Şimdi Ara

Emax 2300 kv motor ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu motorun taşıyabileceği ağırlık ne kadardır pervane 6045
    f-22 mini vector yaptım ama pil konusunda kararsızım ben 3s 2200 mah lipo almak istiyorum pilin ağırlığı 180 gr yani uçağın toplam ağırlığı 800 gr felan olacak sorun olmaz dimi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bu işten pek anlamam ama kısa bir mesaj yazıyım dedim.
    emax2300kv motor qav250 içinmiş.4adet motor takıyorlar.pilde lumenier 1300mAh kullanılmış. sen daha büyük pil takacaksın. peki niye tek tek malzemelerle kendin uğraşıyorsun hazır drone almaktan daha ucuza mı geliyor?
  • pokajy P kullanıcısına yanıt
    Hocam ben drone yapmıyorum f-22 jet uçak yapıyorum tek motor olacak

• quote:

With gemfan 5030 and 3s on the emax 1806 2280kv you get 375 grams of static thrust on 100% throttle. Times 4 and you got 1500 grams. As my model had a weight of less than 1500/2=750 it had a thrust to weight ratio of more than 2:1 which works fine =)]

Bu yorumu gördüm biyerde başka yorumlarda vardı.

Tekrar yazıyım bu işten anlamam ama bana göre seçtiğin pil gereğinden büyük gibi duruyor.adamlar 4 motorlu drone a bile 2200mAh pil takma uzun ömürlü ama çok ağır olur onun yerine 1300mAh pil tak yazmışlar yada 1800. Bence hazır f-22 uçakların ağırlığına ve kullanıldığı malzemelere bakarak ilerlersen en doğrusunu yaparsın.biara gözatar yazarım

• quote:

I just built my first rc plane a F-22 v2 with two servos and an 1800mah battery and it came out at just under 18 ounces all ready to fly or about 508grams. Also has the kmf2 on it and steel pushrods ]

• Yani 800gram ciddi bir ağırlık

• 500 gr mı peki rahat kaldırırmı

• Uçağı bitirdin mi?
  • M.Cosan kullanıcısına yanıt
    Evet ama daha uçurmadım emax 2204 2300 kv motora güvenmediğim için emax rs 2306 2750 kv sipariş verdim onun gelmesini bekliyorum

• Son durumu merak ediyorum. :)
  • motorların çekiş verileri motorun kendi sayfasında paylaşılır senin elindeki motora ait bilgilere ve senin verdiğin pil bilgisine göre 6x3 pervane ile alacağın çekiş 440 gr olacaktır. seçtiğin motor ile 6040 triblade pervane ile 695 gr çekiş alabiliyorsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.