Şimdi Ara

Emekli maaş promosyon & dayanışma & tartışma (İlk mesajda en yüksek 5 banka olacaktır)25.09.23) (97. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.889
Cevap
639
Favori
1.538.054
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
174 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Finansbank resmi açıklamayı bugün yaptı, diğer banka atm'lerinden ücretsiz 2 kez para çekme olayı doğruymuş. Ancak açıklamayı biraz geç yaptılar sanki, birçok emekli başka bankayı tercih etti bile. Herhangi bir bankayla anlaşmayanlar Finansbank'ı tercih edebilir. İnternet bankacılığı üzerinden yapılan havale ve eft işlemleri ise ücretsizmiş.
  • Halkbank gibi vakıfbank'tada Atm den basvuru yapma şansımız var mı, bilgisi olan var mı ?
  • Promosyon için imza attık, promosyon paramızı aldık.
    Diyelim ki, başka bir bankaya geçmek istiyorum. Bu nasıl yapılabilir ?
    Parayı iade edip geçilebilir mi ? Prosedür nedir ?
  • CyFlush kullanıcısına yanıt
    Maaş halktaydı 5 dk önce onayı verdim atm den

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kel_bakkal K kullanıcısına yanıt
    Hanımın maaşı da Halkbanktaydı.
    Ben de kartı takar takmaz çıkan onay sorusuna eveti bastım.
    Benim ki Vakıfta.Mesaj attılar bankaya gel diye.
    Banka değiştirmeyi düşündüğüm için gitmedim.
    Ama uygun bir banka da bulamadım.
  • Denizbank'ın 2014'teki 400+50 TL promosyonu hakkında bilgisi olan var mı? Babamın sözleşmeyi 28 mart 2014'te imzalamıştık sistemde de sözleşme tarihini doğruladım, şu gün itibariyla taahhüt süresi doldu. Ancak promosyon 13 haziran 2014'te yatmıştı. Süre başlangıcı olarak paranın yattığı tarihten itibaren başlıyor diyen var. İnternet şubesinden promosyon teklifini onaylamıyorum sırf bu yüzden. Aynı durumda olup yenileyenler varsa lütfen bilgilendirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cirrus-

Denizbank'ın 2014'teki 400+50 TL promosyonu hakkında bilgisi olan var mı? Babamın sözleşmeyi 28 mart 2014'te imzalamıştık sistemde de sözleşme tarihini doğruladım, şu gün itibariyla taahhüt süresi doldu. Ancak promosyon 13 haziran 2014'te yatmıştı. Süre başlangıcı olarak paranın yattığı tarihten itibaren başlıyor diyen var. İnternet şubesinden promosyon teklifini onaylamıyorum sırf bu yüzden. Aynı durumda olup yenileyenler varsa lütfen bilgilendirsin.

merhaba ben şube den yeniledim daha oradayken yattı promosyon şu 100 tl. müşteri yönlendirme yatmadı sadece ve bana m. temsilcisinin söyledi şey şu söz. dolmasına 6 ayı kalan müşteriler de sözleşme uzatabiliyor , nitekim baldızın mayısın sonunda bitecek sözleşme de uzatıldı ve parası hemen yattı gidin şubeye ve uzatın problem yok ,yarışa girdiler artık kimse müşteri kaptırmak istemiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mac14 -- 31 Mart 2017; 9:44:13 >

• Güncel diyelim.Özellikle PTT ne durumda?Konuda paylaşım devam etmeli,karar sürecinde olan çok insan var.
  • Garanti hakkinda bilgi verebilecek var mi

• vakıfbank'a gittik annem için ve 2 dakika sürdü işlemler. ödeme de 1 hafta 10 güne olur dediler.

• Mesajlar kesildi sanki guncel bilgi yok mu

• Martta basvurdugumuz finans ve ykb ses yok.

Halen yatmadi promosyonlar,..

• MUTAF kullanıcısına yanıt
    Hocam sözleşme şartlarında acaba 2. maaşla beraber yatar diye bir ibare olabilir mi? İlk maaşınızı aldınız mı bu bankalardan? Benim anne baba da emekli şuan ykb ve vakıfbanktan alıyorlar ama hiç birşeye onay vermedik henüz. Bankalardan memnunuz bir yaramazlık yok şimdiye kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Equris

Hocam sözleşme şartlarında acaba 2. maaşla beraber yatar diye bir ibare olabilir mi? İlk maaşınızı aldınız mı bu bankalardan? Benim anne baba da emekli şuan ykb ve vakıfbanktan alıyorlar ama hiç birşeye onay vermedik henüz. Bankalardan memnunuz bir yaramazlık yok şimdiye kadar.

Gecen ay aldik maaslari, bu ayda alalim.bakalim

• MUTAF kullanıcısına yanıt
    Hocam belki bu ay yatar birde tc kimlik numarasının sonuna göre belli aylarda yatma durumu vardı isterseniz onu da bi kontrol edin derim.
  • ptt, geçen ayın 20 siydi galiba başvurum. dün kontrol ettim hesabı hala yatmamış.
  • İlerde konut kredisi alırken emekli maaşımızıda sizin bankanızdan alıyoruz deyip ekstra puan düşümü için halkbankmı ziraatmi tercih etmeliyiz?

• quote:

Orijinalden alıntı: MUTAF

Martta basvurdugumuz finans ve ykb ses yok.

Halen yatmadi promosyonlar,..

ziraat bankasından 4 ay oldu YKB hala bir ses soluk çıkmayınca bende dün gittim bankaya
    oradaki çalışan personeller ilgisiz ve alakasız hiç ilgilenmedi şuan bitmiş kampanyası deyip bundan sonrada verilmez dedi bizi gönderdi ben sağlam bilirdim ykb fakat yanlış biliyormusuz
    varmı emeklilere kampanya yapan banka bilgisi olan varmı arkadaşalr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi konya -- 18 Nisan 2017; 10:21:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dirgen

ptt, geçen ayın 20 siydi galiba başvurum. dün kontrol ettim hesabı hala yatmamış.

Aynen bizde mart 27 sinde basvurduk PTT'ye, bugun baktik hala yatmamis. Tc son rakami 8, mayısta mı yatar acaba?

• 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.