Şimdi Ara

Elveda Passat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
167
Cevap
0
Favori
17.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
134 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Seni, kullanıcı kitleni ve odunsu tipini hiç özlemeyeceğiz...

https://www.motor1.com/news/457074/vw-passat-sedan-europe-discontinue-report//

Amerika'dan sonra 2023'de Avrupa'da da üretim sonlanıyor. Sadece SW üretimi devam edecekmiş.

Abi 2023'de ekonomisi en büyük 10 ülkeden biri olacağız. (Olamadık)

Passatı çekecen var ya, bagajı geniş hemi de mazotu kokluyo yeğenim. (Çekemedik, koklayamadı dizel üretimi şimdiden bitti)

2023 hedeflerimiz birer birer tarih oluyor ama merak etmeyin artan parçalarından Superb'i yapmaya devam edeceklermiş, artık onun hayallerini kurarsınız yeğenimElveda Passat 

Edit: Hayatını konsol ve bitcoin forumlarında geçiren bir arkadaş yeni öğrendiği matematik formülleri ile üyelik tarihim itibari ile yaşımı hesaplamaya çalışmış ve böyle bir konu açamayacağımı salık vermiş. Kendisine Passat'ın üretilmeyeceği haberini verdiğim için özür diliyorum. Aslında hesabı da neredeyse tutmuş. Ben 2005 doğumluyum, babam doğum günümde donanımhaber üyeliği almış ve nickimi kulağıma fısıldamış. Dedem de, 15 yaşıma geldiğimde ülkemizin zor günler geçireceğini üstüne üstlük Passat'ında üretimden kalkarak halkımızı kedere boğacağı kehanetinde bulunmuş.

Dedemin kullandığı 2005 Passat iç mekan

Elveda Passat

2018 Passat İç mekan

Elveda Passat

Ve şok bir kararla 2020 modellerde konsoldaki saat kaldırılır...

Yahu arkadaş bir arabayı sevmek zorunda mıyız? Sevmiyorsak da bir garezimizin mi olması lazım? 20 yıllık aracı makyajlaya makyajlaya iteliyorlar, iteledikçe de tapıyorsunuz.

Millet bi-xenon kullanırken Passat'da halojen vardı. 10 sene geçti millet Matrix-Led'e geçti, Passat Xenon'u akıl etti.

İnene, binene, üzülene sevilene selam olsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-52FA4E8AC -- 2 Aralık 2020; 8:14:17 >

• 2005 üyeliği olan bir insanın böyle bir konu açması bana inandırıcı gelmiyor. Hani 20 yaşında üye olmuş olsan 35 yaşındasındır hala böyle şeylere takılıyorsan çok üzücü.

10 yaşında olsan 25 olur yine böyle şeylere takılman çok üzücü

Hani üyeliği baban açtıysa doğduğun anda 15 yaşında olursun o zaman bu konuyu açmana hak veririm. Geri kalan tüm seçenekler çok üzücü.

Genelleme yapmayı hiç sevmem bunun adı orantılamak olursa Passata binenler Statüsel olarak bir başarıya imza attıklarını düşünerek bunun meyvesinin Trafikte agresif hareketler sergilemek, Biraz daha özgür davranmaya kendilerini zorlamak bununla hem kendilerini tehlikeye atmak hem trafiği tehlikeye atmak hemde başka insanların özgürlüklerine darbe vurmaları bununda toplumda kitlesel bir nefret objesine dönüşmesi gibi bir gerçek var.

Ayrıca şu cümle bana göre doğru değil. "Bu Passat anana bacına mı sövdü ?" İlla insanların bir şeyden nefret etmesi için anasına önce sövdürmesi gerekmiyor hocam yukarıda ilk paragrafta bahsettiğim olay, kişilerin ortak öfke kitlesi altında toplanmaları için gayet yeterli sebepler.

Bu Passat size ne etti? Ananıza, bacınıza falan mı sövdü de neden bu kadar nefret duyuyorsunuz?

Hadi yurdum insanı otomobilden anlamıyor, tamam. E bakıyorum Avrupa satışlarında da başarılı bir model. Neden bu çekememezlik, en ufak bir haberde bile tiye almaya çalışmak, nefret söylemlerinde bulunmak?

Kedi-ciğer meselesi desem o kadar da ulaşılamaz bir araç değil ki. Cidden merak ediyorum neden bu kadar nefret duyuyorsunuz?

Passat bu ülkede bir arabadan ziyade bir yatırım aracıydı.

Bizim milletimiz Passat'a çok iyi bir araba olduğundan değil, her koşulda değerine değer kattığı için para bağlıyordu.

Eğer 2023 te sedan üretimi durdurulup sadece SW üretilecekse Almanya ve AB den çok Türkiye'de ikinci elde çarşı pazar karışır.

Ford Mondeo örneği ortada !

Vaktinde Passat - Mondeo kapıştırması yapanlar, Mondeo Türkiye'den çekilince Passat - İnsignia kapıştırması yapar oldu.

Passat'ta Türkiye'den çekilince meydan İnsignia ve SuperB ye kalır.

• Cok radikal kararlar gelmeye başladı otomobil dunyasindan. Sahsen ben özleyeceğim passati her ne kadar linc edilse de o fiyatta ( euro bazinda) her zaman temel taşıydı segmentinin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece iddia. Premium hariç iyi satan tek d sedan passat. Bana gerçekçi gelmedi iddia.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyinsis -- 1 Aralık 2020; 22:52:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2005 üyeliği olan bir insanın böyle bir konu açması bana inandırıcı gelmiyor. Hani 20 yaşında üye olmuş olsan 35 yaşındasındır hala böyle şeylere takılıyorsan çok üzücü.

