Şimdi Ara

Elite (2018 - ) | Netflix

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
3
Favori
10.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Netflix ikinci İspanyol dizisi için onayı verdi. Dizi üst sınıf yatılı bir okulda okuyan gençleri konu alacak.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• ekim
  • LCDP'den Rio, Denver, Alison Parker buraya transfer olmuş anlaşılan

• 1.sezon u izledim seyrettiğim en sapık gençlik dizisiydi. bu marina ilk bölüm iyi kızdı dedik tam bir şeytan çıktı. ve bence dizinin sonunu 2.sezon değiştirmesinler zira bu marina o....pusu ve pezevengi hakettiğini buldu. abi kardeşi aynı anda idare etmek nedir yav biri açıklayabilir mi? zavallı samuel.
  • konuyu okudum aklıma direk pis yedili geldi

izlenir mi eklesem mi listeye?
  • Hem spoiler butonunu önceki yorumda kullanıp hem sonraki yorumda açık spoiler vermek nasıl bir iq yetersizliğidir?
  • Yis pedili

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha yeni başladım fakat entrika ve dram sevenlere şiddetle önerilmesi gereken bir dizi olmuş. Kalite ve oyunculuklar da çok başarılı.
  • Finalden büyük spoiler

Marina'nın öldüğünü görünce bu kızdan kim ne ister kimseyle problemi yok demiştim finalde iş öyle bir duruma geldiki neredeyse her karakterin Marina'yı öldürmek için sebebi vardı.Son bölüme kadar katilin Polo olduğu aklıma neredeyse hiç gelmemişti ama son bölümde biraz belli etmişler.Yinede birçok kişiyi şaşırtmıştır katilin Polo çıkması
  • dewe34 kullanıcısına yanıt

evet hocam ilk bölüm üzülmüştüm iyi kız filan niye öldü diye 3.bölüm kız birden şeytan oldu çıktı. bence sezon sonu iyi bitti böyle bıraksınlar. kız sevgilisini abisi ile aldatıyor hem hamile kalıyor öteki eleman da 16 yaşındaki kardeşinin yine aynı yaşta sevgilisini hamile bırakıyor ama en absürt olanıda hiv-pozitif olan kız abi kardeşle korunmasız ilişkiye giriyor tam bir facaat gençlere nasıl mesaj veriliyor anlamadım doğrusu. neyse sonunda ikiside hakkettiğini buldu da rahatladım.
  • 2.sezonuyla ilgili bi haber var mı? Yoksa tek sezonluk muydu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk bölümü izledim 13 Reasons Why, Gossip Girl karışımı bir şey yapmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maicole -- 12 Ekim 2018; 22:8:4 >

• Yahu şu dizilerde hamile kalma olayı nasıl oluyor cidden anlamıyorum. Korunmuyorlar mı? Birde kız hiv virüslü. Buna rağmen korunmadan ilişkiye giriyorlar ve hamile kalmasına şaşırıyorlar. Ölmediğine dua et.
  • herkes birbirini tehdit ediyor en sevdiğim dizi türü.
  • Diziyi iki günde bitirdim.

İlk bölüm sonunda bende demiştim bu kızdan kim ne ister diye ama cidden final bölümünde herkes şüpheliydi benim gözümde. favorim nadia'ydı. Polo'da çok şaşırtmadı sonuçta sevgilisini başkasıyla seviştirip izleyen birisi.

entrika olarak doyurdu gerçekten dizi. ikinci sezon gelirse konusu az çok belli, bu kadar heyecanlı olur mu tartışılır ama gelsin izleriz. zaten 8 bölüm.
  • Çok garip diziydi

Direk konuya giriyorum. Katilin Polo olması beni şaşırtmadı açıkçası. Carla için her şeyi yapan biri. İkinci şüpheli olarak Samuel'i görüyordum.

Marina da az şey değil. Önce çocuğun abisiyle yatıyor, sonra kardeşiyle sevgili oluyor o sırada yine abisiyle yatıyor. Tanımadığı insanlar için diğer insanların hayatlarına burnunu sokup şantaj yapmalarına neden oluyor.

Ve tabiki ikinci sezon gelsin diye yanlış kişiyi tutukladılar. İki sezondan fazla sürmez umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-05C9F9077

Yahu şu dizilerde hamile kalma olayı nasıl oluyor cidden anlamıyorum. Korunmuyorlar mı? Birde kız hiv virüslü. Buna rağmen korunmadan ilişkiye giriyorlar ve hamile kalmasına şaşırıyorlar. Ölmediğine dua et.

Normalde nasıl yanlışlıkla hamile kalınıyorsa dizilerde bu da öyle bir durum. HIV ile bir alakası yok ki bu durumun. HIV+ sadece kişinin vücudunda yerleşmiş hali, AIDS 'e dönüşürse eğer bağışıklık sistemini yok etmeye başlıyor. İlaç tedavisi HIV'in AIDS'e dönüşmesini engelliyor ve ayrı bir ilaç tedavisi de uygulanıyor bu da HIV'in başka birine bulaşmasını engelliyor. Yani Marina'nın durumu taşıyıcılık, kendisine bir zararı da yok şu durumda. Dizide biraz hastalığın içeriğine de yer verselerdi keşke insanlar bilinçlenirdi.

• Dizi çok güzeldi nasıl bitti anlamadım, la casa de papel den tanıdık yüzler olması dahada içine çekti beni. Tek kötü yanı şu gay tipler onlar olmasaydı daha iyidi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bLind -- 14 Ekim 2018; 21:29:48 >
  • 2.sezon resmi olarak duyuruldu.

• Neredeyse bir gün içerisinde bitirdim, bu diziyi. İçerisinde, her türlü zıt fikri, olguyu, vb. şeyleri barındırdığını söylemek, sanıyorum ki yanlış olmaz. Oldukça beğenmiştim, ilk sezonunu; ikincisinin de resmî olarak duyurulması hoş oldu.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.