Şimdi Ara

Elite: Dangerous (2015) [ANA KONU] (65. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.719
Cevap
38
Favori
74.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: deluxx

Anaconda ile meta alloy ( uzaylı parçası) getirmiştim. Tekrar getirmem gerekiyormu
    Farseerı açtıysan gerek yok daha.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elan Morin Tedronai kullanıcısına yanıt
    Tamamdır, bu güzel oldu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bir yıl önce 3 ay fln gibi kısa bir sürede büyük gemileri yapıp bırakmıştım. Savaş olayını bile tam çözememiştim ama etrafta bu oyunu oynayan sadece 2-3 kişi olduğundan sıkılmıştım. Steamden bu gezegene inmesiz, normal hesabı almıştım. Nedir arkadaşlar son durum, oyuna bir tat gelmişmi yada bu oyunu birlikte takım olarak oynayan ts'ci arkadaşlar varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaferhoca -- 17 Ocak 2019; 11:12:10 >
  • Şimdi siz corvetleri çıkarınca dayanamadım açtım oyunu corvetimi almaya gidicem. umarım tuş atamaları yine gitmemiştir 2 defa yapmak zorunda kaldım o kadar tuşu

edit: şimdi neden girip corveti almadığımı hatırladım. fsd ve sensorler condada, beamlerden biri ve shield boosterlar fdl de takılı, bende 1 kly uzakta dbx teyim. rahat iki saat modul toplamam lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.Savas -- 17 Ocak 2019; 19:7:58 >
  • M.Savas M kullanıcısına yanıt

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Evet ne zamandır girip bir iki piuv piuvv yapayım dedim serverlara update yapacaklarmış, çok güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.Savas

Şimdi siz corvetleri çıkarınca dayanamadım açtım oyunu corvetimi almaya gidicem. umarım tuş atamaları yine gitmemiştir 2 defa yapmak zorunda kaldım o kadar tuşu

edit: şimdi neden girip corveti almadığımı hatırladım. fsd ve sensorler condada, beamlerden biri ve shield boosterlar fdl de takılı, bende 1 kly uzakta dbx teyim. rahat iki saat modul toplamam lazım
    Jameson memoriala kamp kurdum ben. Modül, gemi arama derdine son.

Engineered modüllerse yapacak bir şey yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elan Morin Tedronai -- 18 Ocak 2019; 21:3:37 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Kaç aydır oynamadım bu oyunu. Benim olayım keşif aga. Omisis ismini Sagittarius A - Colonia arasında sıkça görebilirsiniz.
  • Elan Morin Tedronai kullanıcısına yanıt
    Evet hocam modlu modüller hepsi, g5 materyal kalmadı bende neredeyse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.Savas -- 19 Ocak 2019; 14:53:31 >
  • Keşfe çıkıyorum. Bir hevesle yola koyuluyoruz bakalım umarım 40 jump atıp sıkılmam . Colonia-SagA tarafına değil de coalsack'ten galaksinin "üst" tarafına gideceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elan Morin Tedronai -- 19 Ocak 2019; 18:59:24 >
  • Exploration farklı bir dünyaymış.

• quote:

Orijinalden alıntı: Omisis046

Kaç aydır oynamadım bu oyunu. Benim olayım keşif aga. Omisis ismini Sagittarius A - Colonia arasında sıkça görebilirsiniz.
    6k sonra Colonia'dayım bakacam doğrumu söylüyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: eminmetehan

Taa geçen nisandan beridir elimi sürmdim oyuna. Gemiyi jacques istasyonuna koymuştum. Oyuna baya bir ara verdim, haberlere bile bakmadım. Daha satmadığım keşifler de gemide kalmıştı. Niye böyle yaptım bilmiyorum.

Jacques hareket edecekti etti mi acaba? Bir anda kendimi galaksinin öbür ucunda bulabilirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Omisis046

quote:

Taa geçen nisandan beridir elimi sürmdim oyuna. Gemiyi jacques istasyonuna koymuştum. Oyuna baya bir ara verdim, haberlere bile bakmadım. Daha satmadığım keşifler de gemide kalmıştı. Niye böyle yaptım bilmiyorum.

Jacques hareket edecekti etti mi acaba? Bir anda kendimi galaksinin öbür ucunda bulabilirim.

