Şimdi Ara

Emekli maaş promosyon & dayanışma & tartışma (İlk mesajda en yüksek 5 banka olacaktır)25.09.23) (45. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: NACTRUMS
1 Kayıtlı Üye ve 4 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.891
Cevap
639
Favori
1.538.201
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
174 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şekerbanka geçiş yaptık daha doğrusu yapılacak

bu ayda finansbanktan alıcaz daha sonra şekerbanktan
    şekerbank 300 tl para veriyor.

sizin önerdiğiniz bankalar varmıdır arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: celebic

quote:

Orijinalden alıntı: rambo34_orijinali

quote:

Orijinalden alıntı: labidu

ocak zammı emekliler için yüzde 3,86 + 100 tl gerçekleşecek hayırlı olsun

seçimden önce ağzızlarını doldura doldura emekliye 1.200 lira dediklerinde , bir çok kişi aylık 100 lira zam olduğunu anlamamıştı. şimdi anlamışlardır.

Seçim vaadi olarak emekliye yapılan zam aylıklara 100.-TL olarak ekleniyor ama hükümet EMEKLİYE 1.200.-TL zam yaptık diyor. ( 12 ay x 100.-TL )

Şöyle deselerdi daha etkili olurdu; EMEKLİYE 12.000.-TL ZAM YAPTIK ( 120 ay x 100.-TL )

Not: Muhalif bir partinin "emekliye yılda 2 maaş ikramiye vereceğiz" vaadi olmasa bunu da zor görürdük ya hadi neyse.

Boşa sıkmak kolay. 1300 uygulanmaya başlanacak işverenlerin hepsi ağlamaya başladılar. Kaldı ki boşa sıkanlara kalsa işverenlerin hepsi çoktan şutlamıştı çalışanları. Bir tane resmi çalışan kalmazdı o zaman..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Babayı geçirelim mi şekerbank a 300 tl veriyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şeker bankla görüştüm 300 dedi hayırlısı

• Birde direk hesabami yantiriyor şeker bank...

• işe bak ya.devlet emeklinin parasını rus bankası denizbank a yatırıyor...enteresan...

putin duysa gözleri yaşarırdı heralde...
  • SLMLAR HERKESE. PROMOSYONU EN UYGUN OLAN BANKA HANGİSİDİR? VAR MI ÖNERİNİZ ARKADAŞLAR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kkk82 -- 13 Ocak 2016; 2:10:35 >
  • dehset21 kullanıcısına yanıt
    emekli maaşı ile bug barındıran asgari ücret zammını birbirine karıştırıp aşırı boşa sıkmışsınız!!!
  • israil bankası bulamayınca mecbur kalmışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rambo34_orijinali

emekli maaşı ile bug barındıran asgari ücret zammını birbirine karıştırıp aşırı boşa sıkmışsınız!!!

Boşa sıktığımı düşünmüyorum. İnsanların genel algısı benim bahsetmiş olduğum. Siz anla(ya)mamışsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: efem-35

quote:

Orijinalden alıntı: lmfaopalio

selamın aleyküm iyi geceler . bişey sormak istiyorum babam 10.11.2015 tarihinde emeklilik başvurusunda bulundu o günden beri maaşı yatması lazım değil mi ? ama aylık başlangıç tarihi 01.12.2015 olarak geçmiş bunu sormak istiyorum. ayrıca e devletten sorguladıgım da banka olarak deniz bank çıkıyo ama biz daha seçim falan yapmadık bu nasıl oldu acaba ? cevap verenlere teşekkürler

baban dilekçeyi verdiği tarihten itibaren emekli maası baslar sgk baslangic tarihi 01 aralık 2015 gecer baban eger her ayın 20sinde maas alacaksa 80gunluk maas eline gececek yani dilekçeyi verdiği ay icin 30 gün kasım icin 30 gun aralık ayı ıcın ocak ayı ıcın 20 gun toplam 80 gun 20 ocak 2015 tarihinde yatacak allah yemek nasip etsin
    sgk yeni emekli olanları eskiden ptt bank yapıyordu simdi denizbank yapıyor ama hic uzulmeyin bir iki maas denizbanka yatıktan sonra istediğiniz banka veya ptt'ye maasınızı tasıyabilirsiniz bu babanın kanuni hakkı...

şuan birikmiş 1400 lira yazıyo o zaman babamın maaşı biraz az yatmış sanırım çünkü 980 lira olarak gözüküyo aylık maaşı o olayı anlamadım. ve ayın kaçında maaş alacagını nasıl öğrencez acaba ?

