Şimdi Ara

Elit optik güneş gözlükleri 88tl (guess,diesel,osse,mustang) (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.925
Cevap
60
Favori
241.610
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    DL0111 20A

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • benim siparişim dün geldi. Mustang MU1451 COLO3 modeli. yüzüme tam oturmadı. değişim yapıyorlar mı?
    iade mi etmem gerekir.
    eğer bu modeli almak isteyip, bulamayan varsa aldığım fiyattan verebilirim.
    İstanbul, Şişli Karaköy civarına elden teslim olarak. kargo ile uğraşılmaz.

Elit optik güneş gözlükleri 88tl (guess,diesel,osse,mustang)

gözlük forumdan bir arkadaşa satıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr.isson76 -- 29 Mart 2017; 8:45:47 >

• Fiş vardı benimkisinde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aradım konuştum yurtiçi kargo kendi sistemini değiştiriyomuş o yüzden kargoları almıyomuş şuan. İlk sipariş ettiğim mustang geldi ikincisi gelmedi benimde. Yurtiçi kargoya bağlı bi sıkıntı bu , düzelir düzelmez göndereceğiz dedi telefondaki bayan. 2 gün sonra tekrar arıycam.

• Oberyn.Martell kullanıcısına yanıt
    Bende konuştum telefonla fakat Yurtiçi kargodaki sistemden dolayı dedi ama daha bir gün önce Morhipo'dan söyledim aynı kargo firmasıyla geldi. Neyse bekleyelim bakalım. Cuma günü sipariş vermiştim Çarşamba'ya kadar gelmesi lazım normal şartlarda forumda söylenen günlere göre.
  • evet fis garanti belgesiyle zimbaliydi bende
  • Batmanlı Betmen kullanıcısına yanıt
    bende baktım, aynen belirttiğiniz gibi.
    teşekkürler.
  • 1 adet guess aldım umarım kargo uzamaz

aldığım gözlük diğer sitelerde 290 dan başlıyor bunda da diğer gelen gibi silinme olursa başka da sipariş vermem artık.

iade edilen veya teşhirleri satıyorlardır demek ki yıllardır beklemiştir muhtemelen (guess için geçerli)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Loves_ -- 28 Mart 2017; 11:41:16 >
  • Oberyn.Martell kullanıcısına yanıt
    Hocam bana çok inandırıcı gelmedi. Popüler gözlükleri belki eş dost akrabaya ayırdılar. 2 gözlüğüm de gelmedi benim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ravelli76

benim siparişim dün geldi. Mustang MU1451 COLO3 modeli. yüzüme tam oturmadı. değişim yapıyorlar mı?
    iade mi etmem gerekir.
    eğer bu modeli almak isteyip, bulamayan varsa aldığım fiyattan verebilirim.
    İstanbul, Şişli Karaköy civarına elden teslim olarak. kargo ile uğraşılmaz.

Elit optik güneş gözlükleri 88tl (guess,diesel,osse,mustang)

Dostum ben de kahverengisini aldim ama kucuk geldi. 52 18 yaziyor uzerinde. Bunlarin bir buyugu var midir ellerinde istesek degistirsek

• ayakustu kullanıcısına yanıt
    ben ölçüsünü bilmeden sipariş etmiştim. büyüğü var mı, bilgim yok. değişim yapılıyor mu acaba?
  • Onceki sayfalarda yaziyor iade aliyorlar degisim de yaparlar. Kargo onlardan.

• 22 mart tarihinde sipariş geçmiştim.23 mart tarihinde ürün kargoya teslim edildi diye mail gelmişti.27 mart tarihinde gözlük geldi çok şükür.kapıda ödeme yaptım.

aldığım ürün osse os2191 siyah renk,çerçeve güzel fakat camlar pek hoşuma gitmedi (morumsu gösteriyor).camları numaralı kullanacağım için dert etmeden sipariş vermiştim.sonuçta 68 tl güneş gözlüğü,kalite olarak aşırı bişi beklememek lazım.belki 150 tl olanlar falan daha iyidir.ancak meblağ yükseldikçe optikçiden gidip deneyerek satın almak bence daha mantıklı.
  • muammer816 M kullanıcısına yanıt
    madem camları değiştiricektiniz neden bukadar para verdiniz? gözlük çerçeveleri pahalımı okadar?
  • 2. siparisim olan diesel gozlugu simdi teslim aldim. bekledigimden cok daha guzel cikti. daha once aldigim aynali damla mustang modeli full jelatinli dokunulmamis bezi paketli sekilde gelmisti. Diesel ise bezi acik bir bicimde geldi gozlukte jelatin yoktu camlari birazcik tozlanmis birde belirgin bir parmak izi var forumdan biri iade ettiyse aninda bulabilirim

saka bir yana gozlugu cok begendim bez vs cok sorun degil. magazalarda bile urunleri kimler kimler deniyor. ben 2 alisverisimde de cok memnun kaldim tavsiye ederim.
    Ne renk hocam

• kızıl ay K kullanıcısına yanıt
    mustang mavi aynali olan model. diesel siyah normal camli
    Benim gönderdiğim değilmiş demek ki

• Israrlı aramalarım sonucu aldığım gözlüğün aslında kalmadığını öğrendim bende iadesini istedim havale yapacaklar iki gözlükten de birini verecekler kargoya bakalım ne olacak daha. Stok var yazsa da olmayabilirmiş demekki

• cumartesi sipariş vermiştim..bugün geldi..(hiçbir sms..kargo bilgisi v.s olmadan....)ürünler orijinal...
  • 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.