Şimdi Ara

Emekli maaş promosyon & dayanışma & tartışma (İlk mesajda en yüksek 5 banka olacaktır)25.09.23) (12. sayfa)

4 Kayıtlı Üye ve 8 Misafir (2 Mobil) - 10 Masaüstü2 Mobil
5 sn
20.823
Cevap
639
Favori
1.534.037
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
174 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok komik adamsın anlaşıldı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chenell -- 8 Mart 2014; 11:54:19 >
  • ok
  • emekli maaş taşımasıyla ilgili kanunu beklemeli mi yoksa 3 yıllığına denizbankın teklifini mi kabul etmeli ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ps3xbox360

emekli maaş taşımasıyla ilgili kanunu beklemeli mi yoksa 3 yıllığına denizbankın teklifini mi kabul etmeli ?

Acikcasi bir kanun cikacak gibi gelmiyor bana. Uzlasma olmadi cunku bildigim kadari ile. Bankalar zaten kendi capinda promosyon yapiyorlar iste. Bana degerlendirmek gerek gibi geliyor.
    Daha avantajli birsey bulursaniz hediyeyi iade eder cikarsiniz, ceza yok ne de olsa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serce5

babam ı denizbank a geçirdim.ancak bu kurtaran hesap başvuru olayı nedir bi açıklarmısınız

Bir nevi hazır kullanılabilecek kredi limit. vadesiz hesabında para olmadığı zaman ödemelerin otomatik olarak buradan yapılır. Aylık olarak ektre leştirilir. Son ödeme gününe kadar kullandığın tutarı hesaba yatırarak ödemeyi sağlamış olursun.

Avantaj ları

ATM den nakit çektiğinde nakir ücret komisyonu artı faiz tutaı vardır . Bu hesapta sadece faiz oranı günlük işler ve kart nakir çekimi faiz oranından daha düşüktür.

Kurtaran hesap bankalar arasında KMH kredili destek hesabı gibi isimlerlede anılır

Ayrıca DENİZ BANK ın ve diğer maaş hesabı aktarım kampanyaları yapan bankaların kurtaran hesap ve benzeri hesaplar açma zorunluluğundaki amaç.Banka sözleşmesinde belirtilen süre den önce bankadan maaşını başka yere taşırsan açılan bu hesaba verilen hediye nakit kadar borçlandırılacak olmasıdır.

• Emekli maaşlarında şuan en fazla para Denizbank veriyor, fakat finansbank'ın istediğin her bankadan komisyonsuz çektirmesi çok güzel bir avantaj bence!
    Babam memlekette olduğu için orada denizbank yok. Finansa taşımayı düşünüyor.

http://www.kredibulteni.com/mevduat/emekli-maasini-tasima-kampanyalari
  • Maaş için banka değişikliği yapan arkadaşların bilgisi var mı acaba;

Banka değişikliği için eski bankanızın borcunuz var diye müşterinin geçmesine izin vermemesi gibi bir durum var mı? Bir yakınıma öyle demişler de, krediniz var diye bankanızı değiştiremezsiniz demişler. İlginç.

Düzenleme: E-devletten bankayı değiştirdik mi yeni banka hesap açar direk zaten, eski banka ne alaka ki? (acaba müşteri gitmesin diye temsilci böyle bir şey mi salladı, ya tutarsa diye)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi basturkemin -- 17 Mart 2014; 4:21:10 >
  • Denizbank kampanyayı bitirmiş sanırım altına dönmüş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yapıkredi emekliye 300 tl veriyor.İst-Maltepe- Altayçeşme şubesinde gördüm.
  • Yokmu arkadaşlar güncel kampanyalar?
    Bu sıralar emekli olan yok galiba?
  • Garanti kampanyayı değiştirmiş 1 yıl yerine üç yıl maaş alana 1.75 gr altın yerine 1.60 gr a çevirmiş yani 3 yıl maaş alırsan 1.60 gr altın veriyor.eskiyle değerlendirirsek kampanyalar geriye gitmeye azalmaya baladı....
  • quote:

Orijinalden alıntı: barakuda1

Yokmu arkadaşlar güncel kampanyalar?
    Bu sıralar emekli olan yok galiba?

Şu sıralar pek cazip kampanya yok gibi, o yüzden güncellemedim. Yine de detaylı olarak yeniden inceleyip revize edeceğim ilk fırsatta konuyu.
  • quote:

yapıkredi emekliye 300 tl veriyor.İst-Maltepe- Altayçeşme şubesinde gördüm.

Bu konu ile bilgisi olan var mı?
  • quote:

quote:

yapıkredi emekliye 300 tl veriyor.İst-Maltepe- Altayçeşme şubesinde gördüm.

Bu konu ile bilgisi olan var mı?

web sitesinde kampanyalar kısmına baktım.

bahsettiğin gibi emekli maaşı taşıma kampanyası bilgisi yer almıyor...

http://www.yapikredi.com.tr/kampanyalar/kategori/bireysel/default.aspx

• emekli maaşını türk ekonomi bankasına taşıyıp, 3 yıl boyunca emekli maaşını tebden alanlara 350 tl bonus kazanma fırsatı...

http://www.teb.com.tr/Bireysel/emekli-maasi-tasima-kampanyasi.aspx

// tebin geçen sene düzenlediği önceki kampanyada babamın emekli maaşını yapıkrediden tebe taşımıştık.
    2 yıl tebden maaş alma karşılığı bonus karta 400 tl bonus yüklemişlerdi. şimdi 3 yıla çıkmış, 350 liraya düşmüş. //
  • Emekli maaşını ING’ye taşıyan Emekli Sandığı, SSK ve Bağkur emeklileri 2 çeyrek altın,

Emekli maaşını ING’ye taşıyarak 10.000 TL ve üzeri kredi kullanan emekliler ise 3 çeyrek altın kazanıyor!

http://www.ingbank.com.tr/tr/sizin-icin/odemeler/sgk-maas-odemeleri

OYAK emeklilerine özel kampanya:

http://www.ingbank.com.tr/tr/sizin-icin/odemeler/oyak-emekli-maas-odemeleri

• ing 4 yıl ,finansbank 3 yıl şartı var
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemal1414

ing 4 yıl ,finansbank 3 yıl şartı var

valla hocam eğer olmasa emin ol gsm operatörlerinin numara taşıma kampanyalarına dönerdi...

gsm operatörleri de baktı ki olacak gibi değil, çoğu mnt kampanyasında en az 1 yıl kontrat şartı koydu. telefon alanlar için bu süre 2-3 yıla kadar uzuyor.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.