Şimdi Ara

Elon Musk telefon numarasını yanlışlıkla Twitter'daki 16 milyon takipçisiyle paylaştı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Elon Musk, Oculus'un üst düzey teknoloji yöneticisi John Carmack ile temasa geçmeye çalışırken yanlışlıkla Twitter'daki 16.7 milyon takipçisiyle kişisel cep telefonu numarasını paylaştı. Musk, özel bir mesaj göndermek yerine direkt olarak takipçilerinin önünde Carmack'a "Konuşacak bir saniyeniz var mı? Cep telefonum ... " şeklinde bir tweet attı.

Ayrıca Bkz.BMW, 2017'de 100.000'den fazla elektrikli araç sattı
    Yanlışlıkla gönderilen tweet Musk'ın Carmack'ı işe almak istediği veya Tesla, OpenAI, SpaceX'i şirketlerinden herhangi biriyle Oculus arasında bir işbirliği yapmaya çalıştığı gibi çeşitli spekülasyonların yayılmasına yol açtı.

CNBC muhabiri numarayı aradı

Facebook'a ait bir sanal gerçeklik şirketi olan Oculus'un bir sözcüsü ise yaptığı açıklamada Carmack'ın kısa vadede şirketten ayrılma gibi bir planının olmadığını söyedi. Cep telefonu numarasına gelecek olursak. CNBC'den bir muhabir paylaşılan numarayı arayarak Musk'a gerçekten de ulaşılıp ulaşılamayacağını denedi.

Telefonu aradığında ise PlayStation oyunu "God of War"ın içinde yer alan bir sesli mesajla karşılaştığını söylüyor. Bu ses kaydı aslında popüler oyunda gizli olan iki sürpriz yumurtadan biri ve "Tanrılar sayesinde yapabildin. Bir şekilde yolunu buraya bana doğru bulabildin. Sana tebriklerimi ve saygımı iletiyorum" ifadelerini içeriyor.

Musk'ın Doom, Quake ve Wolfenstein 3D gibi efsanevi oyunların arkasındaki şirket olan id Software'ın kurucusu Carmack ile ne konuda görüşmek istediği merak konusu oldu. Yanlışlıkla paylaşılan numara aranınca çalan sesli mesajı aşağıdaki video aracılığıyla dinleyebilirsiniz.

• hmm yanlışlıkla recep amca bu twitter kullanmasını yeni öğrendi dm atacakken yanlışlıkla post attı gerizekalı olduğum için buna inandım

• medya yönetimi dersi varsa 1.ders olarak okutulmalı bu adam

• Aradım, herkese selamı var

• 16 milyon kişiyle paylaşılan numaranın üstünün çizilmesi iyi olmuş. Daha fazla yayılmasın bari..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadrag -- 20 Aralık 2017; 22:17:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xamaximax

medya yönetimi dersi varsa 1.ders olarak okutulmalı bu adam

Marka yönetimine giriyor bu dediğin konu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Operatörü kafayı yemiştir kesin

• Bir arayım da bana bir tane yeni roadstar yollasın :D :D

• quote:

Orijinalden alıntı: sadrag

16 milyon kişiyle paylaşılan numaranın üstünün çizilmesi iyi olmuş. Daha fazla yayılmasın bari..

Yorumunuzu görünce nedense aklıma bu resim geldi

Elon Musk telefon numarasını yanlışlıkla Twitter'daki 16 milyon takipçisiyle paylaştı

• Herkesle paylaşılan bir tweet'in sansürlenmesi gerçekten saçma olmuş. Merak etme DH, dava açan olursa bana yolla haddini bildireyim.

• 16 milyon kişiyle paylaşılmış siz burada sansür koyuyorsunuz :D

• bu adam pazarlama ve reklamda 10 numara.

• Elon Musk insanlara hayal satan bir şarlatandır
  • arasak ulaşamayız sanki. :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.