Şimdi Ara

ellerim terliyo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar benim ellerim acayip biçimde terliyor.ama bilgisayar oynarken filan deil yani habire.ama yağlanma yok ellerimde.durduk yere su gibi terliyo ellerim.ne yapabilirim???bu arada herkes sağlık sorunları hakkında topic açmaya başladı son günlerde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kingphin -- 4 Ağustos 2005, 14:35:48 >

• eldiven giy baktın sorun cözülmüyor
    kes at
  • adam gibi cevap yazsana ; bilmiyosan yazma.bana ilaç ve ya çözüm önerisi verebilecek yok mu?
  • böbreklerinde sorun olabilir benim bi arkadaşımın elleriterliyodu böbreklerindenmiş inşallah değildir ama bi doktora görünsen iyi olur
  • geleni böyle azarlarsan kimse gelmez bidaha
    hem bu konu dışında adam gibi mesaj aramak pek mantıklı değil
    yalunuz aynı sorun bendede vardı ben bilgisayar başında fazla durmaya bağlıyorum
    daha önceden yoktu fekat sorun kendilinden kayboldu
    hormonal bişey yani
  • Benimde ellerim ve ayaklarım terliyor.Ama sadece yaz aylarında.GErçekten sıcak çünkü.BEn zaten aşırı terlerim.Aşırı diilde.Sıcağa tepki veriyor vücudum.

bu arada hayal prensess.galiba fake diilsin.Buraya yazdığına göre.Fake olan hemen değiştirmişti adını.Neyse hoşgeldin.
  • ya bi arkadaşımda vardı çocuk elini yumruk yaptığında elinden ter damlaları düşüyodu peşpeşe

doktor falan gitmiş manyak doktor koltuk altından iğne yapmaya kalkmış çocuk kaçmış tabi

kesin çözümü vardır cildiyeye filan git onlar çözüm bullur kolunu kaldır derlerse kaç
  • iyosteferez (yanlış yazmış olabilirim) diye bir cihaz var. araştır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kingphin

arkadaslar benim ellerim acayip biçimde terliyor.ama bilgisayar oynarken filan deil yani habire.ama yağlanma yok ellerimde.durduk yere su gibi terliyo ellerim.ne yapabilirim???bu arada herkes sağlık sorunları hakkında topic açmaya başladı son günlerde

kışın da terliyorsa aynı hastalığı çekiyoruz...
  • arkadasım benim de böyle bi sorunum var.Eger tiroid hormonların aşırı çalışıyorsa ki bu sadece el terlemesiyle anlaşılmaz,bunun içn farklı bir tedavi gerekir ama bana terkur,kursept ilaçlarını verdiler bir dene.bendepek etkimedi kesin çözüm için botox dedler 6 ay kadar etkiliymiş.devlet karşılıyor botoxu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: KingArthas

quote:

arkadaslar benim ellerim acayip biçimde terliyor.ama bilgisayar oynarken filan deil yani habire.ama yağlanma yok ellerimde.durduk yere su gibi terliyo ellerim.ne yapabilirim???bu arada herkes sağlık sorunları hakkında topic açmaya başladı son günlerde

kışın da terliyorsa aynı hastalığı çekiyoruz...

ya ne diyosun ya her zaman yaz kıs yılda 8766 saat aynı sey hem el hemde ayak.varya akıyo resmen cesme gibi.hem neymiş hastalık

• ben de bilmiyorum bu ter yüzünden yazın bile çorap giyiyorum.çok gıcık bişey.çünkü ter en omadık zamanlarda oluşuyor.
    mesela kitap alırsın eline okumaya başlarsın birden boşalır evinde bilgisyar kullanırsın sağlam durur başkasının mouse unu eline alınca ıpıslak eder
    kaç defa rezil oldum böyle.millet elimi sıkmak için uzatıyor geri çeviremiyorsun da
  • 6 ay sonra ne oluyo peki.yine mi ellerin terliyo
  • evet ya aynı sorun var ikimizdede ne yapcaz.doktora gittin mi hiç.gittiysen ne dedi
  • Ya beyler benim elim kış yaz farketmez kalemi aldığımda terlemeye başlar gene mouse da da aynı şey
    Elime bişey aldğımda terlemeye başlıo mevsimi sıcak soğuk pek farketmio.
  • quote:

benimde ellerım terlıyo.sınav zamnı daha da artıyor .doktara gıttım ilerde gecer dedi cok rahatsızsan her ay koltuk altından iğne yapıcaksın 1 sene böyle olucak dedı korktum yapmadım

• ya koltuk altı ile ne alakası var elin.damardan alsak olmazmı

arkadaslar herkeste aynı sorun var anlasılan ben bunu arastırcam.doktora filan gitcem kolay yolunu arıcam.kendimi el ve ayak terlemelerine adıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kingphin -- 4 Ağustos 2005, 16:10:03 >
  • hayır hiç gitmedim ben kendimi bildim bileli bu hastalık var böbreklerimde bir sorun olduğunu zannetmiyorum üroloğa gitmiştim olsaydı söylerdi.cidden kötü bir durum ama
    düşünsene kızın elini tutamıyorsun
    ayaklar için çorap çözüm ama onda da bir iki koşup zıplayınca hemen su gibi oluyor.özellikle yazın
    ellerimle ayaklarım dışında hiçbir yerim aşırı terlemiyor.herşey normal.
  • quote:

ya koltuk altı ile ne alakası var elin.damardan alsak olmazmı

yok koltuk altında olucak

hıc unutmam yaşlı bı teyze "evlenınce gecer " demişti
  • quote:

ya koltuk altı ile ne alakası var elin.damardan alsak olmazmı

arkadaslar herkeste aynı sorun var anlasılan ben bunu arastırcam.doktora filan gitcem kolay yolunu arıcam.kendimi el ve ayak terlemelerine adıyorum

noldu lan cemal damaramı baglanıyon
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.