Şimdi Ara

Elit Sevyem gidiy ACIL yardim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

THY milesANDsmiles ELIT uyesiyim, ve avans mil kullandim ancak avans millerden ancak yarisini toplayabildim, ve subat 2021 de ELIT uyeligim bitiyor
    Garanti MilesAndSmiles Platinum kart sahibiyim ve yeni avans mil kullanamiyorum
    Mevcud uyeligimi korumam icin 19.000 statu miline ihtiyacim var , bunu nasil saglayabilirim?

Mil satin almayi dusundum ancak fiyat astronomik, mevcud statumu korumak icin almam gereken mil karsiligi TL 9500 TL, bence cok, pandemi sebebiyle ucamiyorumda ?

Bu konuda harhangi bir kisayol varmidir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• dostlar, pandemi sebebiyle, seviye dusurulmesi galiba askiya alinmis, ne zamana kadar bu sekilde olacak bilgisi olan varmi ?

• RichardB kullanıcısına yanıt

Hocam Miles Smiles hesabinizdan uyeliginizin gecerli oldugu tarihi gorebiliyorsunuz. Seviye dusurulmesi yanlis degilsem 2 defa 6 ay sureyle uzatildi. Ucus yapmiyorsaniz, bir sekilde kredi karti islemlerinizi arttirip mil kazanmaniz gerekiyor. Bunu da statu miline 1/5 oraninda cevirebiliyorsunuz. Kredi kartiyla yaklasik 100000 mil kazanmak cok zor bir durum ancak; ne kadar toplarsaniz o kadar statu miline cevirip satin almaniz gereken mil miktarini dusurebilirsiniz.

Veya Elit PLus tanidiginiz varsa; size 40000 Mil karsiligi elit hediye edebiliyor.

• kertenkele16 K kullanıcısına yanıt

tesekkurler dostum, evet alisveris millerim abya birikiyor bu ara, ve satumu koruyacagim, yeni yilda ucmayi dusunuyorum, tabi Tailand acilirsa, yoksada dubai felan , bakacaz artik duruma gore

en kotu ihtimal mil donusturecem

• RichardB kullanıcısına yanıt

umarim istediginiz gibi olur. Benim de subatta sona eriyor ve ne yazikki uzatma olmazsa bir alt seviyeye dusecek gibiyim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.