Şimdi Ara

Ellesse güneş gözlüğü (erkek) Polarize Cam (videolu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
2
Favori
1.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 Ellesse güneş gözlüğü (erkek) Polarize Cam (videolu)
    Fiyat : 150 TL

Polarize camdır. Video da görebilirsiniz. İnce ve küçük camlıdır. 2 parmak genişliğinde camları.

Sadece sağ taraftaki plastik sap ve metal sap kısmının birleştiği yerde ufak bir aşınma vardır. Çok belli değil resmi yaklaştırınca görebilirsiniz ancak. Birde sol camın sol en üst kısmında bir leke var ancak rahatsız etmiyor. Videoda görebilirsiniz. Bu lekeyi silerek çıkaramadım fazla kurcalamadım cama zarar veririm diye.

Gözlüğü seneler önce aldım ancak daha sonra aldığım gözlüğü kullandım hep. Bu yüzden fazla kullanılmadı bu gözlük kenarda duruyordu.
    Ellesse nin en iyi olduğu zamanında almıştım. Artık fazla gözlük çıkarmıyor sanırım bu marka. Eskisi gibi değil.

Kılıf olarak Quattro marka kılıf var. Ellesse yok. Takıntısı olanlara duyurulur Benim için önemli olan gözlüktür kılıf değil.

Şuan bu modelin sıfırının fiyatını bilmiyorum ve bulamadım bu modeli.

Bu modele yakın 2 tane Ellesse buldum. AYNI MODEL DEĞİL benzeridir.

Bunların fiyatlarına göre bir fiyat belirledim.

https://www.modamot.com/tr/gunes-gozlukleri/456-ellesse-sport-model-siyah-camli-parlak-metal-cerceveli-gunes-gozlugu.html?search_query=ellesse+gozluk&results=132

https://urun.n11.com/erkek-gunes-gozlugu/ellesse-sport-model-metal-cerceveli-vidali-gunes-gozlugu-P236722257

Ellesse güneş gözlüğü (erkek) Polarize Cam (videolu)Ellesse güneş gözlüğü (erkek) Polarize Cam (videolu)Ellesse güneş gözlüğü (erkek) Polarize Cam (videolu)Ellesse güneş gözlüğü (erkek) Polarize Cam (videolu)Ellesse güneş gözlüğü (erkek) Polarize Cam (videolu)

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.