Şimdi Ara

ELVEDA DH ZAMANINIZI HEBA ETMEYİN!!! (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
2
Favori
450.581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
317 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • resmen kral çıplak demiş görünmeyeni göstermiş bende banlanmak için uğraşıyorum gibime geldi

• laa şikayet etsin biride banlayı verin

• 29/04/2021 saat 01:16 banlanmam ne zaman olacak bakalım

• kurmaylar bide rütbeler vardı hee unuttuk tepeden bir rütbeli çart banlayabilir

• er olduğuma bakmayın eski den üst tegmen veya yüzbaşı olmuştuk bu yeni hesap

• Uzaklaştırılmış 30 gün cezanın, 29 gün 2 saat 54 dakika kadarı kaldı. :D

• Aslında DonanımHaber eskisi gibi değil,konu sahibi arkadaş çok haklı..Ama olay şu..Reklamın iyisi kötüsü olmaz mantığı..Ben de reklam gelirlerinden ve tıklamalardan para kazanan biri olarak bunu çok net söyleyebilirim..Eğer DH ; siyasi konu açanların mesajını silmek,engellemek ya da üyeliğini dondurmak gibi bir girişimde bulunursa ilgili üyeler tek tek kaçacak,sayfalar daha az ziyaret edilecek ve böylece BGBM (bin gösterim başına maliyet) düşecek..yani olay bir vizyon değil misyon meselesi.. Ateşli bir siyasi tartışmada ne olur karşıt görüşlüler makinalı tüfek misali saydırırlar sonra da sık sık siteye kim ne cvp vermiş ne yazmış diye bakarlar tabi her tıklama BGBM de bir + demektir..Olay bu kadar basit arkadaşlar...Hatta reklam ayarlarından tüm kategorilerden dilediklerinin gösterilip gösterilmeyeceğini (örn:finans,teknoloji,otomotiv,eğitim vs) seçebilirler..yani her şey duygusal arkadaşlar..para,para,para...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eskiden para vardı teknoloji vardı.
    Şimdi para gitti, burada da teknoloji bitti. Varsa yoksa laf salatası.

• quote:

Orijinalden alıntı: gerbera

Aslında DonanımHaber eskisi gibi değil,konu sahibi arkadaş çok haklı..Ama olay şu..Reklamın iyisi kötüsü olmaz mantığı..Ben de reklam gelirlerinden ve tıklamalardan para kazanan biri olarak bunu çok net söyleyebilirim..Eğer DH ; siyasi konu açanların mesajını silmek,engellemek ya da üyeliğini dondurmak gibi bir girişimde bulunursa ilgili üyeler tek tek kaçacak,sayfalar daha az ziyaret edilecek ve böylece BGBM (bin gösterim başına maliyet) düşecek..yani olay bir vizyon değil misyon meselesi.. Ateşli bir siyasi tartışmada ne olur karşıt görüşlüler makinalı tüfek misali saydırırlar sonra da sık sık siteye kim ne cvp vermiş ne yazmış diye bakarlar tabi her tıklama BGBM de bir + demektir..Olay bu kadar basit arkadaşlar...Hatta reklam ayarlarından tüm kategorilerden dilediklerinin gösterilip gösterilmeyeceğini (örn:finans,teknoloji,otomotiv,eğitim vs) seçebilirler..yani her şey duygusal arkadaşlar..para,para,para...

Beni de gerçekleri açıkladım diye köyden kovmasınlar..Hani doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar misali...Ama gerçek bu tam olarak para için müsade ediyorlar böyle şeylere,başka bir şey değil...

• programmer_onur kullanıcısına yanıt

Yasaklı link sebebiyle bir süre yayından kalkmıştı hocam konu.

• Bay bay

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yakında app çıkaracagım dh ye rakip hakaret olmadığı sürece kaldırılmayacak konular
  • Ilk hesabım 2004, ikinci yani bu hesabım 2007 kayıtlı.

O zamanlar wardom.org ve dh'ye girerdik, sadece teknoloji konuşulurdu.

Wardom bitti ama DH devam ediyor.

