Şimdi Ara

Elvis (24 Haziran 2022) | Austin Butler, Tom Hanks | Baz Luhrmann

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Elvis (24 Haziran 2022) | Austin Butler, Tom Hanks | Baz Luhrmann

Director

Baz Luhrmann

Writers

Baz Luhrmann(screenplay by) | Sam Bromell(screenplay by) | Craig Pearce(screenplay by)

Stars

Tom Hanks | Austin Butler | Olivia DeJonge

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nike -- 25 Haziran 2022; 18:11:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Filmi bugün izledim baya güzeldi krala yakışır bir film olmuş 7.5/10 notum.

• Bu üstadın konusunu zamanında açacaktım, vazcaymıştım. Elvis (24 Haziran 2022) | Austin Butler, Tom Hanks | Baz Luhrmann  Biyografi filmleri pek bana göre değil. Elvis'i severim ama bilemedim şimdi. Film, biyografi filmi olmasının dışında izleyiciyi gerçekten kendine bağlıyor mu yoksa sadece Elvis sever olduğunuz için mi sevdiniz? Elvis (24 Haziran 2022) | Austin Butler, Tom Hanks | Baz Luhrmann 

• Elvisin diyalogları çok azdı bence. Kurgu çok değişikti ordan oraya zıplayıp durdu film ışık hızında elvisin hayatı anlatilmis. Bohemian Rapsodi tadını alamadım hiçbir şekilde. Oteldeki verdiği ilk konser hariç düzgün performans izleyemedim. Biyografilere bayilirim en sevdiğim türdür ama Elvis izliyoruz madem sahne şovunu perdeye bol bol yansıtmalılardi doymaliydik ben doyamadım açıkçası. Yani bu adam Elvis ne diyimki eksik kalmış baya. Bohemian rapsody açıp açıp izleyebilirim ama bu filmi İkinci kez açıp izlemem.

• Austin Butler çok iyi performans sergilemiş. Oscar'a aday gösterilir muhtemelen. Elvis hayranı olduğumdandur belki ama çok sevdim filmi.

Filmi anlayabilmek için ABD'nin yakın tarihini de biraz bilmeniz gerekiyor. Martin Luther King ve Kennedy suikastları, Sharon Tate cinayeti vs.

• Filmi izlemedim sadece fragmanını izledim bence Austin Butle hiç de elvise benzememiş. Tom hank film için gerçekten kilo mu almış yoksa makyaj mı yaw o gıdılar da ne öyle

• Beyazperde in yorumuna göre makyaj.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.