Şimdi Ara

ellerimi çıtlatmadan duramıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 3. senem ve artık bıktım hani masa başına geliyorum başlatıyorum ellerimi çıtlatmaya duramıyorum bunu yazarken bile, 15 dakika çıtlattıktan sonra başlıyor ellerim titremeye kalem tutamamaya sonra kalem tutamayınca ne oluyor ders çalışamıyorum 1 saat sonra zaten pert youtubede takılıyorum günüm böyle bitiyor ne yapmamı önerirsiniz şu el çıtlatmasını bırakmam için (3 aydır her gün böyle bahane arama demeyin lütfen

• bunu okurken çıtlatasım geldi
  • ımmmmhhh katır kutur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hocam durduramıyorum kendimi psikolojim bozuldu fizyoterapiste gidiyorum başta şöyle başladı elime kalem tutamama hissi geldi sonra baya devam etti sonra düzelmeye başladı sonra ben düzelirken ama çıtlatınca rahatlıyor diyerekten abanmaya başladım 15 -20 dk sonra daha kötü oldu şimdi o çıtlatma o başladığım zamandan beri durduramıyorum
  • up acil
  • yardım edin be
  • sesi canlandı kulağımda off nefret ederdim bunu yapanlardan acil çözüm bulun hocam
  • Kütüphaneye git hocam ben ses çıkaranlara ölümcül bakışımı atıyorum sana da biri atar o bakışlardan çekinir ve yapmazsın dersine de devam edersin böylece

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fizyoterapiste değil, psikiyatriste gitmelisin. Yanlış anlama, (halkın çoğunluğunun kabul gördüğü gibi) sana hakaret etmiyorum psikiyatriste git diyerek. Takıntılardan kurtulmak kolay değildir.

• Hocam iradeyle alakalı bir şey diyemiyorum valla. Bende de dudakları ve tırnakları kemirme takıntısı vardı yıllar sürdü bırakmam. İradeli olursan kısa sürede bırakırsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fizyoterapinin konuyla ilgisi yok bu bir obsesif takıntı haline gelmiş gibi gözüküyor. Çevrenizden yardım alın ve psikiyatri kliniğine başvurun.

• 10 parmağı geriye bastırarak kütlettikten sonra bide parmağımı kıvırarak 8 defa da öyle kütletiyorum, yapmayınca da sanki elimde bir ağırlık varmış gibime geliyor ve yaptıktan sonra bi rahatlama geliyor.

• Yine sen iyisin hocam Ben on parmagimi ayri ayri citlattiktan sonra bileklerimi citlatiyorum sonra o yetmiyor bilegin uzerindeki cikinti kemik var ya orayi ovalayip bastiriyorum. Cikan ses harika ama. Sonra kolumu da citlattiktan sonra belli bi sure citlatmadan idare edebiliyorum

FaNtEzİ StYlE

• Bende de elimi saçıma atma sorunu var. 6. Sınftan beri 7 yıl olmuş hiç geçmedi.Ders çalışırken sürekli elim kafamda. Saçlarım da sert yağlı böyle olunca daha çok yağlanıyor.Ama durduramıyorum da. Bir ara bere takıyordum onu da bıraktım. Size de tavsiyem bir elinizi bağlayın.Steçle mi bezle mi iple mi bilmem ama sol eli bağlayın derim.

• gözlerimi kısarak okudum...

• Darkseid09 kullanıcısına yanıt
    hocam sorun şu ki yazı yazdığım elimde sorun ve onu da bağlayamam ama bazen parmaklarımı bağlıyorum ama nafile
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.