Şimdi Ara

Elma (!) Türkiye yi Uluslararası Garanti Kapsamından Çıkarması (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
2
Favori
4.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
    tatil yada iş için gelindiğinde 4 ay süren var. 4 aydan daha az kalınacaksa kayıt gerekmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: raulforever

tatil yada iş için gelindiğinde 4 ay süren var. 4 aydan daha az kalınacaksa kayıt gerekmiyor.

Bunu biliyorum; ben, telefon arızalandığında ne olacak diyorum sanırım anlatamadım!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TR_001

quote:

Bunu biliyorum; ben, telefon arızalandığında ne olacak diyorum sanırım anlatamadım!

evet önceki mesajında herhangi bir süreden bahsetmediğin için, bildiğini pek anlatamamışsın!
  • quote:

quote:

quote:

evet önceki mesajında herhangi bir süreden bahsetmediğin için, bildiğini pek anlatamamışsın!

Telefonlara kayıtlı olmak kaydıyla hizmet verildiği yazıldıktan sonra ben de yazmışım ki;

""....uluslararası garanti için telefonumuzu kaydettirmemiz şartı da başlı başına bir gerilik. Yabancı ülkede ikamet eden kullanıcılar tatil yada iş maksadıyla geldiklerinde neden telefonlarını kaydettirsinler ki!!! ""

Buradan telefon arızalandığında alacağımız hizmeti belirttiğimi anlatamadıysam, karşındakinin anlayışıyla ilgili bir problem vardır derim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Telefonlara kayıtlı olmak kaydıyla hizmet verildiği yazıldıktan sonra ben de yazmışım ki;

""....uluslararası garanti için telefonumuzu kaydettirmemiz şartı da başlı başına bir gerilik. Yabancı ülkede ikamet eden kullanıcılar tatil yada iş maksadıyla geldiklerinde neden telefonlarını kaydettirsinler ki!!! ""

Buradan telefon arızalandığında alacağımız hizmeti belirttiğimi anlatamadıysam, karşındakinin anlayışıyla ilgili bir problem vardır derim.

yine herhangi bir süreden bahsetmemişsin. zaman kaybısın.by

• raulforever kullanıcısına yanıt
    Hocam siz arkadaşın söylediğini anlamamışsınız. Bir daha okuyun en iyisi. Telefonu kaydettirmeden garanti hizmeti alınamamasını saçma bulduğunu söylüyor. Sadece Türkiye'ye tatil veya iş için gelen yabancı ya da gurbetçiler, Apple'ın garanti hizmetinden faydalanamıyorlar. Bunun için kayıt yaptırmaları gerekiyor. Telefonu kullanmak için değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vatov

Hocam siz arkadaşın söylediğini anlamamışsınız. Bir daha okuyun en iyisi. Telefonu kaydettirmeden garanti hizmeti alınamamasını saçma bulduğunu söylüyor. Sadece Türkiye'ye tatil veya iş için gelen yabancı ya da gurbetçiler, Apple'ın garanti hizmetinden faydalanamıyorlar. Bunun için kayıt yaptırmaları gerekiyor. Telefonu kullanmak için değil.

hocam arkadaşınsa selam söyle değilse boşver ama, gayet normal yazdığım bir yoruma sonunda ünlemle cevap veriyorsa bunun içinde mesaj olduğunu anlamak zor değil. benim takıldığım nokta da bu tavrı yüzden. ukalalığın lüzumu yok, burada herkes her şeyi bilemez. her neyse..
  • Arkadaşlar dün zorlu center apple gittim yurtdışı iphone 7 128 gb cihazımda arka kamerasında toz vardı neyse sıraya girdik sıra bana geldi servisteki arkadaş geldi e devletten baktı cihaz kayıtlı ama ithalat olarak değil de yolcuyla birlikte getirildiği için teknik destek veremiyorlarmış ancak beşiktaşta bulunan kvk ya götürebilirsiniz dedi orda yardımcı olurlar dedi içindeki tozuda temizleyebilirler yada cihazıda değiştirebilirler dedi bilginiz olsun eğer cihazınız ithalat yoluyla getirildiyse cihaz apple de garanti kapsamında yok değilse kvk beşiktaşta garanti geçerliymiş hiç garanti olmamasından iyidir dimi ama vaktim olmadığı içinde beşiktaşa gidemedim.Gidersem sizleri bilgilendiririm.
  • applein tr magaza karini artirmakta olabilir yada vergiden vestelnden dolayida
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.