Şimdi Ara

Elite: Dangerous (2015) [ANA KONU] (54. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.719
Cevap
38
Favori
74.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunun zayıf tarafına hoş geldin Evreni bu kadar büyük yaparken oynayacak oyuncu sayısını hiç düşünmemişler. Sanki tüm dünya sırada ED oynamayı bekliyormuş gibi gereksiz büyüklükte yapmışlar. Sonuç olarak da çok popüler olan yerler dışında hemen hemen hiç kimseyi göremiyorsun.
  • speedser1 kullanıcısına yanıt
    Hocam ortak görevden kastım mesela open Play’de ve solo Play’de passanger hangisi iyi fiyat veriyorsa ordan görev alıyordum şimdi de kendi grup kurdum ordan da görevlere bakıyorum solo ve opendean daha iyisi kendi grubundan görev alacağım ortak yapılacak bir görev yok sadece wandetlanmış gemilere ortak saldırabiliriz benim bildiğim ortak görev bu başka varsa tecrübeli arkadaşlar açıklar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam yardımcı siteler var genelde yoğunluk nerde ise orayı gösteriyor sende o bölgeye zıplıyorsun

• şimdi şöyleki evet sistem çok fakat aktif yaşam belli bir bölgede yoğunlaşmış bizim gerçek yıldız sistemimiz olan SOL ün çevresinde belli bir menzile kadar kolonileştirilmiş oyunda yani istasyonlar vs. o milyonlarca sistem arasında çok küçük bir alanda. geri kalan bölge keşif için kullanılıyor ve henüz yüzde 1.bilmem kaçına gidilmiş yani o büyük alanın hepsi aktif kullanılmıyor. hatta eğer community goal leri kovalıyorsan sürekli gerçek insanlarla içiçe bir oyun deneyimi yaşayabilirsin open play de. grup kurma mevzusuda çok önemli bişey değil yalnızca grupdakiler birbirini görebiliyor yani soloda teksin openda herkes var private grupdada grup üyeleri var serverda gibi düşün.
  • brokenwings kullanıcısına yanıt
    aktif oynuyorsun sanırım müsait olduğunda discord gelip bana ulaşırsan sorularını daha kolay cevaplarım.

https://discordapp.com/invite/0qSRqSVDnUEns0dG
  • ya arkadaşlar ben oyunu silcem çok sıkıldım mühendislerle ugrasayım dedim 500 ton maden istedi ugraşması çok sıkıcı, beraber birşeyler yapacak birileride yok
  • Bu oyun icin psvr patch gelecek mi arkadaslar

• Failed to perform transcation" hatası alıyorum. 40 m üzeri görevlerde bu oluyor.

Anladığım kadarıyla yeni patch ile belirli seviyeyi geçen görevleri alamıyorsunuz.
  • Engineer güncellemesi nezaman gelecek bilgisi olan var mı?
  • Hatta kullanıcısına yanıt
    1 yıl önce geldi başkan fixleri kastediyorsan sürekli değiştirebiliyorlar net bi tarih yok yeni major update için 2018 ilk çeyrek dediler sadece
  • Oyun %75 indirime girmiş. Satın aldım bakalım nasılmış.
  • Keşfetme merakım baya bir fazla da İlla horizon paketinide alayım mı arkadaşlar. Yoksa ana oyunda gelişip sonra mı alayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andelip -- 24 Aralık 2017; 21:36:2 >
  • andelip kullanıcısına yanıt
    hazır indirimdeyken al içerik 2 katına çıkıyor
  • Oyuna bi güncelleme geldi galiba, Beyond Chapter One falan gibi bişey. Ne olduğu hakkında bi fikriniz var mı, akşam sanıyorum tekrar yükleyip başlayacağım.
  • oyun şuan %75 indirimde almayı düşünüyorum fakat bu oyun beni korkutuyor. bu tarz oyunlara oldukça meraklıyım daha önce 30 saat kadar eve online oynadım fakat aşırı karmaşık ve zor geldi ve bıraktım. bu oyunda o kadar zorlar mı merak ediyorum. birde aklımda everspace var o oyun biraz daha arcade ama gönlüm hep elite dangerous'tan yana oldu. tek bir sorum var soloda kastığımız krediyi online a geçince kullanabiliyor muyuz yoksa soloda mı kalıyor ? birde yolculuk ya da diğer aksiyonlarda third person kamera var mı ? googleladım sadece debug kamera gibi bir şeyler gördüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beherit -- 26 Ocak 2018; 23:16:8 >
  • Kredi Solo Online aynı.
    TPS yok
  • Beherit kullanıcısına yanıt
    eve online ile alakası yok bunun çok daha basit. solodaki kayıtlarınla open play aynı bi farkı yok elite de arcade aslında pek bi simulasyon olayı yok third person var senin bulduğun debug kamera eskiden vardı çok daha güzel yeni hali fakat gemi kullanmak için pek uygun değil daha çok fotoğraf ve kısa video kayıtları almak için uygun
  • Şu an indirimdeyken almak lazım aslında. Keyifli bir oyun.
  • aslında bu kadar devasa haritada belli başlı yerler olmalı auction house gibi, bütün kullanıcıların ortak bulunma merkezi gibi. o zaman daha zevkli ve kalabalık bir hal alacaktır oyun. görevlerini yaptıktan sonra herkesin gideceği ortak bir merkez olmasını bekliyorum ama olacak gibi durmuyor. Ayrıca şu atmosferli gezegenleri bekliyorum. İnsan bir gezegene inip kafasını yukarı kaldırdığı zaman gökyüzü görmek istiyor. haricinde oyun hep karanlık çünkü. Bir sure sonra bunalıma sokar bu kadar karanlık ya. hem atmosferli gezegenlere inip çeşitli kazılar veya görevler yapsak çok güzel olmaz mıydı. sırf bu yuzden dandik empriyon galactic survival oynamaktan bıktım. elite dangerous gibi kallavi bir oyunda o özelliklerin olmasını istiyorum. ama bekle bekle gelmiyor bi türlü : ///
  • oyun %75 indirimde 18.75 kuruş...son 1 saat 17 dakika
  • 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.