Şimdi Ara

Elveda Passat (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
167
Cevap
0
Favori
17.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
134 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Saçma konu, altında daha saçma olan yorumlar. Passat trafikte agresiflik yapıyormuş :) Ona gelene kadar onlarca model sayılabilirdi halbuki. Hem ülkemizde hem avrupada yıllardır sınıfında zirveye oynayan başarılı bir araç işte bu kin neden :)

Tasarımı değişmiyormuş bilmem ne.. Değişmesi mi gerekiyor illa. Değişik tasarım iseyenin alabileceği onlarca model var neden sevilen kullanışlı tasarımı değiştirsin adamlar.

Bu forumun vw takıntısını çözmek imkansız.

• 4L4F kullanıcısına yanıt

O zaman BMW 3 serisi kullananlara müteahhit oğlu-seri köz getir tayfa diyelim, Civic kullananlara apaçi diyelim, Leon kullananlara torbacı, Opel Tigra/Renault Megane Coupe kullananlara da travesti diyelim. Sizin aracınız nedir, size nasıl bir kulp takalım?

Bir kişinin ya da daha doğrusu ufak bir azınlığın yaptığını genele mal etmek doğru değil. Evet benim kullandığım tabir de pek hoş olmamış, farkındayım. Ancak bu forumdaki sürekli karşılaştığım nefret söylemlerine daha hafif bir yanıt veremedim. Passat kullanıp da makas atan, agresif sürenle pek karşılaşmadım. Genellersek, magandalık olarak park alanlarındaki çizgilere diğer araçlara nazaran riayet etmediklerini ve İstanbul özelinde gereksiz çakar kullananlar olduğunu düşünüyorum.

Makas atacak, hız yapacak adamın zaten Passat ile ne işi olur? Çakar denetlemesini ise devletin yapması gerekir, koruma araçlarında Passat tercih edilmese bu da yapılmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi talhadogdu -- 2 Aralık 2020; 11:43:44 >

• Bir yalan haber bulmuşsunuz üzerinde yazıyosunuz da yazıyosunuz:

Elveda Passat
  • far konusunda konu sahibi haklı. d segmenti 2015 model bir arabada şahin farı gibi kısık ampullü sarı farlar abes bence. değiştireyim dedim bir araba parası maliyet çıktı

hele o alttaki sarı gündüz farları. ya vw koysana adam gibi led arabaya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moustapha129 -- 2 Aralık 2020; 12:24:30 >
  • Arkadaş bu nedir ya [sm=biggrinking.gif. Her arabanın hitap ettiği kitle farklıdır. Bi' Passat ile daha keskin hatlara sahip Insignia, önceki kasasından tamamen başka tasarıma sahip, 4 kapılı coupe formunda 508 ile bir tutamayız. Sportiflik, süs vs isteyen bunu alır; isteyen de yıllardır oturtmuş olduğu tasarımda ufak oynamalar yapan Volkswagen grubundan Passat alır. Yani tasarım değişmiyor diye kötü araba olmaz sonuçta, Audi de aynı şekilde çünkü.

Led matrix farlar ise passattın makyajlı kasasında var. Donanım fakiri olması ise bizim distribütörlerden kaynaklı olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abdülhak Hamit Tarhan -- 2 Aralık 2020; 15:43:59 >
  • Artık o paraya Passat alamayacağız
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

Bir yalan haber bulmuşsunuz üzerinde yazıyosunuz da yazıyosunuz:

Konu kilit Elveda Passat 

Şu forumda ki Vw düşmanlığı birilerinin gözlerini kör etmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İsabet olmuş emisyon sahtekarlığı ortaya çıkınca komple kapanmaliydi...

• Kanımca B6 kasa dönemine göre çok özgün araçtı. Passat 1973 den beri yollarda olan yaklaşık yarım asırlık tarihi olan bir model. Yollardan kalkacağını düşünmek biraz hüzünlendiriyor insanı.

