Şimdi Ara

elveda ranked. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
1.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Stay With Me

quote:

Orijinalden alıntı: qReencH

quote:

Orijinalden alıntı: Royster

quote:

Orijinalden alıntı: onur061

1200 elohell derken

Oce.. 1800 lere elohell diyor aradaki 7 farkı bulun bakalım..

Ocelote Orianna'ya çöp diyordu 1 ay önce git şimdi sor.

Aynen hocam oce'ye güvenmeyin bu arada Oriaana en yüksek damage'e sahip Ap carrylerden çok da kolay oynanıyor TF'lerdede çok iş yapıyor, herkesde olması gereken bi champ.

Adam onu turnuva öncesi söyledi. Acabu bir yaptığı taktik olamazmı? Senin rakipin oce olsa böyle bişey dese yapacağınız maçlarda metayı düşünsen oriannayı kafandan sildirmezmi ?

1800 elo hell değildir yani elohell diye birşey yoktur . Evet ocelote fanıyım ama kendisi biraz dengesizdir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Requast

quote:

Orijinalden alıntı: Stay With Me

Foruma bir gireyim dedim. 3 veya 4 böyle dert yakınma konusu. Arkadaş sizde hiçmi hata yok. Hepiniz prosunuz bir tek takımınızmı kötü. Sadece bu konuyu açan arkadaşa demiyorum bu konuyu açan herkeze lafım. Bir tek sizmi prosunuz be kardeşim. Hep size feeder leaver geliyor. Bitek siz lanenizi domine ediyorsunuz. Takımın hepsi berbat. K.bakmayında yok böyle bi dünya sorunu biraz kendinizde aramaya başlayın.

Oyunlarin replayini koyabilsem anlardin bende mi hata.

yav amma uzattın sende, ne dememızı beklıyon kardesım, sen prosun ama ışte oyunun adaletsızlıgı vah ki ne vah, şunu kafanıza sokun ardarda yenmekde var ardarda yenılmekte var. Leaver feader, herkese denk gelıyor ve zaten karsındakılerle elon eşit oldugu ıcın oyunun kaderını bu leaver feeder arkadaslar belırlıyor anladın mı? Rıot unda senle özel olarak ugrasmadıgı malum. Zaten cok ıyı oyuncu olsan o eloya dusmezsın acı ama gercek bunu kabullen lutfen. Sen şu an tutturmuşsun win streak yapıcam diye. Bence bu elo muhabbetı elo muhabbetı olmaktan cıktı, ego muhabbetıne dondu. Alıntı yapma requast, ben dıycemı dedım kardesım. Antı quote (aq) please

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Replay koyabilir misin? Cidden merak ettim. Çünkü genelde "Random adamlar yüzünden kaybediyorum hep" argümanı sadece bahane oluyor. Zaten elo yükseltmenin esprisi o. Senin takımına kötü oyuncular gelecek, sen carryliceksin. Karşına gelen 2.5k gibi oynayan adamlar işte carryleyen elemanlar.
  • quote:

Yorumlarin hepsinde gerceklik payi var. Dogrudur. Ancak premade falan dinlemiyor ranked. Demissiniz takimla alaki bi senin takima bi karsima takima rezalet oyuncular gelir diye. Anlayamadigim sey de bu, bu son 10 macim da 1 kere bile karsi takima geldigi gibi iyi oyuncu gelmedi. İnanin gelmedi. Bu yuzden kaybedip durdum zaten. @sword2552 Panpa senle giriyoruz zaten daha ne istiyosun sen az tek girde unranked dan cik :D

Şimdi beni niye rezil ediyon ki

• quote:

Orijinalden alıntı: TheRiverBelow

Replay koyabilir misin? Cidden merak ettim. Çünkü genelde "Random adamlar yüzünden kaybediyorum hep" argümanı sadece bahane oluyor. Zaten elo yükseltmenin esprisi o. Senin takımına kötü oyuncular gelecek, sen carryliceksin. Karşına gelen 2.5k gibi oynayan adamlar işte carryleyen elemanlar.

http://www.leaguereplays.com/replays/match/1280172/

Al buyur. 11. dakikaya ve 16. dakikadaki benim failimden sonra konu sahibi arkadaşın muhteşem grabine bakın.