Alıntıları Göster
    Ben yeni oyuncuyum hocam, ilk defa görecem Colonia'yı

Eskilerin dediğine göre oyun çok değişmiş güzelleşmiş. Diğer uzay simlerin çoğunu oynamış biri olarak bende bir hayli beğendim hatta oynadıklarım içinde en iyisi diyebilirim özellikle bu keşif işi gerçekten bir başka! Sende bir şans daha ver derim ama keşke verileri satsaymışsın hocam benim bildiğim ilk sen keşfetsen de bir başkası senden önce satarsa o alıyor ilk keşfetmeyi, sırf bu yüzden ilk fırsatta satıyorum

• Cat's paw yakınlarında takılan varsa yazsın

• quote:

Ben yeni oyuncuyum hocam, ilk defa görecem Colonia'yı

Eskilerin dediğine göre oyun çok değişmiş güzelleşmiş. Diğer uzay simlerin çoğunu oynamış biri olarak bende bir hayli beğendim hatta oynadıklarım içinde en iyisi diyebilirim özellikle bu keşif işi gerçekten bir başka! Sende bir şans daha ver derim ama keşke verileri satsaymışsın hocam benim bildiğim ilk sen keşfetsen de bir başkası senden önce satarsa o alıyor ilk keşfetmeyi, sırf bu yüzden ilk fırsatta satıyorum

Alıntıları Göster
    Hocam nasıl gidiyor etkinlik? Bir çayını içmeye gelirim belki. Neredesiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Fulton

Hocam nasıl gidiyor etkinlik? Bir çayını içmeye gelirim belki. Neredesiniz?

Alıntıları Göster
    Hocam grubu bıraktım ben, onlar hala Omega Sector VE-Q b5-15'teler. Galaksinin merkezine yapılacak istasyon için maden toplama görevi vardı ama bu grup görevini 1 hafta daha uzattılar keşfemi geldik maden toplayamayamı belli değil bende bastım Colonia'ya geldim. Grup ilerde buraya galaksinin merkezine gelecek ama bir kaç hafta sürer herhalde bu sırada buradaki mühendisleri açarım para kasarım falan. Omega Sector VE-Q b5-15'te öyle şahane ortam yoktu çünkü hem madencilikten başka sektörde yapacak iş yok hemde gankçılar hücum etmiş open-pg falan açarsan yakalayıp indiriyorlar (Sektör çok kalabalık olursa pg-open buglanıyormuş pgde olsan bile opendaki oyuncularla karşılaşabiliyormuşsun) yani keşif görevinin oturması biraz zaman alacak gibi.

20k ışık yılı mesafede Colonia 120 sıçramada falan geldim, her sektörü taradım eğer earthlike, water yada ammonia gezegeni bulursam haritalandırdım en çok bunlar para veriyormuş bir gezegenden 3-4 milyon aldığım oldu. Toplam 70 milyon aldım, bir 100 milyon daha kasarsam elite olurum herhalde. Herkes gelsin, Colonia'yı falan en azından bir kere görmek lazım

@Omisis046

Hocam Dove Enigma'dan bahsediyorsun galiba Colonia sektördeki mega gemi hala burada

• quote:

Hocam grubu bıraktım ben, onlar hala Omega Sector VE-Q b5-15'teler. Galaksinin merkezine yapılacak istasyon için maden toplama görevi vardı ama bu grup görevini 1 hafta daha uzattılar keşfemi geldik maden toplayamayamı belli değil bende bastım Colonia'ya geldim. Grup ilerde buraya galaksinin merkezine gelecek ama bir kaç hafta sürer herhalde bu sırada buradaki mühendisleri açarım para kasarım falan. Omega Sector VE-Q b5-15'te öyle şahane ortam yoktu çünkü hem madencilikten başka sektörde yapacak iş yok hemde gankçılar hücum etmiş open-pg falan açarsan yakalayıp indiriyorlar (Sektör çok kalabalık olursa pg-open buglanıyormuş pgde olsan bile opendaki oyuncularla karşılaşabiliyormuşsun) yani keşif görevinin oturması biraz zaman alacak gibi.

20k ışık yılı mesafede Colonia 120 sıçramada falan geldim, her sektörü taradım eğer earthlike, water yada ammonia gezegeni bulursam haritalandırdım en çok bunlar para veriyormuş bir gezegenden 3-4 milyon aldığım oldu. Toplam 70 milyon aldım, bir 100 milyon daha kasarsam elite olurum herhalde. Herkes gelsin, Colonia'yı falan en azından bir kere görmek lazım

@Omisis046

Hocam Dove Enigma'dan bahsediyorsun galiba Colonia sektördeki mega gemi hala burada

Alıntıları Göster
    Bu hocam:
    https://eddb.io/station/42041

Oraya da indim, evn sevdiğim istasyonlardan biridir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omisis046 -- 21 Ocak 2019; 11:36:28 >

• Cat's paw'dan döndüm. Guardian teknolojisi ve mat kasıp formidine rift tarafına gitmeyi düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Elan Morin Tedronai

Cat's paw'dan döndüm. Guardian teknolojisi ve mat kasıp formidine rift tarafına gitmeyi düşünüyorum.
    Hocam high gradeleri tekrar tekrar toplama işini nerflemişler artık oyundan çıksanda tekrar gelmiyorlarmış, keşke biraz daha toplasaydım ne çabuk nerflediler ya

@Omisis046

Aynen hocam benimde favori istayonlarımdan hiçliğin ortasında Colonia'daki istasyonlara ulaşınca insanın gözleri yaşarıyor
  • 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.