Maalesef artık çok bitik bir kullanıcı kitlesi var. Herkes birbirine laf sokma derdinde.

Adminler çok yanlış kararlar veriyorlar, kullanıcıları küstürüyorlar. Açıklama dahi yapmadan mesajları siliyorlar. Dolayısıyla kaliteli kullanıcı kaçıyor, bunu umursamayan düşük bir kitle foruma yığılıyor.

DH nin kitle kalitesi de her geçen gün düşüyor.

Eskiden Overclock muhabbetleri dönerdi, şimdi saç ekim muhabbetleri dönüyor. Admin saç ekim merkezinin reklamını yapıyor.

Incelemelerin neredeyse tamamı reklam. Uzun zamandır aldığım hiç bir donanıma dair bir inceleme yada fikir edinemedim bu forumdan. Eskiden DH ye bakmadan almazdım.

DH kurucularının da artık bu forumdan vazgeçtiğini düşünüyorum. Onlar için pasif bir gelir haline gelmiştir, yoksa bu halde olmazdı buralar.

Zamanında iyiki ingilizce öğrenmişiz, artık Reddit'de aktif olarak bulunup fikir paylaşıyorum, DH ye çok nadir giriyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ali® -- 29 Nisan 2021; 10:23:3 >
  • Zaten her yerde siyaset konuşuluyor. Bir de kafa dağıtmak için girilen bir platformda da siyaset konuşulunca insanlar bunalıyor.

• Kesinlikle bu forum teknolijiden cok siyasetin konusuldugu milletin siyaset uzerinden birbirine laf cakmaya calistigi bir yer haline geldi.

• Foruma 2003 girisliyim ben de, ama mailim vs degistigi icin bu kullanicimi 2005 de actim.

o tarihten bu yana , cok yukseldigimiz yillar oldu, bilgi paylasimina, sadece ogrenmeye degil, biseyler vermeye de.

Onlarca basligim vardir insanlara biseyler ogretmeye, haber vermeye, sorun cozmeye calistigim,

yeri geldi yardim aradik, sorduk sorusturduk..

Arkadasin su acidan dedigi dogru,

internet trollerinin cogalmasi sebebi ile , forumu hakki ile kullananlarin orani azaldi.

Bilgi paylasimi , yerinieeeee karsilikli satasmalara birakti

Politika girdi isin icine... burasi DONANIM HABER iken, forumda siyaset girdi isin icine. NE SIYASETI LA....

bi suredir, Besiktas forumu disinda pek az takiliyorum. ama hala burdayiz aktif olarak.

Birakip gitmek aklima gelmedi.

Bilgisayarimi her actigimda, ddirekt actigim 4 TAB dan birisi her zaman DONANIMHABER

• Maalesef Türk milleti geleceği düşünmüyor 14 yıldır üyeyim, siyaset ve din konuşulduğundan beri forumun tadı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: trakyAli-1986

En çok tıklanan ziyaretçi alan konular siyasi dini.

Normal değil mi? İnsanların teknoloji ile ilgilenecek ne zamanı kaldı, ne de parası.

• benimkucukbebegim kullanıcısına yanıt

Aynen. O sebeple de DH siyasi kavga ve dini çekişme forumu oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: trakyAli-1986

Aynen. O sebeple de DH siyasi kavga ve dini çekişme forumu oldu.

Valla hocam açıyorum reddit adlı siteyi, ilgi alanım olan şeyi aratıyorum. İnsanların yaptıklarına bakıp vay bee diyorum. Sonra bizim sitelere giriyorum. İnsanlar parasızlıktan siyaset, din gibi bom boş konulara merak salmışlar. Kızmıyorum çünkü Türk lirasının değersiz olması onların suçu değil. Her neyse siyasete girmeden yazdığımı bırakayım.  

En son izlediğim Reddit adlı sitede bir video vardı. Adam kendine özel çok basit bir bilgisayar yapmıştı.

Edit : Din bomboş derken başkasına yapılan ahlak bekçiliği gibi konuları kast ettim. Herkesin dini kendine olması gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi benimkucukbebegim -- 30 Nisan 2021; 13:22:33 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.