Poppy 15 dakika 30 cs.

• quote:

Orijinalden alıntı: Illuminated

quote:

Replay koyabilir misin? Cidden merak ettim. Çünkü genelde "Random adamlar yüzünden kaybediyorum hep" argümanı sadece bahane oluyor. Zaten elo yükseltmenin esprisi o. Senin takımına kötü oyuncular gelecek, sen carryliceksin. Karşına gelen 2.5k gibi oynayan adamlar işte carryleyen elemanlar.

http://www.leaguereplays.com/replays/match/1280172/

Al buyur. 11. dakikaya ve 16. dakikadaki benim failimden sonra konu sahibi arkadaşın muhteşem grabine bakın.

Poppy 15 dakika 30 cs.

Ayni mac first blood a da bakiver.

• quote:

Orijinalden alıntı: sword2552

quote:

Yorumlarin hepsinde gerceklik payi var. Dogrudur. Ancak premade falan dinlemiyor ranked. Demissiniz takimla alaki bi senin takima bi karsima takima rezalet oyuncular gelir diye. Anlayamadigim sey de bu, bu son 10 macim da 1 kere bile karsi takima geldigi gibi iyi oyuncu gelmedi. İnanin gelmedi. Bu yuzden kaybedip durdum zaten. @sword2552 Panpa senle giriyoruz zaten daha ne istiyosun sen az tek girde unranked dan cik :D

Şimdi beni niye rezil ediyon ki

Rezil etmedim kanka saka yapiyorum :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Tensa Zangetsu

quote:

Orijinalden alıntı: Jenerik1

İnanın bir tank ve bir iyi damage yapan hero bitiriyor oyunu ben FULLMETAL RAMMUS 3> la oynuyorum baktım kogmav iyi kasmış ben onu koruyacam diyorum adamları tek tek avlıyoruz birlikte gezdilermi ben 2-3 kişinin arasına girip damageyi çekiyorum koruduğum adama saldıranları tauntluyorum zaten rammus fena damage yapan hero zaten teamdakiler malsa girmiceksin TF ye iyi olanlar birlikte gezicek rakipleri tektek avlıcak GG

30 olum ranked giricem FULLMETAL RAMMUSla yanıma formdan iyi bir arkadaşı buluruz yakarız ortalığı

Bİrde 30 olurolmaz ranked girmeyin demeyin bana elo mela oyunun kitabını yazdım

Bu kafayla 800 elodan yukarı çıkamaz bu adam

Görücez :) buraya resim koyacam 800 elonun üstünde olduğumu

• konuyu açan arkadaş replay'de poppy' mi? şu an başladım izlemeye. pardon nick aynıymış forumdakiyle.

edit2: replayi izledim. ve üzüldüm sadece. win lane lose game olmuş direkt. poppy ahri ve shaco üçlüsü sanırım o rollerde gördüğüm en kabiliyetsiz adamlardı. en azından son zamanlarda. first blood, dakka 15'teki graves pull'ı, ve ganke gelen lee sin ile birlikte aşağıda triple almanız falan cidden çok güzel hareketlerdi. böyle jungler, mid veya top üçlüsünden sadece birisi aklı başında bi adam olsa o yetçekmiş. alırmışsınız oyunu.

bu gibi durumlarda b planı uygulayın derim. ben yapıyorum, pişman da değilim. b planı = dodge.

