Şimdi Ara

Elon Musk'tan kamyonet ve tır açıklaması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elon Musk'tan kamyonet ve tır açıklaması 

Elektrikli ve otonom araç dünyasında lider konumda bulunan Tesla, bugüne kadar sadece binek otomobil üretimi yapıyordu ancak Elon Musk'ın açıklamalarına göre şirket yakın bir tarihte tır ve kamyonet üretimine de başlayacak. Geçtiğimiz yıl da bu yönde açıklamalar yapan Musk, şirketin ilk kez tır üreteceğini duyurmuş ve bu yıl şubat ayında da projede önemli gelişmeler kaydedildiğini dile getirmişti. Musk'ın son açıklaması ise Tesla'ya ait bir tırı sadece birkaç ay sonra görebileceğimizi işaret ediyor.

Elon Musk, son attığı tweetiyle ekibin harika bir iş çıkardığını ve Tesla tırının eylül ayında ilk kez tanıtılacağını dile getirdi. Tır ile ilgili henüz başka bir bilgi yok ancak şirketin faaliyetlerini göz önünde bulundurursak Tesla elektrikli ve otonom sürüş kabiliyetine sahip bir tırla şu an Uber çatısı altında faaliyet sürdüren otonom tır geliştirme şirketi Otto'ya rakip olacak ürünler ortaya koyabilir.

Kamyonet İçin de Tarih Verdi 

Musk'ın bu tweetinin ardından bir takipçisinin Tesla'ya ait kamyonetin ne zaman tanıtılacağını sorması üzerine ise Musk, 18-24 ay içinde kamyonetin de görücüye çıkacağını açıkladı. Bir süredir analistler tarafından hisseleri hızlı yükselmesine rağmen bu yükselişi destekleyecek üretime ve ürün çeşitliliğine sahip olmadığı nedeniyle eleştirilen şirket görünen o ki tır ve kamyonetlerle ürün gamını arttırarak bu eleştirilere cevap verecek. 

• ETS 2'de Teslaları görürüz o zaman. Gerçi daha Renault Range T, MAN TGX Euro 6, Scania'nın yeni nesilleri gelmedi ama olsun

• Elon musk un her tweet ini haber olarak girecek misiniz buraya. Kabak tadı vermeye başladı.

• quote:

Orijinalden alıntı: strathmorea

Elon musk un her tweet ini haber olarak girecek misiniz buraya. Kabak tadı vermeye başladı.

sen takip ettiğin sürece :)
  • quote:

Elon musk un her tweet ini haber olarak girecek misiniz buraya. Kabak tadı vermeye başladı.

Ben burada bu haberi görmesem Tesla'nın kamyonlarının Eylül ayında tanıtılacağını bilmeyecektim. Sıkıntınız nedir ? Gayet haber niteliği taşıyan bir konu bu. Elektrikli araçlar ilginizi çekmiyorsa veya Tesla haberlerini sevmiyorsanız konuya girmezsiniz. Hadi girdiniz "böyle haber mi olur" diye yorum atmazsınız.
  • Helal olsun şu adamı çok takdir ediyorum. Ama tabii yönetici olarak.. Next level jobs resmen.. Daha önce bulunup icat edilen şeyleri kendi bulmuş gibi aktarıyor ve bu işi de jobs kadar iyi yapıyor..

• Adamın yorumundan sanane furkan ? İstediğini yazıp eleştirmekte özgür, hazmedemiyorsan bloklarsın.

• quote:

Elon Musk'ın her tweeti burada haber olacak kadar değerli çünkü. Her tweeti dünyada bir ilk.
  • Ya arkadaş hayırdır Tesla haberleri görünce rahatsız olmalar falan? Rahatsız oluyorsan okumazsın kardeşim? Neden "böyle haberler yapmayın" moduna girerek diğer insanların da Tesla haberi okuma hakkını gasp etmek istiyorsun?

Sen harami misin?

Tesla ve Elon Musk haberlerini seviyorum ve sonuna kadar destekliyorum. Burada "şu haberi yapmayın, bu haberi yapın" gibi bir söylemde bulunmaya kimsenin hakkı yok, hangi haber yapacağına DH ekibi karar verir. Bir problem varsa, problem DH ekibine iletilir, onlar kendi aralarında görüşürler, nedir ne değildir diye, daha sonra gerekçeli olarak cevap verilir, işler hallolur. DH ekibi forumdakinin aksine çoluk çocuktan oluşmuyor, bu işten ekmek kazanan, aklı başında yetişkin insanlar var orda. Adamların "işi" bu. Nasıl ki sen bir fabrikada veya bilmem nerde çalışarak ekmek kazanıyorsun, bu arkadaşlar da tam zamanlı olarak DH şirketinde çalışıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V4LKyR -- 14 Nisan 2017; 11:18:2 >

• quote:

Orijinalden alıntı: V4LKyR

Ya arkadaş hayırdır Tesla haberleri görünce rahatsız olmalar falan? Rahatsız oluyorsan okumazsın kardeşim? Neden "böyle haberler yapmayın" moduna girerek diğer insanların da Tesla haberi okuma hakkını gasp etmek istiyorsun?

