Şimdi Ara

ELMA YANIP SÖNÜYOR ÇOK ACİL

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5
Cevap
0
Favori
206
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    165 Mesaj
    Arkadaşlar iyi akşamlar.İphone x cihazım kapanmış açmaya çalıştım açılmadı şarja taktığım zaman apple logosu 3 sn arayla yanıp sönüyor kabloyu çekince direk kapanıyor.Ses ve power tusuna uzun basınca itunes ekranı geliyor fakat aynı işlemi bilgisayarın usb girişinden yapınca ekrana görüntü gelmiyor.Sebebi ne olabilir nasıl çözerim.Teşekkür ederim

|
    |
    Hızlıca ses açma, ses kapama düğmelerine basıp ardından hemen power tuşuna basılı tutup denediniz mi? Eğer bununla da olmuyorsa reiboot programını bi araştırıp onunla moddan çıkarmayı deneyebilirsin, bu da işe yaramazsa dfu modda temiz kurulum deneyebilirsin. Biraz araştırdım bu sorunu, yazılım kaynaklı değilse batarya veya anakarttan kaynaklanıyormuş.

Steam: Raydric | Origin: Raydr1c | Uplay: Raydr1c | R* Social Club: Raydr1c

MSI Z87-G45 GAMING | MSI GTX770 Twin Frozr 2GB 256Bit | Intel Core i5 4670K | GSKILL 8GB (2x4GB) RipjawsX DDR3 1600MHz | ASUS DRW-24F1ST 24X ± | WD 3.5" 1TB Caviar Blue SATA3.0 7200Rpm | Samsung 850 Evo 250GB | SanDisk Extreme 3.0 64GB [Newest Version] | Xbox 360 Gamepad for PC | Creative Sound Blaster Z PCIe | Xigmatek Assasin Black Edition | ASUS 23.6" VN247H | Razer Deathadder Chroma | Cooler Master | Swift-RX Large | Razer Blackwidow Ultimate 2014 | SteelSeries Arctis3 | Razer Hammerhead Pro
  • Teğmen
    165 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Raydr1c

Hızlıca ses açma, ses kapama düğmelerine basıp ardından hemen power tuşuna basılı tutup denediniz mi? Eğer bununla da olmuyorsa reiboot programını bi araştırıp onunla moddan çıkarmayı deneyebilirsin, bu da işe yaramazsa dfu modda temiz kurulum deneyebilirsin. Biraz araştırdım bu sorunu, yazılım kaynaklı değilse batarya veya anakarttan kaynaklanıyormuş.
    denedim tepkime vermiyor.şarjdan çekince direk kesiliyor bilgisayara bağladıgımda telefonda tepkime yok itunes telefonu görmüyor.reiboot araştırayım bide

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

itunes ekrani gorunurken bilgisayara bagla. sonra itunes icerisinden geri yukle.
    |
    |
    Mr.Bean34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
192.168.1.1
Media Sözlük
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.