Şimdi Ara

Emekli maaş promosyon & dayanışma & tartışma (İlk mesajda en yüksek 5 banka olacaktır)25.09.23) (125. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
20.889
Cevap
639
Favori
1.538.068
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
174 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İsteyen varsa referans olabilirim bana gelecek olan 100-TL'yi yarı yarıya paylaşabiliriz.
  • brako kullanıcısına yanıt
    Ücret tahsil edilmiyor, o kampanya için ayrıca katılım yapıyor galiba müşteri temsilcisi.
    Sorarsanız buraya yazın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maaşı TEB'e tasidik sonunda.
    Maaşını TEB'e taşıyacak olan varsa referans olabilirim.
    Siz 50 ben 50 şeklinde pay edilir.
    Özel mesaj atınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TEB e taşıdığım maaş bugün Vakıfbank a yatmış, normal mi? TEB Artık bize yatar demişti.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2017 Mayıs ayında vakıfbanktan promosyon aldık. 3 yıl dolmadan taşıyabiliyor muyuz? Son mesajlara baktım fakat göremedim
  • _Köroğlu_ kullanıcısına yanıt
    sakurek kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam 10 gün önce Teb'e taşıdım az önce baktım gene halk'a yatmış.

@Sakurek Cayma hakkını kullan,kalan süre hesaplanır
    ona göre promosyonun kalan kısmını iade edip gecebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tnt-2 -- 21 Ekim 2019; 9:35:0 >
  • tnt-2 kullanıcısına yanıt
    Oyleyse guzel zaten birkac ay kalmisti. Aylik 10-15 cezasi vardir muhtemelen. Sene bitmeden geceyim

• Taşıma yapılan ayda genelde eski bankaya yatıyor. Normal gibi. Maaş bankanız e-devlette TEB görünüyorsa sorun yok önümüzdeki ay yeni bankaya yatacaktır diye düşünüyorum.
  • basturkemin B kullanıcısına yanıt
    E-devlet teb gozukuyor , bekleriz artık
  • basturkemin B kullanıcısına yanıt
    Evet e devlet de TEB görünüyor, bankada yetişmedi dedi zaten, bir sonraki ay yatar heralde.

Sadece kimlik yeterli işlemler için galiba, birde referans olanın isim ve tc bilgisi

• karacaardıç kullanıcısına yanıt
    Evet iki tanede otomatik ödeme için fatura abone numarası da hazır olsun yanınızda.

Eyvallah

• Bugün cep şubeden Başaka bir TEB hesabına havale yaptım, havale ücreti aldı. EFT ve Havale cep şubeden yapılınca ücretsiz yazıyordu, canlı temsilci şube ile görüşün biz bişey yapamayız dedi :) Bunların ne iş yaptıklarını zaten bilen yok :) e-mail attım pişmanım size geçtiğim için bu işi çözmez iseniz eski bankama geri dönerim diye yazdım. Vakıfbankta maaşım kadar eft ve havale ücretsizdi.... Ne dengesiz bankacılık sistemimiz var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Köroğlu_

Bugün cep şubeden Başaka bir TEB hesabına havale yaptım, havale ücreti aldı. EFT ve Havale cep şubeden yapılınca ücretsiz yazıyordu, canlı temsilci şube ile görüşün biz bişey yapamayız dedi :) Bunların ne iş yaptıklarını zaten bilen yok :) e-mail attım pişmanım size geçtiğim için bu işi çözmez iseniz eski bankama geri dönerim diye yazdım. Vakıfbankta maaşım kadar eft ve havale ücretsizdi.... Ne dengesiz bankacılık sistemimiz var.
    int şubeden cepteteb hesabı açın parayı oraya atıp eft yapın
  • AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısına yanıt
    Vakıfbank dan daha önce otomatik ödeme faturalar için bir miktar para eft yapmıştım Teb hesabıma..
    Yaptığım bugünkü havale işlemini cepteteb şubeden yaptım.

Bende farkettim, şube ile görüştüm söylediklerine göre ilk maaş yatınca vaadettikleri tarife gerçekleşecekmiş.
  • tnt-2 kullanıcısına yanıt
    Maaşı bu ay yetiştitemeyen kendileri, eğer bunun sorumlusu olarak kendilerini sorumlu hissetmiyorlarsa çok yanlış bir karar almışız Teb e geçmekle. 🤔

Valla hocam açık söylemek gerekirse şahsen teb'de benim çokda umurumda değil.

Enpara beni magdur etmiyor, tek sıkıntı atm onuda idare ediyorum.
    Cepteteb Hesabı açın Hocam Cepteteb Enpara gibi EFT Havale ücreti yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.