Şimdi Ara

Ember Lab Yeni Oyunu Kena: Bridge of Spirits'i PS5, PS4 ve PC için Duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
87
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 ay
  • Cevaplayan Üyeler 8
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 41 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • BSC Misafiri (3 mesaj) Bloo. (1 mesaj) egonschiele (1 mesaj) akilsizadam (1 mesaj) Deswaaa (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • (1 mesaj) (3 mesaj) Uygulama (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyun Haber, İnceleme, Ekran Görüntüleri >> Oyun Haberleri >> Ember Lab Yeni Oyunu Kena: Bridge of Spirits'i PS5, PS4 ve PC için Duyurdu
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    19519 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Ember Lab, hikaye odaklı aksiyon macera oyunu Kena: Bridge of Spirits'i PlayStation 5, PlayStation 4 ve PC (Epic Games Store) için duyurdu.

Noel döneminde çıkacak.

Oyun hakkında:

Hızlı savaşları keşif ögeleriyle birleştiren, hikâye odaklı bir aksiyon macera oyunu. Kena olarak, oyuncular Rot olarak adlandırılan büyüleyici ruh arkadaşlarından oluşan bir ekip bulur ve bu ekibi büyüterek onların yeteneklerini geliştirir ve oyuncuların çevreyi istedikleri gibi...

Genç bir Ruh Rehberi olan Kena kutsal dağ tapınağını bulmak için terkedilmiş bir köye yolculuk yapar.  Gezici ruhların hapsolduğu, balta girmemiş bir ormanda gizlenen bu unutulmuş topluluğun sırlarını ortaya çıkarmak için mücadele eder.

Ürkek ve aldatıcı ruhlar ormanın her yerinde. Ölü ve çürüyen elementleri parçalayarak dengeyi koruyorlar.

Ekibini Oluştur: Güçlü yetenekler kazanmak, keşifler yapmak ve çevreyi değiştirmek için Rot'u bul ve topla.
    Keşfet: Unutulmuş bir köy ve garip bir lanet. Bir zamanlar görkemli olan bu dünyayı eski haline getirmek için Ruhlar Alemi'nin gücünden yararlan.
    Hızlı Savaşlar: Çürümüş, hapsolmuş ve hareket edemeyen bu ruhlar Kena'ya her seferinde meydan okuyorlar. 

Duyuru fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

|
    |

• Binbaşı
    1249 Mesaj
    Re village horizon zero dawn 2 pc geliyor ve kena alıcağım oyunlar sunum beğenmedim anladım ki her 2 firma da ellerin de oyun yok bi kaç oyunu da çıkış oyununa saklıyorlar sanırım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    850 Mesaj
    Bayıldım ben bu oyuna, sunumda en çok dikkatimi çekenler arasında
    |
    |
  • Misafir Üyelik
    168245 Mesaj
    Tüh epic games ibaresini görmemişim .neyse pas geçiyorum
  • Misafir Üyelik
    168245 Mesaj
    Bu oyunun pcye çıkması çok iyi oldu .
    |
    |
  • Misafir Üyelik
    168245 Mesaj
    Project athia ve bu oyunu beğenmiştim üzüldüm xbox 'a çıkmamasına.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    726 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Epic Games'te oyun alınca kovalamıyorlar kardeş merak etme. Ulan Steam'de Epic'te PC için bir platform. Ne diye isyan edilir ki anlamadım.

Oyuna gelirsek, etkinlikte beni RE8 ve Demon Souls'tan sonra en çok etkileyen oyundu. Animasyonlar o kadar tatlı ve güzel duruyor ki, oynanış tarafındaki sadeliği bile güzelleştiriyor. Merakla bekliyorum.
    |
    |
  • Binbaşı
    1381 Mesaj
    Oyun bence olmuş :)
    |
    |
  • Yüzbaşı
    442 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Tam tersine ben de epic'e gelecek diye sevindim. Epic sağlam bir indirim ayarlar buna
    |
    |
  • Yarbay
    7245 Mesaj

Ne değişik insanlarsınız anlamak mümkün değil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    BSC Misafiri kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Masal Oku
Cancer Clinical Trials
Radyo Dinle
Bebek Oyunları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,687
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.