Şimdi Ara

Emaar avm %50 hediye çeki (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
181
Cevap
7
Favori
37.399
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 31 gün sonrası diyordu zaten, 2-3 gün içinde gelir
  • Hesaplarıma göre çarşamba yatacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kukii kullanıcısına yanıt
    31 değil 32 gün

• Hala yatmamis

• İade sorunsuz yattı dün itibariyle.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gelen giden yok
  • Benimde iadem henüz yatmamıştı. Önce Param kart firmasını aradım. Onlarda iadelerin başladığını ama benim bakiyemin yatmadığını söylediler. Emaar Avm aradım. Onlarda iadelerin henüz başladığını ve 1. gün 2.gün olarak sırayla gittiklerini söylediler. Bende 3. gün alışveriş yapmıştım. Biraz daha bekleyelim bakalım.
    Ben online işlemlerde bana çıkarılan kart bilgilerini de göremiyorum. Sizde de durum böylemi acaba?
  • Son gece yaptım, bakiye 0 şimdilik, 1500₺'yi bekliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekdellal -- 9 Ekim 2019; 15:22:51 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ilk gün alışveriş yapmıştım öğleden sonra 15 gibi ama henüz yatmamış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi euc2007 -- 9 Ekim 2019; 16:32:25 >
  • Bende de sıfır görünüyor şu an itibariye yatınca yazarım. 6 eylülde alışveriş yapmıştım.

Bir soru: AVM içindeki geçerli kuyumcularda gram altın, çeyrek altın var mıdır acaba kartla alabilir miyiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tornado34 -- 9 Ekim 2019; 22:17:56 >
  • Var ama kartla vermiyorlar

• param kartı aradım param yüklenmiş ama mobil uygulamada hala yüklenmemiş görünüyor ilginç..
    Migrosta harcayabilir miyiz sizce?
    Puan yüklenirken migros aktif değildi harcarken aktif midir?
  • Para hesaba yatmış, mobilde gözükmüyor ama

• Gokhanbhs kullanıcısına yanıt
    Bakiyede gözükmeyen iadenin yattığını bilgisini müşteri hizmetlerinden mi aldınız,zira babada yattı dediler lakin avm de denedim yatmamış, emaar müşteri hizmetlerine kayıt bıraktım bir iki gün gecikme ile yatacak diye bilgi verdiler. Iadeleri avm yönetiminden ilgili birim yatırıyormuş bu arada

• BAKIYE yazip kartın son 6 hanesinide ekleyip 08509889999 sms gönderin arkadaslar. Bende mobilden baktım yatmamış gözüküyordu ama buradan kontrol ettiğimde Emaar AVM cüzdan diye ayrı bir cüzdana yatmış şu anda :)

• M_Arslan kullanıcısına yanıt
    Emaar avm cüzdan nerden yüklüyoruz?, play store da göremedim

• neozine kullanıcısına yanıt
    Yükleme olarak değil hocam. Ben direk telefondan bakiye sorguladım. Eskiden sadece Param cüzdan bakiyesi diye çıkıyordu. Şimdi ayrıca Emaar AVM cüzdan bakiye diye eklemişler. Orada yazıyordu. Yukarıdaki numaraya sms olarak atınca size geliyor bilgileri.
  • Bende son gün alışveriş yapmıştım ve bakiye yüklendi.
  • M_Arslan kullanıcısına yanıt
    BAKIYE son 6 rakamı 2 defa yolladım ilgili numaraya lakin cevap gelmedi anlamadım bu işi

• neozine kullanıcısına yanıt
    BAKIYE 123456 bu şekilde gönderiyorsunuz dimi hocam. Boşlukta koyacaksınız. Şimdi tekrar gönderdim hemen geldi bilgisi.
    Emaar avm %50 hediye çeki

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.