Şimdi Ara

Emekli maaş promosyon & dayanışma & tartışma (İlk mesajda en yüksek 5 banka olacaktır)25.09.23) (46. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
20.889
Cevap
639
Favori
1.538.046
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
174 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Babam emekli öğretmen SGK mi oldu onlar emekli sandığı idi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baba1993

Edevletten bakınca babamın maaşına ne 100 lira zam nede yüzde 4 zam yansımamış

Ben az önce baktım zamlı maaş tutarı yazıyor.
  • clls kullanıcısına yanıt
    Fazlaca kampanya yapanlara kanmamak gerekir.Bir taraftan promosyon verir diğer taraftan o parayı çıkarırlar.Finansbank şimdilik iyi bu konuda.

• quote:

Orijinalden alıntı: ZaferBiryol

Fazlaca kampanya yapanlara kanmamak gerekir.Bir taraftan promosyon verir diğer taraftan o parayı çıkarırlar.Finansbank şimdilik iyi bu konuda.

Finansbank emekli maaşı kampanyasında ne promosyon veriyor ki?
  • celebic kullanıcısına yanıt
    Tam hatırlamıyorum.Babam maaşını taşımıştı.İlk taşıdığında bir kereye mahsus nakit para ilave etmişti.miktarı aklımda değil.

Şimdiki durum böyle:
    http://www.finansbank.com.tr/bankacilik/bireysel/emekli-bankaciligi/finansbank-emeklilik-paketi.aspx

• quote:

Orijinalden alıntı: baba1993

Edevletten bakınca babamın maaşına ne 100 lira zam nede yüzde 4 zam yansımamış

e-devlette maaş güncellemeleri maaş akacağın güne yakın (çok yakın) zamanda yapılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZaferBiryol

Tam hatırlamıyorum.Babam maaşını taşımıştı.İlk taşıdığında bir kereye mahsus nakit para ilave etmişti.miktarı aklımda değil.

Şimdiki durum böyle:
    http://www.finansbank.com.tr/bankacilik/bireysel/emekli-bankaciligi/finansbank-emeklilik-paketi.aspx

Dostum ben de ilk emekli maaşını Finasbank'a taşımıştım ama o kampanyayı tekrar yapmadı, Şu anda bir şey vermiyor.

• efem-35 kullanıcısına yanıt
    ek ödeme tutarı 95.63 lira olarak gözüküyo. mektup daha gelmedi. eğer bu ay gelmezse yani maaşı bu ay alamayacagı anlamına gelmez demi,*? yani bu ay artık maaşı çekebilir?
  • şugarbanktan maaş alanlar ekstre gönderim ücreti adı altında her ay 7 tl kesmeye başladı şugarbank.

mh ni arayıp emaile istediğinizi söyleyin.

zaten doğru dürüst müşterisi olmadığı için telefonlara hep celaleddin çıkıyor.biraz zor anlıyor.derdinizi tane tane anlatın.arada anladın mı evladım falan deyin.anlamazsa sizi müziğe bağlayıp dakikalarca bekletiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lmfaopalio

ek ödeme tutarı 95.63 lira olarak gözüküyo. mektup daha gelmedi. eğer bu ay gelmezse yani maaşı bu ay alamayacagı anlamına gelmez demi,*? yani bu ay artık maaşı çekebilir?

için rahat etsin baban artık emekli olmuş maaşı bağlanmış bu ayın 20 sinde(tahsis rakamın son rakamına göre ödeme gününü belirliyorlar) ben 20 si olarak belirledim belki 21 dir belki 22 si dir bence baban yarın ilçenize bağlı sgk bölge müdürlüğüne gidip mektubun eline ulaşmadığını maaş günü ne kadar yatacağını gibi yardımıcı olmasını söylesin memur gerekli yardımları yapacaktır için rahat olsun ayrıca bu ay yani bir hafta içinde elinize 2486 tl geçecek yani banka size bu parayı ödeyecek...
    postanede size evrakı getirmiş olabilir evde bulamadığı için evrak postaneye geri dönmüş olabilir isterse baban postaneyede evrakı bir sorsun ...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Qantas

şugarbanktan maaş alanlar ekstre gönderim ücreti adı altında her ay 7 tl kesmeye başladı şugarbank.

mh ni arayıp emaile istediğinizi söyleyin.

zaten doğru dürüst müşterisi olmadığı için telefonlara hep celaleddin çıkıyor.biraz zor anlıyor.derdinizi tane tane anlatın.arada anladın mı evladım falan deyin.anlamazsa sizi müziğe bağlayıp dakikalarca bekletiyor.

