Şimdi Ara

Elveda Passat (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
167
Cevap
0
Favori
17.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
134 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yav kardeşim beğenmeyen binmesin işine baksın, nedir bu tripler anlamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • seven_7343 kullanıcısına yanıt

eleştirmekte yasak diyorsun...

• quote:

Orijinalden alıntı: linqs

Bunu yaparken sadece sedan i kaldırmak mantiklisi peki ?

Alıntıları Göster

Olayın aslını anlattım ben. Sadece sedanı, sadece hatchback i değil mevzu. O tarihte zaten id araçlara geçiş olacak zaten. Konuya aldanma sen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Efsanelerölmezunutmayın

Olayın aslını anlattım ben. Sadece sedanı, sadece hatchback i değil mevzu. O tarihte zaten id araçlara geçiş olacak zaten. Konuya aldanma sen.

Alıntıları Göster

Anladım uzun vadede diyosun  

• Alamıyordum zaten değişen bişey yok

• quote:

Orijinalden alıntı: ugah6aiw

eleştirmekte yasak diyorsun...

Hani artık bir noktada yeter demek gerekiyor de mi? Allah başka dert vermesin tek derdimiz bu olsun üstadım.

• Vw boralar bile hayatta bugün üretimi bitirseler passatların Türkiye piyasasından silinmesi 50 yıl sürer.

• Üretimin durmasına çok sevinme bence. Artık üretilmeyecek diye ikinci eller beşyüzbinden başlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

2005 üyeliği olan bir insanın böyle bir konu açması bana inandırıcı gelmiyor. Hani 20 yaşında üye olmuş olsan 35 yaşındasındır hala böyle şeylere takılıyorsan çok üzücü.

10 yaşında olsan 25 olur yine böyle şeylere takılman çok üzücü

Hani üyeliği baban açtıysa doğduğun anda 15 yaşında olursun o zaman bu konuyu açmana hak veririm. Geri kalan tüm seçenekler çok üzücü.

Adama babası hediye etmiş konuda yazıyor .

• konuyu açan arkadaşın anlaşılan hiç passatı olmamış öyle ki içinde ukte kalmış

şaka bir yana sevmediğim bir çok araba var fakat hiç konusunu açmadım, bu olsa olsa hasetliktir :)

• quote:

Orijinalden alıntı: elweda

konuyu açan arkadaşın anlaşılan hiç passatı olmamış öyle ki içinde ukte kalmış

şaka bir yana sevmediğim bir çok araba var fakat hiç konusunu açmadım, bu olsa olsa hasetliktir :)

kıskanclık başka bir izahı yok.

passat dünyanın heryerinde kaliteli bir otomobili

neyseki superb var.

• Burada yazılanlara bakınca passat’ın üretimi sonlanacak diye üzülenlerden çok daha fazla sevinen var. Passat severlerin üzülmesini anlarımda diğer marka araba severler neden bu kadar seviniyor. Bunu anlamıyorum.

• Diğer marka sevenler daha doğrusu vw düşmanları burada o kadar fazla ki. Olumsuz bir şey olsa da hemen saldırsak diye bekliyorlar. Bunların yıllardır yazdığı kötü yorumlar vw grubunu etkilemedi, attıkları yalanları,iftiraları kimse umursamadı ama hala devam ediyorlar.

Şu saçma konuyu 70 kişi öne çıkarmış :) güler misin ağlar mısın, yazık bu insanlara. Bu hastalıklı ruh halinden kurtulmaları lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Melikşah_38 -- 3 Aralık 2020; 19:24:21 >
  • Bir passat sahibi olarak bu model nasıl bu kadar abartılıyor anlamış değilim. 40 yaşını geçtim bir sürü farklı aracım oldu. En son 2015 yılında sıfır passat aldım. Tenekeline modelinden. O zaman için verdiğimi fiyat için alınabilecek en iyi aracı aldım. 5 yıldır kullanıyorum . Ne bende ne de ailem de araç ile ilgili en ufak bir sıkıntı olmadı. Rutin bakım harici sadece devir daim değişti.

Acaba bu araçtan nefret edenler alıp deneyimleyip sorun yaşayanlar mı?

D segmentinde araç alan bir kişi zaten ilk aracı değildir. İlk aracı olmayan bir kişi de hangi aracı alıp almama konusunda bilgi sahibidir.

Yazıyorum ama zaten bunları yazanın anlama kabiliyeti nasıldır belli. Boşuna yazdığımı da biliyorum. Gereksiz bir konu

• sw modeli satlır.hemde bagajı daha büyük.oda olmazsa başka bir model cıkarır.belkide bu kadar cok modele gerek yok düşündüler.ve suv segmenti yükselişte oraya yüklencekler tahminimce.birde elektrikli hybrid araclara.

• quote:

Orijinalden alıntı: chemsul

Bir passat sahibi olarak bu model nasıl bu kadar abartılıyor anlamış değilim. 40 yaşını geçtim bir sürü farklı aracım oldu. En son 2015 yılında sıfır passat aldım. Tenekeline modelinden. O zaman için verdiğimi fiyat için alınabilecek en iyi aracı aldım. 5 yıldır kullanıyorum . Ne bende ne de ailem de araç ile ilgili en ufak bir sıkıntı olmadı. Rutin bakım harici sadece devir daim değişti.

Acaba bu araçtan nefret edenler alıp deneyimleyip sorun yaşayanlar mı?

D segmentinde araç alan bir kişi zaten ilk aracı değildir. İlk aracı olmayan bir kişi de hangi aracı alıp almama konusunda bilgi sahibidir.

Yazıyorum ama zaten bunları yazanın anlama kabiliyeti nasıldır belli. Boşuna yazdığımı da biliyorum. Gereksiz bir konu

-konforlu

-kaliteli

-geniş

-2.elde üzmüyor

-az yakıyor

-sorunsuz

daha ne olsun. trend olsun passat olsun, şahsen benim de tercihim böyle. trend passat dahi yukarıda saydıklarımı karşılıyor. abuk sabuk donanımlarla ne konfor ne de kalite oluyor. bu forumun geneli arabadan anlamıyor, net.

• Bassatçıların gözü yaşlı

• quote:

Orijinalden alıntı: bps

Burada yazılanlara bakınca passat’ın üretimi sonlanacak diye üzülenlerden çok daha fazla sevinen var. Passat severlerin üzülmesini anlarımda diğer marka araba severler neden bu kadar seviniyor. Bunu anlamıyorum.

normal değil mi dışarıdaki arabaların yarıya yakını vw grubu ve geneli passat, pahalı olabilir parasının arabası olmayabilir, hatta sorunları bile olabilir ama insanlar bu arabaya bir şekilde biniyor ve tutuluyor.

passatı beğenmeyenler, mercedes, bmw, audi v.b araçlara biniyor olsa gerek :)

• var ya konu başlığını görünce içlendim.. Bu korona muhabbetine en sonunda belki elveda diyeceğim arabam aklıma geldi. Helal sana diyecektim ama konu farklıymış. Böyle bir tuhaf tuhaf bakmaya başladım okuduktan sonra.... Size de oluyor mu bu tuhaf bakmalar merak ettim şimdi...

• Konsol saati bana hep saçma gelmiştir. Ne alaka?

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.