Şimdi Ara

Elwind (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
3.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tumble

Elwindin oyunculugu da yayinciligida thaldrinden çok çok daha iyi. Elwindin oyuna başlama tarihi, top lane oynamaya başlama tarihine bakın bi. 1 senede ne kadar geliştirdi kendini toplanede. Ayrica Yayınları hem troll hem ogretici gayet güzel begenmiyorsan izleme.

Bu konu ne ya fgsgfhfhd

Dyrus en iyi toplaner diyen var.
    Zeitnot gold seviyesinde oynuyor diyen var.

Oyun bilgisi yok, maclari izlemiyor, yorum yapıyor.

Ward atmama gerek yok dediği maçta evelynn vardı evelyne normal totem atsa ne olacak bazen de karşı jungle mid gözüküyor su an ward atmama gerek yok diyor sevdiklerinin nesi yanlış acaba.

Zeitnot gold gibi zaten inkar eden lowun en üst mertebesidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Katheryn

quote:

Orijinalden alıntı: Tumble

Elwindin oyunculugu da yayinciligida thaldrinden çok çok daha iyi. Elwindin oyuna başlama tarihi, top lane oynamaya başlama tarihine bakın bi. 1 senede ne kadar geliştirdi kendini toplanede. Ayrica Yayınları hem troll hem ogretici gayet güzel begenmiyorsan izleme.

Bu konu ne ya fgsgfhfhd

Dyrus en iyi toplaner diyen var.
    Zeitnot gold seviyesinde oynuyor diyen var.

Oyun bilgisi yok, maclari izlemiyor, yorum yapıyor.

Ward atmama gerek yok dediği maçta evelynn vardı evelyne normal totem atsa ne olacak bazen de karşı jungle mid gözüküyor su an ward atmama gerek yok diyor sevdiklerinin nesi yanlış acaba.

Zeitnot gold gibi zaten inkar eden lowun en üst mertebesidir.

facepalm

• trollemek eğlenceli yayında ağlıyor sonra HAHAHHA
  • Zeonnn abi yayınlarında çok iyi jinx ve vayne oynuyo zeitnot çöp dp zeonn lütfen
  • Dotada en iyi 10 mid içinde degilmiydi bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Requiem for a Dream

Noktalama işareti kullanaydin iyiydi

Sizin filminiz var güzel mi!!!İzliyim mi!!!

• Bana kızacaksınız ama bu adam sadece belli herolarla mekaniği olan refleksleri fena olmayan ama oyun bilgisi berbat olan bi oyuncu belli heroları donem donem spamlayıp onlarla oynuyor takım oyuncusu kesinlikle degil kış mevsimi boyunca sion yaz mevsiminde de fizz oynadı biraz da belki heca ama nerde senin ryzeın moakain lulun rumbleın beni yanıltmıyor malesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: HellTruant

Bana kızacaksınız ama bu adam sadece belli herolarla mekaniği olan refleksleri fena olmayan ama oyun bilgisi berbat olan bi oyuncu belli heroları donem donem spamlayıp onlarla oynuyor takım oyuncusu kesinlikle degil kış mevsimi boyunca sion yaz mevsiminde de fizz oynadı biraz da belki heca ama nerde senin ryzeın moakain lulun rumbleın beni yanıltmıyor malesef

Elwind oyun karakteri olarak tam bir adc oyuncusu aslında.Ondan takım adına birşeyler yapmasını beklerseniz yapamaz, neden toplane oynamaya karar verdi çözemedim.Ordada yapabileceği tek şey olan carry toplane herolarını oynamaktı oda onu yaparak sezon boyunca sırıtmadı. Oynadığı tank herolardada sadece boş boş dolandı, ben 1 sezon boyunca oyun çeviren bir engage yaptığını felan görmedim.
  • Meta herosu dedğimiz lulu oynayamıyor. Gangplank oynayamıyor. Fiora oynayamıyor. Abi sadece Maokai ve Shy ile olur mu? Burdan Worlde gitsen ne göstericeksin.
    Ha ben daldirininde gp fiora ve lulu oynadığını düşünmüyorum o ayrı.

Bir GP otomatik 1500 vururken sen o şampiyonu picklemiyorsan ağlamaman lazım. Belli çünkü.
  • Üst koridor GP Fiora lulu
    Orman Elise
    Orta Koridor lulu vb
    ADC Kalista
    Support -

Yukarıda yamanın en OP şamp. ama bizim takımda kimse hiçbirini birak hakim olmayı belki stream atarken aklına bile gelmeyen şampiyonlar. Böle mi hazırlanıyolar ?

Karşıdakiler almasın diye banlıyoruz bide.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alcakkofte -- 28 Ağustos 2015; 14:38:55 >
  • arkadas ya bak hala aynı şey ezbere yapılmış build lan tamam aldın sen o jungle itemini % can veriyor ama full ad adamlar yazıktır warmog nedir
  • Yanlış hatırlamıyosam midden topa geçti elwind thaldirin bu yüzden bir kaç tık önünde elwindin.

• peki neden Elwind izliyorsun?skill seviyesi oldukça düşük yayınları bırakıp belkide azubu tv izlemelisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lien-

peki neden Elwind izliyorsun?skill seviyesi oldukça düşük yayınları bırakıp belkide azubu tv izlemelisin

twitchte takılıyordum o gun ilk kez yayın açtığını gördüm girdim baktım ki o ara trde değildi konuda dedikleri gibi söyledikleri yaptıkları kendi seviyesinin çok altındaydı paylaşmak istedim trye geçtikten sonra 1 maçını bile izlemedim zaten
  • TRNİN TARTIŞMASIZ EN ZEVKLİ YAYINI <3
  • quote:

Orijinalden alıntı: HalfKill

suloman34

strife oynayın

Strife'ın yapımcısı falan mısın dostum her konuda öneriyorsun
    Lol biraz sıktı ve başlamaya oyun arıyorum da acaba başlasam mı buna, hiç bir bilgim yok oyunla ilgili sadece görsellerine baktım.Beta'da galiba şuan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben gnarli elwindi seviyorum ne olursa olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adama verin fizz taşısın

• quote:

Orijinalden alıntı: Seyrek Disli Kötü Adam

quote:

Orijinalden alıntı: HalfKill

suloman34

strife oynayın

Strife'ın yapımcısı falan mısın dostum her konuda öneriyorsun
    Lol biraz sıktı ve başlamaya oyun arıyorum da acaba başlasam mı buna, hiç bir bilgim yok oyunla ilgili sadece görsellerine baktım.Beta'da galiba şuan.

sen başlama
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.