• Mokali Amca kullanıcısına yanıt

vw için kendinden geçen yok. ulan araba altı üstü neden tapmak ya da nefret etmek gereği duyuyorsunuz ben bunu anlamıyorum :)) eleştirdiğim konu ama bu siz başka yerdesiniz

• Bir Türk, bir Alman markanın ürettiği bir modelin satıştan kaldırılması haberine neden sevinir?

Anlamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6AC68B14C -- 2 Aralık 2020; 14:9:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: talhadogdu

O zaman BMW 3 serisi kullananlara müteahhit oğlu-seri köz getir tayfa diyelim, Civic kullananlara apaçi diyelim, Leon kullananlara torbacı, Opel Tigra/Renault Megane Coupe kullananlara da travesti diyelim. Sizin aracınız nedir, size nasıl bir kulp takalım?

Bir kişinin ya da daha doğrusu ufak bir azınlığın yaptığını genele mal etmek doğru değil. Evet benim kullandığım tabir de pek hoş olmamış, farkındayım. Ancak bu forumdaki sürekli karşılaştığım nefret söylemlerine daha hafif bir yanıt veremedim. Passat kullanıp da makas atan, agresif sürenle pek karşılaşmadım. Genellersek, magandalık olarak park alanlarındaki çizgilere diğer araçlara nazaran riayet etmediklerini ve İstanbul özelinde gereksiz çakar kullananlar olduğunu düşünüyorum.

Makas atacak, hız yapacak adamın zaten Passat ile ne işi olur? Çakar denetlemesini ise devletin yapması gerekir, koruma araçlarında Passat tercih edilmese bu da yapılmaz.

Hocam yine diyorum Passata bir şey demedik. İçindekiler gıcıklık yapmasa emin olun bu kadar linç edilmez. Hepimiz bir gizli bir ayin esnasında passatı kötülemek için ortak karar almadık tilt olan çıkıp derdini anlatıyor işte Elveda Passat 

• son senesinde 2 tane alacaksın bunlardan. üretimden kalktığı gibi üzerine bir 70b koyup satacaksın. 2 arabadan 140. hayırlı olsun.

üretimden kalktığı gibi ülkede yas ilan edilir, bayraklar yarıya indirilir. neyse ki TOGG geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

Sadece iddia. Premium hariç iyi satan tek d sedan passat. Bana gerçekçi gelmedi iddia.

Gercek kardes. VW AG komple ürün gamını degistiricek kademeli bir sekilde. Eski isimler de kullanilmayacak artik. Suan icin Polo da topun agzinda passatla birlikte.

Yeni urun gami ve yeni isimlerle cikicak modeller sadece elektrikli ve hibrit olacak. Dizel ve sadece
    benzinli otomobillerin hepsi tarih oluyor kisaca. Muhtemelen 2030 a kadar kademeli geciş bitmis olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Division Bell

Gercek kardes. VW AG komple ürün gamını degistiricek kademeli bir sekilde. Eski isimler de kullanilmayacak artik. Suan icin Polo da topun agzinda passatla birlikte.

Yeni urun gami ve yeni isimlerle cikicak modeller sadece elektrikli ve hibrit olacak. Dizel ve sadece
    benzinli otomobillerin hepsi tarih oluyor kisaca. Muhtemelen 2030 a kadar kademeli geciş bitmis olur.

Alıntıları Göster

vw açıklama yaptı, doğru değil diye. polo da imkansız. çok satıyor çünkü. polo, tiguan, passat, golf. bu modellerin dördü de çok satıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-6AC68B14C

Bir Türk, bir Alman markanın ürettiği bir modelin satıştan kaldırılması haberine neden sevinir?

Anlamıyorum.

takıntı.

• Sahiplerinin gözü yaşlı satacak olanlar cevaplasın 20 lira çalışır hemen teslim alabilirim anca okadar zaten.

• beyinsis B kullanıcısına yanıt
    Zamani geldiginde gorursun.

ID serisine gecilecek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avrupada sedan passat nedense tutmuyor ,ama variant modelinin pazar payi cok buyuk ozellikle sirket araci olarak... sadece sedan modeli kalkacak TR de ise devam eder .

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.