek Hesap ve Banka Kartı”nın onaylanması durumunda kampanyaya katılım sağlanabilecektir.

Kampanyaya katılım tarihini takip eden 3 ay içerisinde ilk maaş ödemenizi bankamızdan almış olmanız ve kampanyaya katılım için sahip olunması gereken ürün gruplarından (kredi kartı, esnek hesap ve banka kartı) birine sahip olmanız gerekli ve yeterlidir. Kampanya katılım tarihini takip eden 3 ay içerisinde ilk maaş ödemesini bankamızdan almış olmanız ve kampanyaya katılım için sahip olunması gereken ürün gruplarından birine sahip olmanız durumlarından biri gerçekleşmediğinde, ödül hakkını kaybedersiniz.

Kampanya koşullarını sağlayarak katılım sağladığınız durumda, kampanya ödülü 300 TL puan peşin olarak, ilk Temmuz ayında olmak üzere, maaşınızı almaya başladığınız ayı takip eden ay sonunda sahip olduğunuz Yapı Kredi Kredi Kartı veya Yapı Kredi TLcard (Yapı Kredi Banka Kartı)’ınıza puan olarak yüklenecektir. Ek karta yükleme yapılmayacaktır. Kampanya ödülünden, koşulları sağlayan ilk 25.000 emekli faydalanabilecektir.

Kampanyaya katılım sağlamanız durumunda, Bankamız vadesiz TL mevduat hesabı ve/veya kredi kartınızdan Temmuz ayı sonuna kadar verdiğiniz her yeni otomatik fatura ödeme talimatına 10’ar TL ek puan kazanırsınız (Maksimum 50 TL ile sınırlıdır.) Kampanya boyunca verilen her talimat için 31 Ağustos 2014’e kadar en az 1 kez ödeme yapılmış ve 30 Kasım 2014 tarihine kadar geçerli olması gerekmektedir. Bu şartları sağlamayan talimatlar için verilen puanlar geri alınacaktır. Kampanya süresi içerisinde, hesaptan verilen fatura talimatı iptal edilip kredi kartına bağlanan veya kredi kartına verilen fatura talimatı iptal edilip hesaptan bağlanan faturalar kampanyaya dahil değildir. Kampanya ödüllendirmesi, Temmuz ayı içerisinde sahip olduğunuz asıl Yapı Kredi Kredi Kartı veya Yapı Kredi Banka Kartı’na yapılmaya başlanacaktır.

Kampanya puanları, Seyahat Programlarında kullanılamaz.

Kampanyadan kazanılan ödüllerin geri alınmaması için emekli maaşınızın, kampanya katılım tarihini takip eden ay, yatan ilk maaşı dahil olmak üzere 36 aylık süre boyunca Bankamıza yatmaya devam etmesi gerekmektedir. 36 ay dolmadan herhangi bir sebeple maaş ödemelerinin durması veya farklı bir kurumdan alınmaya başlanması durumunda, herhangi bir bildirime gerek kalmaksızın verilen ödül tutarı Yapı Kredi Kredi Kartı ve/veya Vadesiz TL Mevduat hesabınızdan faiz işletilmeksizin geri alınacaktır.

Kampanyadan SGK emekli maaşı alan emeklinin kendisi veya emeklinin vefatı nedeni ile maaş bağlanan eşi faydalanabilecektir.

Kampanya müşteri bazlıdır. Bir müşterinin SGK’dan birden fazla maaş alması halinde sadece bir defa kampanyadan faydalanabilecektir.

Yapı ve Kredi Bankası A.Ş., kampanya ödül ve koşullarında değişiklik yapma, usul ve esaslarını tek taraflı olarak yeniden belirleme hakkına sahiptir. Kampanyaya katılan müşteri işbu kampanya şartlarını kabul ve beyan eder.

• Yapıkredı iyi gibi , nedersiniz?

Edit:yazım hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onuryeşildağ -- 26 Haziran 2014; 21:30:14 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yapı kredi iş görebilir.
    boşta bi maaş hesabı var. denizbanka tasıyamadım baari yapıkrediyi degerlendireyim
  • YKB Bu kampanyayı yeni başlatmış her halde. Maddelerde kart aidatı ve EFT hakkında net bir bilgi verilmemiş.
  • ykb den hertürü hile beklenir.
    bir de nuvolu olanlar nasıl alacak ya da geçecek.
    ykb ye geçseniz nuvo iptal oluyo.
    tam saçmalık...
  • "Aylık hesaplama dönemlerinde sistem banka adres değişikliğine açık değildir. Banka/Adres güncellemesi yapmak istiyorsanız lütfen daha sonra tekrar deneyiniz."

Boyle bi uyarı aldım . Ne yapmam gerekli?

• Genelde tercihiniz hangı banka kampanyasından yana ?
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.