10 yaşında olsan 25 olur yine böyle şeylere takılman çok üzücü

Hani üyeliği baban açtıysa doğduğun anda 15 yaşında olursun o zaman bu konuyu açmana hak veririm. Geri kalan tüm seçenekler çok üzücü.

• Sadece Passat Sedan iptal ediliyor o da Avrupa'da pek kullanılmadığı için. Almanya'da sadece VW değil tüm markalarda Station kasa cok yaygın.

Fakat bu kararın asıl sebebi bence e-araçların artık yaygınlaşmaya başlaması.

Haberde bir diger ayrıntı, VW Passat'ın Türkiye'de üretilmesinden son anda vaz geçilerek üretimin Bratislava'ya verilmesi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Passat benim hoşuma giden bir model, model sonlandırılabilir ama neden bu kadar topic açılıyor? Almayın olsun bitsin

• Çok doğru olmuş , güzel olmuş
    Seni hiç sevmezdim Passat, hele dizel motorlusunu hiç sevmem

• Dimi yaa. Üretimi sonlanmasaydı önceden olduğu gibi 2-3 tane sardırıyor olurduk.

-Başgan 2 tane passat sar ordan.

• by yeşilbağ adlı youtuber polo da kaldırılıyor diye video atmış.Adamlar golfü de kaldırıp dükkanı kapatmasınlar sonraElveda Passat 

• Bu Passat size ne etti? Ananıza, bacınıza falan mı sövdü de neden bu kadar nefret duyuyorsunuz?

Hadi yurdum insanı otomobilden anlamıyor, tamam. E bakıyorum Avrupa satışlarında da başarılı bir model. Neden bu çekememezlik, en ufak bir haberde bile tiye almaya çalışmak, nefret söylemlerinde bulunmak?

Kedi-ciğer meselesi desem o kadar da ulaşılamaz bir araç değil ki. Cidden merak ediyorum neden bu kadar nefret duyuyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: talhadogdu

Bu Passat size ne etti? Ananıza, bacınıza falan mı sövdü de neden bu kadar nefret duyuyorsunuz?

Genelleme yapmayı hiç sevmem bunun adı orantılamak olursa Passata binenler Statüsel olarak bir başarıya imza attıklarını düşünerek bunun meyvesinin Trafikte agresif hareketler sergilemek, Biraz daha özgür davranmaya kendilerini zorlamak bununla hem kendilerini tehlikeye atmak hem trafiği tehlikeye atmak hemde başka insanların özgürlüklerine darbe vurmaları bununda toplumda kitlesel bir nefret objesine dönüşmesi gibi bir gerçek var.

Ayrıca şu cümle bana göre doğru değil. "Bu Passat anana bacına mı sövdü ?" İlla insanların bir şeyden nefret etmesi için anasına önce sövdürmesi gerekmiyor hocam yukarıda ilk paragrafta bahsettiğim olay, kişilerin ortak öfke kitlesi altında toplanmaları için gayet yeterli sebepler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4L4F -- 2 Aralık 2020; 1:25:5 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 4L4F

Alıntıları Göster

Artık her arabanın bir lakabı var.

Civic apaçi, Leon torbacı, Bmw maganda arabası oldu.Passatın adınıda siz koyun artık.

Trafikte agresif hareket sergileyenleri tanımadığımız için kullandıkları arabalardan gıcık alıyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: sssemih24

Artık her arabanın bir lakabı var.

Civic apaçi, Leon torbacı, Bmw maganda arabası oldu.Passatın adınıda siz koyun artık.

Trafikte agresif hareket sergileyenleri tanımadığımız için kullandıkları arabalardan gıcık alıyoruz.

Alıntıları Göster

Çok haklısın hocam Yine çok akarı kokarı olmayan beraber sürmenin güven verdiği araçlarda yok değil. Toyota - Mercedes - Opel - Skoda - Hyundai gibi markalara karşı da bir o kadar nötr olabiliyoruz işte bu düşündürüyor insanı keşke bir araştırma yapılsa acaba markaların amblemleri belli kişilik grubunda ki insanları mı çekiyor kendilerine ? Yoksa neden bu kadar rastlantı olup bir şeyler üst üste binsin ki Elveda Passat 

• Passat bu ülkede bir arabadan ziyade bir yatırım aracıydı.

Bizim milletimiz Passat'a çok iyi bir araba olduğundan değil, her koşulda değerine değer kattığı için para bağlıyordu.

Eğer 2023 te sedan üretimi durdurulup sadece SW üretilecekse Almanya ve AB den çok Türkiye'de ikinci elde çarşı pazar karışır.

Ford Mondeo örneği ortada !

Vaktinde Passat - Mondeo kapıştırması yapanlar, Mondeo Türkiye'den çekilince Passat - İnsignia kapıştırması yapar oldu.

Passat'ta Türkiye'den çekilince meydan İnsignia ve SuperB ye kalır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atade28 -- 2 Aralık 2020; 9:0:13 >
  • buzdolabı severler rahatsız :)

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mehmet Serdar K. -- 4 Mayıs 2021; 9:42:42 >
  • Passat'ın sedanı bile gidici ise, D-segment sedan araçlar ölmüş artık demektir. En tutulanı bile sonlandırılıyor.

• Güzel haber... Jetta neyimize yetmiyor

• sssemih24 kullanıcısına yanıt

Şimdi de torbacı olduk Elveda Passat 

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.