şekerbank mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlphaScramble

quote:

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alemci83

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

quote:

İng Bank ---> 2 Çeyrek Altın
    Garanti -----> 1 Çeyrek Altın
    YapıKredi----> 300 TL Worldpuan
    Finansbank---> Kredi kartını alırsanız market ve eczane harcamalarına %5 indirim (max360)
    Şekerbank----> 200 TL Nakit veya masrafsız,faizsiz 2400 Tl kredi
    Akbank-------> 200 Tl Chippara (çöp kampanyadır. ilk maaşta 50 Tl, 6 ay sonra 50 Tl bi 6 ay sonra 50 Tl daha sonra bi daha )
    T. İş Bankası----> kredi kartı olanlara 50 tl puan (çöplerin kralıdır. havale ücretsiz, eft ise ayda max 3 kez )

---------------------------------------------------

Finansbankla sözleşmemiz Aralık ayında bitiyo

Kendime göre bi sıralama yaptım.

1- Şekerbank(Atm sayısı az olsa da maaşını taşıyanlara diğer atmleri ücretsiz kullandırıyor)
    2-İng Bank
    3-Yapı Kredi
    4-Garanti
    5-Finansbank
    6-Akbank

benim için kredi lazım olduğu için şekerbankı ilk sıraya yazdım (malum herkesin nakit ihtiyacı var genel olarakda düşündüm 24 ay 0 faiz olarak gayet güzel kampanya)

kredi ihtiyacım olmasaydı eğer

1-İngbank
    2-Yapı Kredi
    3-Şekerbank
    4-Garanti
    5-Finansbank
    6-Akbank

olurdu.

Niye ingbank 2. Sırada hocam

ing 2 çeyrek altın + 10 bin tl kredi alırsan 1 çeyrek altın veriyodu
    mantıklı geldi 2. sırayı verdim hocam
    burada şekerbank artık 200 değil 300 tl nakit para veriyor

Hocam annemle babamemekli ziratten aliyorkar sekerbankin 300 tllik kampanyasi devam ediyormu peki ve kaç aylik...

aralığın sonuna kadar devam ediyor ancak aralıkdan sonrada devam eder

ve diğerleri gibi 36 ay taahatüt istiyor

300 TL nakit hala devam ediyor mu

devam ediyor hocam

http://www.sekerbank.com.tr/bireysel/emeklilereozel

sımdı babam sekerbank yıolunu tuuttu

Kağıt geldi abi. 21 inde maaşı çekilcekmiş. Ama anlamadığım e devlette 980 lira diyodu maaş kağıtta 840 lira diyo hangisi doğru acaba.

Kağıt geldi abi. 21 inde maaşı çekilcekmiş. Ama anlamadığım e devlette 980 lira diyodu maaş kağıtta 840 lira diyo hangisi doğru acaba.

• ILKERATLIILKER I kullanıcısına yanıt
    İlk seferde 300 lira hediyesinden başka bi yararı var mı acaba şekerbankın?

İlk seferde 300 lira hediyesinden başka bi yararı var mı acaba şekerbankın?

• quote:

e devletteki maaş doğru çünkü zamlı hali
    (100+%3,87)
    ayrıca baban maaşı çekmeye ilk gittiğinde nufüs cüzdanı ve even gelen kağıt ile gidip toplu parasını alsın
    iyi günlerde maaşını harcasın baban

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efem-35 -- 15 Ocak 2016; 13:53:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: efem-35

quote:

(100+%3,87)
    ayrıca baban maaşı çekmeye ilk gittiğinde nufüs cüzdanı ve even gelen kağıt ile gidip toplu parasını alsın

kağıda evrağa gerek yok hüviyet kimliğiyle gidip bütün hakediş aylık tutarını çekebilir.

evet şekerbank.
  • quote:

Orijinalden alıntı: labidu

quote:

Orijinalden alıntı: efem-35

quote:

(100+%3,87)

kağıda evrağa gerek yok hüviyet kimliğiyle gidip bütün hakediş aylık tutarını çekebilir.

olsun emeklileri o kagidi yanında bulundursun istiyorum soyluyorum
    ptt'de eleman sormus bizim bir abimize bende bundan sonra cebinize koyun istedikleri taktirde burada bu tarihte alınacak yazisini gosterirsiniz diyorum

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.