Şimdi Ara

Emekli maaş promosyon & dayanışma & tartışma (İlk mesajda en yüksek 5 banka olacaktır)25.09.23) (48. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.889
Cevap
639
Favori
1.538.051
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
174 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Weezer

İşbankasına taşımayın biz taşıdık pişman olduk. Haftasonuna denk gelenler Pazartesiye yatiriyorlar. Bizden sonra maaş alanlar bile Cuma'dan aldı paralarını. Ziraat bankasi daha iyi.

Halkbankasıda aynı şekilde maaş günü hafta sonuna denk geliyor ise ilk iş gününde hesaba geçiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

İşbankasına taşımayın biz taşıdık pişman olduk. Haftasonuna denk gelenler Pazartesiye yatiriyorlar. Bizden sonra maaş alanlar bile Cuma'dan aldı paralarını. Ziraat bankasi daha iyi.

Babam aynen isbankasina taşıma işlemi başlatmış ziraatten oraya geçirmeye aman baba dedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

quote:

Babam aynen isbankasina taşıma işlemi başlatmış ziraatten oraya geçirmeye aman baba dedim.

Maaş ödeme günü Cumartesi'ye gelenleri Pazartesi mi yatırıyor? Cumartesi'ye denk gelenlerin Cuma, Pazar gününe gelenlerin Pazartesi yatırılması gerekir.
  • http://m.sabah.com.tr/ekonomi/2016/01/29/emekliye-promosyon-mujdesi
    Emekliye promosyon müjdesi
    Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, emekli maaşları için bankalarla kıran kırana bir pazarlık yapacaklarını söyledi
    Ekonomi
    ANKARA
    Cuma 29.01.2016
    Emeklilerin maaşlarını düzelten hükümet yeni bir müjdenin de kapısını araladı. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, emekli maaşlarının ödenmesi konusunda promosyon için bankalarla görüşmelerin başladığını söyledi. Ekonomi Muhabirleri Derneği'nin (EMD) düzenlediği toplantıya katılan Soylu, "Özel bir bankayla 4-5 aylık bir anlaşma yapıldı. Bu beklentileri ne derece karşılayacak ona bakacağız. Bankalar Birliği ile toplantılar yaptık. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK), bankalarla görüşmelere başladı. Kıran kırana bir pazarlık olacak diye düşünüyorum. Bu süreçten inşallah emeklilerimiz istifade eder" dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sivribey -- 29 Ocak 2016; 8:22:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: clls

quote:

quote:

Maaş ödeme günü Cumartesi'ye gelenleri Pazartesi mi yatırıyor? Cumartesi'ye denk gelenlerin Cuma, Pazar gününe gelenlerin Pazartesi yatırılması gerekir.

Babam ziraatte idi sekerbank a gectırttım hocam maas sımdı alacak bu subatta bellı olur o zamana

• +takip @sivribey

Sanirim netlesmesi icin biraz daha beklemek gerek, diger bankalarda bos durmaz sanirim. Takipteyiz.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eburaklevent -- 29 Ocak 2016; 10:40:59 >
  • "Emeklilerin maaşlarını düzelten hükümet yeni bir müjdenin de kapısını araladı" bu anlatım bile olaya tek taraflı bakıldığının ve haberin şişirme olduğunun kanıtı gibi. 100 lirayla emekli cennete ulaşmış.

• Elimde 2 emekli maasi var nereye gecirmemi tavsiye edersiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: alemci83

Elimde 2 emekli maasi var nereye gecirmemi tavsiye edersiniz

şekerbank
  • quote:

Orijinalden alıntı: barakuda1

quote:

Orijinalden alıntı: rambo34_orijinali

yıl 2010
    http://www.milliyet.com.tr/emekliye-1-maas-promosyon-geliyor/ekonomi/ekonomidetay/08.06.2010/1248063/default.htm

yıl 2012
    http://www.milliyet.com.tr/emekliye-promosyon-icin-yeni-girisim/ekonomi/ekonomidetay/22.02.2012/1506471/default.htm

vs vs vs ...meşhur havuç hikayesi..

yüzde %100 katılıyorum

Her yeni gelen çalışma bakanı önce esiyor, gürlüyor, kabadayılık yapıyor.Sonra bi bakmışsınız (karşılarında kim varsa?)tısss.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: clls

quote:

quote:

Babam ziraatte idi sekerbank a gectırttım hocam maas sımdı alacak bu subatta bellı olur o zamana

Ben de maaşımı Şekerbank'tan alıyorum orada sıkıntı yok.Maaş Cumartesi'ye geliyorsa Cuma'dan veriyor.Arkadaşın bahsettiği banka, Cumartesi'ye gelenide Pazartesi veriyormuş herhalde.Ben öyle anladım.

• Denizbank ile maaş promosyonunu imza atilmis hadi hayirli olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Tiglat Pileser

Denizbank ile maaş promosyonunu imza atilmis hadi hayirli olsun

devlet mi atmış
  • Yapıldı denilen anlaşma SGK dan emekli olanların ilk aylığı ve ikramiyesi deniz banka yatiyr 3/4 ay oldu.Devam etmek isteyen 3 yıl karşılığı taahhüt verip 300 alıyor,isteyen başka bankaya geçiyor.yeni değil yanı.her ay allayip pullayip gündeme geliyor ama hiçbir banka yanaşmıyor SGK ile anlaşmaya.

Bu arada yukarıda konusu geçmiş sonradan gördüm,ben garanti den alıyorum ayın 1 i hangi günse o gün yatiyor tatil, bayram farketmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dede06 -- 30 Ocak 2016; 5:41:05 >
  • arada bir bağzı (!) medyada "emekliye büyük kıyak" "emekliye müthiş zam" "emekli yaşadı" gibi başlıklarla bu ve buna benzer haberler pazarlanıyor. inanmayan google da arama yapsın. kısaca bu bir siyasi pazarlama taktiğinden öte bir şey değil. gerçeklikle alakası yok maalesef.
  • SeFfAh-1903 kullanıcısına yanıt
    1200 den 1350 oldu bzim

• zamlı hali 1200 lira civarında maaş alan çok emekli var. asgari kelimesinin anlamına saygı da kalmamış!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 2 Şubat 2016; 22:53:36 >
  • 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.