Şimdi Ara

Elo yükseltmek için hero? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
1.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Lee sin jungle yaptım, 1 maçta 2 baron steal ile çevirdim oyunu gerçekten jungler taşıyor oyunu bi bakıma. Attığı ganklar, çaldığı bosslar vs. çeviriyor oyunu. Lee sin'le devam sanırım
  • Renekton'la taşıyorum genelde 8)
  • Bu aralar rumble'a sardım üç gün önce üstüste 10 win aldım kendisiyle sonra bırakamadım 50 maç falan yaptım %70 civarı win rate var.Solo topta meleelerin belalısı ama çok iyi harrass yapman lazım.Minionlardan çok karşındakini taciz ediceksin minionlar da sana kalıcak zaten Tek kötü yanı pushlaması gerektiği için fazla gank yiyebiliyor.
    Sen yine de en iyi oynadığın heroları seçmeye çalış hero seçim ekranı geldiği gibi hi , im blablabla top,mid yaz direkt o bölge sana kalır zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: erayyirik

quote:

Orijinalden alıntı: Abyss

O değil de ranked da kazanınca çok az elo veriyo 12 elo ne abi ya?Kimin karnı doyar 12 elo ile.

100 verse şansa 5 oyun kazandığında arka arkaya 500 elo yükselirsin , mantıklı olur mu sence ?

Yeni gördüm bu arada bu mesajı herneyse geçende 2 maç ardarda 8 elo verdi.Fazla bişey de vermiyor ki.Hani 25-30 olur ama 8 elo ne ya :(88
  • elo yükseltmek icin en iyi herolar shaco lee sin gibi hızlı gank atabilcek herolar shaco büyük ihtimalle low elo da banlanmıyodur. karsıda iki üc kez ölünce trollemeye baslıycak oyuncular oldugunu düsünürsen bi koridora iki üc kez gank atsan afk kalır takımını flamelemeye baslar .
  • Oyun takım oyunu olduğundan sabaha kadar tek başına kas.Karşı takımın tek focusuna bakar.O yüzden belli bir champ. bu işi bitir denemez.Takımında güzel pick olur ise ve takımında da çok değil orta zekalı insanlar olursa herşey istediğin gibi gider biraz şans lazım.Mesela bende hiç olmaz genelde oynadığım 5 ranked game de 3 ünde 0/15 troll cıkar bir tane bende.
  • Solo top ta Jarvan IV , Irelia , Nasus kesinlikle çok sağlamlar .
    Ad olarak Riven low elolarda iş yapar.

Bir dakika Riven her zaman iş yapar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IIIKurtIII

ap seviyorsan mide git yardır oynayabiliyorsan sonra da karşındaki yokken git gank at aşağı yukarı hem sizin takımdakilerin biraz da olsa feedlemesi kesilir hem hepiniz feedlenirsiniz.Solo top kinki irelia kim ki renekton nasus gp(runeli) wu falan varken.Harrasda ağzına veriyorlar irelianın.

Yeni masterylerle İrelia'nın late gamede hepsinden etkili olduğu fikrindeyim.(Off-tank op)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ss4Gogeta

Malesef ad carry olarak tristana, cait ve master yi var sadece onları da kullanamıyorum hiç alışkın olmadığımdan. Low elo'da iş yapabilecek champ yok mudur yani? Böyle bi sınırlandırma yapılamıyor mu?

Master Yi'ye ad carry dediğine göre oyunu daha tam olarak bilmiyorsun. Bundan dolayı oyunu tam olarak öğrenene kadar, ranked girmeyi bırak. Sen de rahat et biz de rahat edelim, senin gibi oyunu bilmeyen nooblar gelince takıma ve bunlar birden fazlaysa taşıyamıyoruz. Hiç değilse sen girme, bir tane noob eksilsin ranked gameden.
  • Bu tür konular daha ne kadar açılacak merak ediyorum. En iyi şampiyon hangisi? En çok kimle penta yapabilirim? şimdide Elo yükseltmek için hangi şampiyonu alayım?

Dostlar bu oyun takım oyunudur yalnız başınıza ne kadar iyi olursanız olun takımınızda yolunda gitmeyen birşeyler varsa tek başınıza çok zor çevirirsiniz oyunu heleki Ranked oyunlarda.

Elo nasıl yükseltirsin kendine bir takım bulursun muhabbeti güzel oyunculuğuna güvendiğin sonrasında görev paylaşımı yaparsınız(tank-carry-jungler vs) takım olarak 3-5 maç normal oyun atarsınız birbirinize ısınırsınız oyun stiliniz gelişir sonrasında açarsınız skype'ı - teamspeak'i sesli olarak çok daha koordineli bir şekilde oynayıp aranızda feeder'da yoksa herkes üstüne düşen vazifeyi yapıyorsa kaybetme gibi bir lüksünüz olamaz zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drake_

quote:

Orijinalden alıntı: Ss4Gogeta

Malesef ad carry olarak tristana, cait ve master yi var sadece onları da kullanamıyorum hiç alışkın olmadığımdan. Low elo'da iş yapabilecek champ yok mudur yani? Böyle bi sınırlandırma yapılamıyor mu?

Master Yi'ye ad carry dediğine göre oyunu daha tam olarak bilmiyorsun. Bundan dolayı oyunu tam olarak öğrenene kadar, ranked girmeyi bırak. Sen de rahat et biz de rahat edelim, senin gibi oyunu bilmeyen nooblar gelince takıma ve bunlar birden fazlaysa taşıyamıyoruz. Hiç değilse sen girme, bir tane noob eksilsin ranked gameden.

Evet ben ne yapmışım öyle

• quote:

Orijinalden alıntı: MangekyouSharingan

Solo top irelia ile %80 ratio var hiçbir champ yok irelia'yı alabilecek.Nasus zart zurt hepsini harcıyor.

Rumble harcıyor irelia'yı
  • oynarken en zevk aldığın heroyu oyna olay bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: killernna

oynarken en zevk aldığın heroyu oyna olay bu.

Aslında en doğrusu bu kim takar eloyu..Her heroyla zevk alıorm diyosan oyunları genellikle SoloTop ve Ad Carry taşıyor :) He birde çok iyi jungler oynarsan sen değil onlar seni taşır
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.