Şimdi Ara

Emekli maaş promosyon & dayanışma & tartışma (İlk mesajda en yüksek 5 banka olacaktır)25.09.23) (123. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: byrmblgl , byrmblgl
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.886
Cevap
639
Favori
1.537.643
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
174 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam ben bir kişiye 100 tl verilecek bunu 50/50 paylasacagız sanıyordum.
    şimdi 100 tl bana, 100 tl de referans verdıgım arkadasa verilecekse daha süper olur.
    bilgi için teşekkürler
  • tnt-2 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, evet + 100 ₺ ayrı ayrı kişilere veriliyor. Bu kapsamda Malatya'da köy okulu öğrencilerine kırtasiye yardımında kullanıyorum ben promosyonu. Şayet referans olunma durumunuz varsa, yani yeni geçecekseniz ricacı olmak isterim. Sizden yana zaten bir kayıp olmayacak ama böyle adım atarak bu arkadaşlarımıza küçük bir vesile olabilirsiniz. PM'e beklerim...
  • alperburaksenturk kullanıcısına yanıt
    Alper bey
    bu forumdan bir arkadaşla sözleştik, bu durum olmasa seve seve referans tercihini sizden yana kullanırdım.
  • tnt-2 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim, düşünmeniz bile yeterli. İyi forumlar dilerim...
  • Babam bugün maaşını teb e taşıdı referans olayı yok demiş bankadaki çalışan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DUYURU!

Arkadaşlar promosyonumu Malatya'da köy okulu öğrencilerine kırtasiye yardımında kullanıyorum. Bu kapsamda şayet referans olunma durumunuz varsa, yani yeni geçecekseniz ricacı olmak isterim sizlerden bir ikisine. Sizden yana zaten bir kayıp olmayacak ama böyle adım atarak bu arkadaşlarımıza küçük bir vesile olabilirsiniz. PM'e beklerim...
  • V-for-vandetta kullanıcısına yanıt
    Sitelerindeki bilgiye göre "Kampanya 31.12.2019 tarihine kadar geçerlidir." deniliyor. Bazen ilgili banka çalışanları konuya hakim olmuyor, ilgisiz olabiliyor veya savsaklayabiliyor müşteriyi. Hemen konuya sitelerindeki bilgi ile giriş yapıp, durumu aktarmak gerekmekte.
    https://www.teb.com.tr/sizin-icin/emekli-ve-emekli-getiren-kazaniyor/
  • V-for-vandetta kullanıcısına yanıt
    mutlaka yarın irtibata geçin, bizim önceki işlemde de sorun olmuştu, 24 saat içinde eklediler işleme ve faydalanıldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rid.van

şartları sağladığınızı düşünüyorsanız e devletten türkiye bankalar birliği hakem heyetine başvurun
    Ben 2 kişiyi alıp götürdüm. Dedim bunlar kampanya ile maaş taşıyacak ben de 100*2 promosyon alacağım .
    Bana ilk siz de emekli olmalisiniz dedi kampanyayı gösterdim sonra ikna oldular aralarında. TC ve teli aldılar . Tamam işlemler bitti biz sizin de kaydınızı gireceğiz dediler ama ya kaydı yapmadılar ya da işgüzarlik yapiyorlar

• Referans isteyen varsa pm atabilir. Babama referans oldum 100'er TL almış olduk.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undermunder -- 15 Ocak 2021; 15:32:9 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu 550 ek promosyon 3 yillik pesin mi tek 550 mi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Referans olan kişinin TEB den maaş alması gerekiyor mu yoksa Teb de hesabı ya da kredi kartı olması yeterli mi?

• +550 TL dediğiniz her yıl için mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert969

Referans olan kişinin TEB den maaş alması gerekiyor mu yoksa Teb de hesabı ya da kredi kartı olması yeterli mi?
    asıl mesele teb den emekli maaşı alması mı gerekiyor yoksa teb müşterisi olması yeterli mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legum Magister

Referans isteyen varsa pm atabilir. Babama referans oldum 100'er TL almış olduk.
    teb müşterisi olmak yeterli o zaman hocam davet etmek için
  • smnckgzr S kullanıcısına yanıt
    450+550 ₺ 3 yıl boyunca yalnızca 1 defaya mahsustur.
  • 450+550 ₺ 3 yıl boyunca yalnızca 1 defaya mahsustur.
  • Degistirmeye degmez o zaman 550/3 =180 oluyor yillik

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Otonatik fatura olayını tam anlamadım, benim tüm faturalarım Vakıfbank ta TEB e geçiririm sorun yok ama Kiracıyım, ev değiştirince Fatura otomatik ödemeden düşünce promosyonu geri mi ödeyeceğim ?
  • 
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.