-lobide hemen nickleri sıradan lolking'e yazıyorsunuz. son oyunlara bakıyorsunuz. adamın seçtiği hero ile win ratio'suna bakıyorsunuz.
    -adamın yetemeyeceğine veya direkt zayıf / etkisiz olduğuna inandığınız herolar picklenmişse. örnek: poppy. o eloda herhangi biri kolay kolay yetemez. veya shaco. etkisiz eleman. feedlenmezse, kasamazsa direkt çöp.
    -aynı şekilde shen'in banlanmamış olması.
    -ryze'ın ahri counterı olması.

mesela bunların her biri direkt dodge sebebi benim için. çünkü yarım saat oynayıp aptal adamlar yüzünden kaybedeceğime, yarım saat boş boş beklerim. hadi 1 saat olsun. gene beklerim. o sürede custom game atın 1v1. kendinizi geliştirirsiniz yani en kötü. veya aram oynayın. dodge bence elo kasmak için güzel bi taktik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheRiverBelow -- 23 Ağustos 2012; 13:07:22 >

• quote:

konuyu açan arkadaş replay'de poppy' mi? şu an başladım izlemeye. pardon nick aynıymış forumdakiyle.

edit2: replayi izledim. ve üzüldüm sadece. win lane lose game olmuş direkt. poppy ahri ve shaco üçlüsü sanırım o rollerde gördüğüm en kabiliyetsiz adamlardı. en azından son zamanlarda. first blood, dakka 15'teki graves pull'ı, ve ganke gelen lee sin ile birlikte aşağıda triple almanız falan cidden çok güzel hareketlerdi. böyle jungler, mid veya top üçlüsünden sadece birisi aklı başında bi adam olsa o yetçekmiş. alırmışsınız oyunu.

bu gibi durumlarda b planı uygulayın derim. ben yapıyorum, pişman da değilim. b planı = dodge.

-lobide hemen nickleri sıradan lolking'e yazıyorsunuz. son oyunlara bakıyorsunuz. adamın seçtiği hero ile win ratio'suna bakıyorsunuz.
    -adamın yetemeyeceğine veya direkt zayıf / etkisiz olduğuna inandığınız herolar picklenmişse. örnek: poppy. o eloda herhangi biri kolay kolay yetemez. veya shaco. etkisiz eleman. feedlenmezse, kasamazsa direkt çöp.
    -aynı şekilde shen'in banlanmamış olması.
    -ryze'ın ahri counterı olması.

mesela bunların her biri direkt dodge sebebi benim için. çünkü yarım saat oynayıp aptal adamlar yüzünden kaybedeceğime, yarım saat boş boş beklerim. hadi 1 saat olsun. gene beklerim. o sürede custom game atın 1v1. kendinizi geliştirirsiniz yani en kötü. veya aram oynayın. dodge bence elo kasmak için güzel bi taktik.

Yorumun için teşekkürler. Dün bu sebepten dolayı toplam 2:30 saat ban yedim. Neyse yapıcak bir şey yok.

• bu sslere bakarakda arkadaşın vahim ingilizcesini ve oyun tarzını anlamış bulunuyoruz. iyi forumlar
    bkz: Requast triple alıntı yaptı.
  • quote:

Evet beyler şu an itibariyle ranked game oynamayı bırakmış bulunaktayım. Forumdan birisiyle duo girdik -hani duo girin kazanırsınız diyorsunuz ya- iki maç daha kaybettik 1320 den 1220 şu an elo. Sinir krizinden ölmek istemediğim içi bıraktım. Sizede tavsiye ederim iyi takım gelmediği sürece elo hell den çıkış yok. Banada 12 maçtır iyi takım gelmediği için -ki neden anlamş değilim karşıya sanki prolar bana 200 elo lu insanlar gibi- 100 elo kaybettim. Sonuc olarak sizde rahatlayın.

neden suç hep başkasında?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oğuzhan Nalçakar

quote:

Evet beyler şu an itibariyle ranked game oynamayı bırakmış bulunaktayım. Forumdan birisiyle duo girdik -hani duo girin kazanırsınız diyorsunuz ya- iki maç daha kaybettik 1320 den 1220 şu an elo. Sinir krizinden ölmek istemediğim içi bıraktım. Sizede tavsiye ederim iyi takım gelmediği sürece elo hell den çıkış yok. Banada 12 maçtır iyi takım gelmediği için -ki neden anlamş değilim karşıya sanki prolar bana 200 elo lu insanlar gibi- 100 elo kaybettim. Sonuc olarak sizde rahatlayın.

neden suç hep başkasında?

