Şimdi Ara

Elite (2018 - ) | Netflix (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
3
Favori
10.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sonunda belliydi zaten. Umarım 2. sezon ile bitirirler.
  • Fena dizi değil. Dizideki bütün karakterler gri. Herkesin elinde birbiri hakkında bir koz var. Dizi gizemi son bölümüne kadar koruyor. Bu tip şeyleri seviyorsanız diziyi de seversiniz.

Açıkçası son bölüme kadar katilin Polo olduğunu hiç düşünmedim. Dizi öyle bir noktaya geldi ki herkesin Marina'yı öldürmek için bir sebebi vardı. Bende Doğu Ekspresinde Cinayet filminde olduğu gibi bir son bekledim ama Polo'nun olacağını hiç düşünmüyordum. Şaşırtıcı ve güzel oldu.
  • Sezonu bitirdim.

Bence işin için şirketteki gizli bilgilerin saklı olduğu saat girene kadar dizi fena değildi. Öğrencilerin hepsinin belli bir amacı, planı vs. vardı, özellikle bunların üzerinde durulduğu beş bölüm falan gayet iyiydi. Olay saat yüzünden Nano ile Carla’nın babasının pazarlığa giriştiği bölümden sonra klişe bir hal aldı.

Son bölümde katil belli olunca en azından seyirciye gösterdiklerinde çok şaşırmadım, şahsen diziyi izlerken katil kim diye izlemediğinden katili bulmak için özel dikkat vermiyordum. Konudaki tüm yorumları okumadım, ama sanki Samuel yüzünden değil de polis bilerek zengin çocuğunu almamak için suçu Nano’ya attı gibi geldi. Zaten dedektif ile Alvaro göz göze geldiğinde bunu belli ettiler bence. Muhtemelen 2. sezonda Samuel karakteri başrol olacak ve baya bir kabuk değiştirecek, başka bir kimliğe dönecektir, tabi burada olay Christian da bitecektir Christian Samuel’e anlatmazsa ve yardımcı olmazsa Samuel’in işi zor. Ancak her türlü Samuel’in tek başına da olsa abisini kurtarmak için baya bir şey yapacağını düşünüyorum. Kesinlikle bu sezonki gibi silik bir karakter olmayacak bence seneye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maicole -- 22 Ekim 2018; 23:53:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İlk bölüme sadece 15 dakika dayanabildim . Aşırı rezil bir dizi oyunculuk desen yerlerde . Netflix e yakışmayan bir dizi olmuş

• İzlerken en rahatsız olduğum dizilerden birisi.Bu kadar uç seks sahnelerine ne gerek var? Cuckold(bildiğimiz g**atlık) , threesome /triad , biseksüel,eşcinsel seks sahneleri var.Bahsettiğimiz yaş ise 16.Normal aralıkta bir cinsellik olsa bu kadar takılmazdım ama bu kadarına ne gerek vardı? Ayrıca dizi klasik ergen entrikalarından ibaret.Bıraktım yarıda.La casa de papelin oyuncularını toplayıp biraz para kazanalım demişler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-29E8F74FE -- 22 Kasım 2018; 3:20:59 >
  • Diziyi baya beğendim ama saçma bitti bence. Şimdi 2. sezon

Polo'nun öldürdüğünü kanıtlayıp Nano'yu kurtarmakla geçecek ve sanki dizi başlangıcındaki havadan uzaklasacak gibi geliyor bana. Baslangicta biraz daha lise ve ergen hayatini anlatmak hakimdi. Bakalim artık belli de olmaz tabi.

Dizide sürekli yeni olaylarin gerçekleşmesi insanı bağlıyor diziye. Umarim 2. sezonunda da güzel devam eder

• Klişe felan ama baya sürükleyiciydi, iyi dizi bence. Hatta şu ana kadar en çok beğendiğim gençlik dizisi oldu diyebilirim.

• rio ve denver için izlenir. 13 reasons why'ı sevenler mutlaka izlesin.

• müslüman kız büyük ihtimalle aids kaptı, eli yaralıydı ve aids olan diğer kızın kanına temas etti. Olur mu olmaz mı bilmiyorum ama ben öyle tahmin ediyorum.

İsimleri hatırlayamadım kusuruma bakmayın

• quote:

Orijinalden alıntı: -BurakBey

müslüman kız büyük ihtimalle aids kaptı, eli yaralıydı ve aids olan diğer kızın kanına temas etti. Olur mu olmaz mı bilmiyorum ama ben öyle tahmin ediyorum.

İsimleri hatırlayamadım kusuruma bakmayın

Bende öyle düşünmüştüm ama hasta olan kız -bende adını unuttum- sürekli ilaçlarını kullandığı için bulaştırmıyorum demişti. Ama bulaşırsa ironik olabilir. ordanda bi çatışma yaratabilirler diziye.

• Tam izlemeye başlayacağım hakkında kötü yorum görüyorum, izlemiyim diyorum birisi çıkıp izle çok sürükleyici diyor..

En iyisi izleyip karar vermek sanırım

• 2.sezon ne zaman geliyor? 1.sezon dozunda olsa yeter daha iyi olmasına gerek yok.
  • 2.sezon 6 Eylül'de başlıyormuş.

• Intro atla seçeneğine basmayız artık. Rtük yüzünden anca introyu izleriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batman -- 7 Ağustos 2019; 1:42:52 >
  • Ester Exposito'yu komple yok eder Rtük eminim
  • Elite'den yeni görüntüler geldi. Fotoğrafları Spoiler ibaresine aldım.

Elite (2018 - ) | Netflix

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 23 Ağustos 2019; 20:42:39 >

• 2.sezon başlamadan Netflix 3.sezona onay verdi.

https://variety.com/2019/digital/news/elite-season-2-creators-and-cast-reveal-some-of-whats-new-1203317746/

• İkinci sezonun ilk bölümünü izledim cok iyi başladı.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.