çok teşekkürler cevap veren herkese

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: efem-35

quote:

selamın aleyküm iyi geceler . bişey sormak istiyorum babam 10.11.2015 tarihinde emeklilik başvurusunda bulundu o günden beri maaşı yatması lazım değil mi ? ama aylık başlangıç tarihi 01.12.2015 olarak geçmiş bunu sormak istiyorum. ayrıca e devletten sorguladıgım da banka olarak deniz bank çıkıyo ama biz daha seçim falan yapmadık bu nasıl oldu acaba ? cevap verenlere teşekkürler

baban dilekçeyi verdiği tarihten itibaren emekli maası baslar sgk baslangic tarihi 01 aralık 2015 gecer baban eger her ayın 20sinde maas alacaksa 80gunluk maas eline gececek yani dilekçeyi verdiği ay icin 30 gün kasım icin 30 gun aralık ayı ıcın ocak ayı ıcın 20 gun toplam 80 gun 20 ocak 2015 tarihinde yatacak allah yemek nasip etsin
    sgk yeni emekli olanları eskiden ptt bank yapıyordu simdi denizbank yapıyor ama hic uzulmeyin bir iki maas denizbanka yatıktan sonra istediğiniz banka veya ptt'ye maasınızı tasıyabilirsiniz bu babanın kanuni hakkı...

şuan birikmiş 1400 lira yazıyo o zaman babamın maaşı biraz az yatmış sanırım çünkü 980 lira olarak gözüküyo aylık maaşı o olayı anlamadım. ve ayın kaçında maaş alacagını nasıl öğrencez acaba ?

çok teşekkürler cevap veren herkese

eve sgk'dan mektup gelmesi lazim orada ayin kaci hepsi yaziyor eger mektup gelmediyse sgk gidip bilgi alabilirsiniz, e-devlette bilgiler mevcut ayrica eve gelen mektupta elinize gelen rakam az yazabilir dikatte almayın bankaya 80 gunluk yatacak bana e devleteki 4a emekli odeme bilgilerindeki ek odeme tutarinizi yazin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: AlphaScramble

quote:

Orijinalden alıntı: alemci83

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

quote:

İng Bank ---> 2 Çeyrek Altın
    Garanti -----> 1 Çeyrek Altın
    YapıKredi----> 300 TL Worldpuan
    Finansbank---> Kredi kartını alırsanız market ve eczane harcamalarına %5 indirim (max360)
    Şekerbank----> 200 TL Nakit veya masrafsız,faizsiz 2400 Tl kredi
    Akbank-------> 200 Tl Chippara (çöp kampanyadır. ilk maaşta 50 Tl, 6 ay sonra 50 Tl bi 6 ay sonra 50 Tl daha sonra bi daha )
    T. İş Bankası----> kredi kartı olanlara 50 tl puan (çöplerin kralıdır. havale ücretsiz, eft ise ayda max 3 kez )

---------------------------------------------------

Finansbankla sözleşmemiz Aralık ayında bitiyo

Kendime göre bi sıralama yaptım.

1- Şekerbank(Atm sayısı az olsa da maaşını taşıyanlara diğer atmleri ücretsiz kullandırıyor)
    2-İng Bank
    3-Yapı Kredi
    4-Garanti
    5-Finansbank
    6-Akbank

benim için kredi lazım olduğu için şekerbankı ilk sıraya yazdım (malum herkesin nakit ihtiyacı var genel olarakda düşündüm 24 ay 0 faiz olarak gayet güzel kampanya)

kredi ihtiyacım olmasaydı eğer

1-İngbank
    2-Yapı Kredi
    3-Şekerbank
    4-Garanti
    5-Finansbank
    6-Akbank

olurdu.

Niye ingbank 2. Sırada hocam

ing 2 çeyrek altın + 10 bin tl kredi alırsan 1 çeyrek altın veriyodu
    mantıklı geldi 2. sırayı verdim hocam
    burada şekerbank artık 200 değil 300 tl nakit para veriyor

Hocam annemle babamemekli ziratten aliyorkar sekerbankin 300 tllik kampanyasi devam ediyormu peki ve kaç aylik...

aralığın sonuna kadar devam ediyor ancak aralıkdan sonrada devam eder

ve diğerleri gibi 36 ay taahatüt istiyor

300 TL nakit hala devam ediyor mu

• Önemli olan emekli maaşını zamanında almak değilmi, şu bankaya bu bankaya koymuş sorun olmaz, yasal işini yapan herkes muteberdir, maaşı ödeyemese ne olacaktı, her şeyden nem kapmak yanlış, sana maaşı ödemek için kim daha iyi şartları sunuyosa oraya koyuyor, rusya putinin şahsi arsası değil, yaptığı yanlışlara milleti dur der yarın değiştirebilir, akıl verme para ver demiş, mesle parayı veren düdüğü çalar.