Replayı izlersen anlarsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jenerik1

İnanın bir tank ve bir iyi damage yapan hero bitiriyor oyunu ben FULLMETAL RAMMUS 3> la oynuyorum baktım kogmav iyi kasmış ben onu koruyacam diyorum adamları tek tek avlıyoruz birlikte gezdilermi ben 2-3 kişinin arasına girip damageyi çekiyorum koruduğum adama saldıranları tauntluyorum zaten rammus fena damage yapan hero zaten teamdakiler malsa girmiceksin TF ye iyi olanlar birlikte gezicek rakipleri tektek avlıcak GG

30 olum ranked giricem FULLMETAL RAMMUSla yanıma formdan iyi bir arkadaşı buluruz yakarız ortalığı

Bİrde 30 olurolmaz ranked girmeyin demeyin bana elo mela oyunun kitabını yazdım

Anladık full metal rammusun varda görgüsüzlükde bu kadar olur heralde :D
  • Yıl 2012 hala takımını suçlayıp kendini yüceltenler,ulan biri de desin hakettiğim rankteyim dişimi kıracağım.her oyununuzda mı leaver feeder var arkadaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Revolucionare

Yıl 2012 hala takımını suçlayıp kendini yüceltenler,ulan biri de desin hakettiğim rankteyim dişimi kıracağım.her oyununuzda mı leaver feeder var arkadaş

Evet.

• Eğlenmeye giriyorsunuz, sinir krizi geçiriyorsunuz. Artık 'oyunları' ciddiye almayı bırakın arkadaşlar. Oturduğun yerde sinirlenmek nedir. Şansımız yokmuş deyip, geçiverin. Yormayın kafanızı böyle şeylere. Misal ben yine ban yedim, bu 7. banım 1 hafta verdiler yine. Gülüp geçiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Narthyard

Eğlenmeye giriyorsunuz, sinir krizi geçiriyorsunuz. Artık 'oyunları' ciddiye almayı bırakın arkadaşlar. Oturduğun yerde sinirlenmek nedir. Şansımız yokmuş deyip, geçiverin. Yormayın kafanızı böyle şeylere. Misal ben yine ban yedim, bu 7. banım 1 hafta verdiler yine. Gülüp geçiyorum.

Normal gamelerde bende oyleyim. Ancak ranked da bir amacim vardi: wukong almak. O amaca dogru giderken ust uste cok fazla mac kaybetmek beni sinirlendirdi. Neyse wukong aldim zaten artik gerek kalmadi ranked a :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Narthyard

Eğlenmeye giriyorsunuz, sinir krizi geçiriyorsunuz. Artık 'oyunları' ciddiye almayı bırakın arkadaşlar. Oturduğun yerde sinirlenmek nedir. Şansımız yokmuş deyip, geçiverin. Yormayın kafanızı böyle şeylere. Misal ben yine ban yedim, bu 7. banım 1 hafta verdiler yine. Gülüp geçiyorum.

Ben kazanarak zevk alıyorum oyundan, ciddi oynayarak zevk alıyorum senin gibi oyunu cıvıtarak oynamam hatalı oynadığımda şansımız yokmuş değil hatam şuymuş deyip bir dahaki sefere düzeltip girmek isterim.Ha böyle yapmıyorsan sen beni ilgilendirmiyor ama malesef senin gibi biriyle oyun oynamaktan zevk almam ben.
  • Bilader çok abartıyosunuz ya. Ulan oyun altı üstü ne olacak, eğlenmek için girip sinirlenmeyin.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.