Sen harami misin?

Tesla ve Elon Musk haberlerini seviyorum ve sonuna kadar destekliyorum. Burada "şu haberi yapmayın, bu haberi yapın" gibi bir söylemde bulunmaya kimsenin hakkı yok, hangi haber yapacağına DH ekibi karar verir. Bir problem varsa, problem DH ekibine iletilir, onlar kendi aralarında görüşürler, nedir ne değildir diye, daha sonra gerekçeli olarak cevap verilir, işler hallolur. DH ekibi forumdakinin aksine çoluk çocuktan oluşmuyor, bu işten ekmek kazanan, aklı başında yetişkin insanlar var orda. Adamların "işi" bu. Nasıl ki sen bir fabrikada veya bilmem nerde çalışarak ekmek kazanıyorsun, bu arkadaşlar da tam zamanlı olarak DH şirketinde çalışıyorlar.

Şimdi iyi güzel yazmışın da. Harami nedir ne alaka ve neden. Sen şimdi bana harami misin dersen bende sana sen hırsız mısın sen yol kesen misin diye sorduğun soruyu aynen iletirim. Patavatsızlığın lüzumu yok. İkincisi Teslanın gelişimini bende takip etsem de iki tweet arasında 9 dakika fark varken (az önce de model 3 haberi girildi) tüm tweetleri ayrı haber yapma olayı komik geliyor. Tek sütunda hepsi gayet verilebilecekken kota doldurmaya yönelik şişirmelere vurgu yaptım. Hemen ooo tesla sevmiyor, sevmiyorsan okuma bilmem ne. Sizene, he si-ze-nee. Gören duyan Tesla düşmanı sanacak ya.

• strathmorea kullanıcısına yanıt
    Hırsızım, senin kalbini çaldım.

O zaman şöyle diyelim:

Adamlar Tesla haberi yapıyor. Sanane, he sa-na-nee.

• quote:

Üstteki yorumum kiminin hoşuna gider kiminin gitmez. Belki çok gereksiz olacak şimdi yazdığım ama üstte yazdığım yorum demin en çok beğenilen yorumlar arasında en yukarıdayken şu an daha az beğeni alan bir yorum görünüyor ve benim yorumum beğenilen yorumlar içerisinde yukarıda hiçbir şekilde görünmemekte. Ahahaha :) haberin yazarı ya da bir başkası bunu kim yaptıysa umarım kulakları çınlıyordur şimdi. Komiksiniz ve gerçekten çok basitçe bir şey bu yaptığınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: V4LKyR

Hırsızım, senin kalbini çaldım.

O zaman şöyle diyelim:

Adamlar Tesla haberi yapıyor. Sanane, he sa-na-nee.

Adamların yaptığı haberden ve benim fikrimden sanane. Yani bu kadar mı gereksiz bir insansın sen. Git işine gücüne.
    Öyle gözüküyor ki, senden bir tık daha az gereksizim.

Peki bundan sanane?
  • V4LKyR V kullanıcısına yanıt
    Senin gereksizliğinden mi? Evet ondan banane hadi harami hadi başka kapıya.
    Ne yapalım, başka kapıya gideyim en iyisi...
  • parayla aldığı tv platformunda zorla reklam izlettirilen kitle gelmiş burda haber olarak sunulan yazıyı tıklamış açmış altına zahmet buyurup bıktık tesladan yazmış. cidden zeka testi yapıp öyle üye yapmak lazım siteye.

• Teknoloji sitesinde teknoloji haberi. Ne var bunda? Başlığı okuyun Tesla ve Elon Musk yazısını görünce tıklamayın. Kimse zorla fareye tıklattırmıyor. Haber değeri taşıması için illa da Elon Musk'ın memelerinin mi görünmesi lazım?

• 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    her konuda aynı şeyi yapıyorlar ayıp denen birşey var hepimiz twitter kullanmıyoruz burası bir forum bu tip haberler gayet normal siz neden furkanı eleştirdiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kendindenvazgeçenadam K kullanıcısına yanıt
    Furkanı eleştirmedım ınsanların yorumuna karışmasın dedım. Sen neden benı eleştırdın ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.