• quote:

Orijinalden alıntı: MUTAF

Aynen dediklerine ek olarak
    8 ay boyunca eve gonderilen ekstrenin parasini kesmisti bendende.. Halbuki sozlesme imzalarken, ekstra ucretli hicbirsey istemiyorum. Hatta atm karti bile vermeyin dedim. Tum isimi internet subeden hallederim, ondada ucretli ne varsa istemiyorum dedim. Tamam dediler.
    Tabi hesap hareketlerine bir baktim, sekerbank ne kadar dandik banka oldugunu gostermis..

Düşünün birde,bu bankadan maaş alan diğer emeklileri.Acaba kaç tanesi ''internet bankacılığı'' kullanıyorda, hesap hareketlerini kontrol ediyor?Bu ay 1 yıllık taahhüdüm bitiyor.Şartları uygun banka bulursam maaşımı taşıyacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: clls

quote:

8 ay boyunca eve gonderilen ekstrenin parasini kesmisti bendende.. Halbuki sozlesme imzalarken, ekstra ucretli hicbirsey istemiyorum. Hatta atm karti bile vermeyin dedim. Tum isimi internet subeden hallederim, ondada ucretli ne varsa istemiyorum dedim. Tamam dediler.
    Tabi hesap hareketlerine bir baktim, sekerbank ne kadar dandik banka oldugunu gostermis..

Düşünün birde,bu bankadan maaş alan diğer emeklileri.Acaba kaç tanesi ''internet bankacılığı'' kullanıyorda, hesap hareketlerini kontrol ediyor?Bu ay 1 yıllık taahhüdüm bitiyor.Şartları uygun banka bulursam maaşımı taşıyacağım.

aynen
    önümüzdeki ay bende tasıcam

• quote:

quote:

quote:

aynen

bu konuda tavsiyem finansbanktır.

2 yıldır kullanıyoruz babamın yerine hep ben bakarım hiç bir şekilde ekstra ücret kesilmeden işimi hallettim

• quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alemci83

quote:

quote:

quote:

İng Bank ---> 2 Çeyrek Altın
    Garanti -----> 1 Çeyrek Altın
    YapıKredi----> 300 TL Worldpuan
    Finansbank---> Kredi kartını alırsanız market ve eczane harcamalarına %5 indirim (max360)
    Şekerbank----> 200 TL Nakit veya masrafsız,faizsiz 2400 Tl kredi
    Akbank-------> 200 Tl Chippara (çöp kampanyadır. ilk maaşta 50 Tl, 6 ay sonra 50 Tl bi 6 ay sonra 50 Tl daha sonra bi daha )
    T. İş Bankası----> kredi kartı olanlara 50 tl puan (çöplerin kralıdır. havale ücretsiz, eft ise ayda max 3 kez )

---------------------------------------------------

Finansbankla sözleşmemiz Aralık ayında bitiyo

Kendime göre bi sıralama yaptım.

1- Şekerbank(Atm sayısı az olsa da maaşını taşıyanlara diğer atmleri ücretsiz kullandırıyor)
    2-İng Bank
    3-Yapı Kredi
    4-Garanti
    5-Finansbank
    6-Akbank

benim için kredi lazım olduğu için şekerbankı ilk sıraya yazdım (malum herkesin nakit ihtiyacı var genel olarakda düşündüm 24 ay 0 faiz olarak gayet güzel kampanya)

kredi ihtiyacım olmasaydı eğer

1-İngbank
    2-Yapı Kredi
    3-Şekerbank
    4-Garanti
    5-Finansbank
    6-Akbank

olurdu.

Niye ingbank 2. Sırada hocam

ing 2 çeyrek altın + 10 bin tl kredi alırsan 1 çeyrek altın veriyodu
    mantıklı geldi 2. sırayı verdim hocam
    burada şekerbank artık 200 değil 300 tl nakit para veriyor

Hocam annemle babamemekli ziratten aliyorkar sekerbankin 300 tllik kampanyasi devam ediyormu peki ve kaç aylik...

aralığın sonuna kadar devam ediyor ancak aralıkdan sonrada devam eder

ve diğerleri gibi 36 ay taahatüt istiyor

300 TL nakit hala devam ediyor mu

devam ediyor hocam

http://www.sekerbank.com.tr/bireysel/emeklilereozel

• quote:

quote:

quote:

quote:

aynen

bu konuda tavsiyem finansbanktır.

2 yıldır kullanıyoruz babamın yerine hep ben bakarım hiç bir şekilde ekstra ücret kesilmeden işimi hallettim

Diğer bankalarda olduğu gibi Finansbank'ta promosyon olarak herhangi birşey vermiyor.Hepsi standarda bağlamış.Neymiş,hesap işletim ücreti almıyorlarmış,bari onu da alsaydınız:)

• Edevletten bakınca babamın maaşına ne 100 lira zam nede yüzde 4 zam yansımamış

• 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.